Jump to content

Recommended Posts

11099l.jpg

 

Kiba

 

Режисьор: Коджина Хироши
Озвучават: Йошино Хироюки, Мизуки Нана, Хорие Казума и др.
Тип: ТВ
Жанр: фентъзи, приключенско, екшън
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 02.04.2006 - 25.03.2007
Епизоди: 51
Времетраене: 24 мин. на епизод
Резюме: Зед е 15-годишно момче, живеещо в Калм. В този град няма вятър, въздухът е толкова статичен, че дори вентилаторите не могат да работят. Зед е разярен от живота си в Калм и смята, че някъде навън има място, където той може да бъде свободен. Яроста си той изкарва върху различни врати, които потрошава, търсейки свободата зад тях.

Един ден "нещо" се опитва да убие Зед. Объркан от случващото се, бягайки от полицията, той скача във въздушен портал, който го праща в измерение, в което може би ще намери отговори на въпросите си...

 

Линкове:

- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Българското" аниме xD Така му викам на шега, заради българската песен, ест.

Това е аниме от типа "гледай само веднъж, защото втория път ще ти е тъпо", според мен. Така и стана - опитах се, мъчих се втори път, но не се получи -.-

А от далечния ми първи път мога да кажа, че съм и доста доволна. Идеята за града, в който няма чист въздух, беше интригуваща. Другият свят също беше доста интересен, изграден добре, битките и идеите изобщо, свързани с него - всичко си му беше на шест. Колкото до арта - не харесвам подобен стил герои, но някак бързо се свиква. Като ти вкарат един типичен рус Робе и то... и другите започваш да ги възприемаш нормално xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...