Jump to content

Rosy Lovers (2014)


Recommended Posts

tumblr_nd8jplXOv11rnqu5so1_1280.jpg

 

Rosy Lovers

 

Страна: Южна Корея

Жанр: семеен, романтика

Тв канал: МВС

Период на излъчване: 18 октомври 2014 - 12 април 2015, събота и неделя 20:45

Епизоди: 52

Сценарист: Kim Sa Kyung

Режисьор: Yoon Jae Moon

 

В главните роли:

Lee Jang Woo като Park Cha Dol

Han Sunhwa (Secret) като Baek Jang Mi

 

Семейството на Cha Dol

Lee Mi Sook като Jung Shi Nae

Yoon Ah Jung като Park Se Ra

Han Ji Sang като Park Kang Tae

 

Семейството на Jang Mi

Кim Young Ok като Jo Bang Shil

Jung Bo Suk като Baek Man Jong

Im Ye Jin като So Geum Ja

Kim Min Seo като Baek Soo Ryun

 

Семейството на Young Gook

Park Sang Won като Lee Young Gook

Ban Hyo Jung като Ma Pil Soon (Young Gook's mother-in-law)

Jan Mi Hee като Go Yun Hwa (Young Gook's wife)

Choi Phillip като  Go Jae Dong (Yun Hwa's younger brother)

 

Резюме:

Пак Ча Дол е забавен и общителен млад човек, който се стреми да завърши успешно обучението си, за да си намери добра работа, с която да  може да се грижи за своята майка. Но въпреки добрите си намерения, скоро разбира, че всичко не е толкова лесно, колкото му се струва.

Пек Джанг Ми е второкурсничка в университет, изучаваща дизайн. Тя е самовлюбено богато момиче, страдащо от "синдрома на принцесата".

Пак Канг Те е по-големият брат на Ча Дол, който е напуснал работата си в престижна корпорация, за да изпълни мечтата си да стане кинорежисьор. 

Пек Су Рьон, по-голямата сестра на Джанг Ми, има връзка с  Пак Канг Те, за която родителите ѝ не знаят.

Пак Се Ра, сестра на Ча Дол, е жена, чиято цел е успешен брак с богат мъж, но постигайки я, е принудена да се разведе много скоро след сватбата си.

 

Сваляне с английски и руски субтитри - тук

Онлайн с английски субтитри - тук

Сваляне с руски субтитри - тук

Онлайн с руски субтитри - туk

 

Лично мнение: Страхотна семейна драма, без розови очила и всякакви пепеляшкини истории. Много реалистична, показваща доста от негативите на корейското общество, много динамична драма. Добре, че беше Таra да ми обърне внимание на нея, че щях да я подмина като нищо, а си заслужава гледането. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и на други е приковал вниманието този сериал. Завеси няма и картината е ясна, живота в Корея, без розова пудра.

В последният епизод, който изгледах, загубих говор и картина.

 

Майката на родилката, си взе детето, а бебето го оставиха само и плачещо. И това ако са хора и имат ли сърца?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам и аз за кое по-напред да се чудя.

 

Първо прицеската е бременна от 4 месеца и въобще не и е минало през ум, че може да е. Баща и пък си крие парите от жена си и само с майка си ги брояха, което е супер обидно според мен за съпругата му. Посл еявно си пролича презрението, с което богатите семейства гледат на по-бендите от тях. Особено онези докторите по пластична хирургия, не стига, че синът им си има връзка, въпреки че съвсем скоро се ожени, ами и  вместо излъганата съпруга да иска развод, те го искат.

 

И вече върха на простотията, която не доумявам

 

В онова богатото семейство, в което дъщерята не може да има деца, прибира се брат и и казва на майка си, че няма търпение да се ожени, за да може като роди жена му да дадат детето на сестрата и зет му. Че и майка му даже се обади на другото бабеи и каза в прав текст, че иска внучка и за снаха, защото видиш ли щели да я направят нещо като сурогатна майка в семейството, и бабата доволна, нали ще се сродява с богаташи. 

Може и да съм объркала нещо, но аз така разбрах нещата.

Този кинорежисьора и той, вятър го вее на бял кон, но хайде , може и да успее, да не го критикувам предварително. Всъщност принцесата и гаджето и най-много ми харесват от всички, и другата дама, която не може да има деца, много финна жена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни се чудя, дали преди доста време не съм гледала нещо от този сериал. Възможно ли е да е излъчван преди години и сега да го излъчват отново.

Ясно си спомням:

 

Как майката на принцеската напусна дома си, не можа да издържи на пренебрежението. Семейството фалира и единствено малката дъщеря се притече на помощ.

 

Другият вариант е да съм гледала същите артисти, но в друг сериал /но, същата къща и каса/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, това баща ли е изобщо,

да отвлече и да захвърли внучето си.

Идва ми да занареждам, като Мери2003 в една друга тема. Възмездие искам и то жестоко, беден и сам да умре, като куче. :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бащата наистина прекали,

разбирам, че детето за него е срама на дъщеря му, но чак пък до там да стигне да го отвлече от баща му, който по никакъв начин не е заплаха за него и да го захвъърли в сиропиталище е вече наистина прекалено, дори и най-безчувствения човек не би го направил. Но както виждам от превюто в следващия еп. младежът все пак ще си го върне и дори дадоха кадри от дипломирането му, което ме зарадва, явно ще превъртят действието с няколко години напред, а той се е осъзнал, че все пак има нужда от помощта на семейството си . Не разбрах въобще защо реши така да прекъсне всякакви връзка с тях след като разбра, че е бил осиновен. Може би и брат му и сестра му да имаха вина, защото веднага промениха отношението си към него, но майка му ясно показа, че за нея няма разлика между истинските и деца и него, което Ча Дол трябваше да е разбрал.

И онази глупачка се връща от Америка, дано я дават по-малко, че колкото ми беше симпатична в началото, сега ми е много неприятна.

В същото време ми е много мъчно за истинската майка на Ча Дол, беше толкова щастлива от появата на бебето , съпругът и също, но все пак накрая е ясно, че ще се разбере чие дете е всъщност баща му и нещата ще си дойдат на мястото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се очартава, но според мен, щом се крие истината, има нещо, което предстои да научим.

 

бащата на Ча Дол, не е съпруга на истинската му майка

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то това, че

 

богаташката е родила преди да се ожени за настоящия си съпруг е ясно. Иначе няма защо майка й да се опитва да го крие и да лъже, че детето е умряло.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква интересна среща спретнаха в края на 10 еп., с нетърпение ще чакам развръзката и. Освен това ми се струва, че нещо се мъти около съпруга на истинската майка на Ча Дол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То без буквички си е, като да четеш на лунна светлина, но много душевна болка виждам при детето, Ча Дол и майката на принцесата. А самата принцеса, не ми се коментира, тя сияе от щастие/ не схващам поведението й/. Може би след субтитрите да ми се изясни картинката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...