Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Име: 金玉良缘 / Jin Yu Liang Yuan / Perfect Couple

Държава: Китай

Епизоди: 45

Период на излъчване: 21 Април 2014 - 7 Май 2014

Телевизия: JSTV

Режисьор: Tsang Lai Chun

 

Участват:

Tiffany Tang - Yu Qi Ling

Wallace Huo - Jin Yuan Bao

Huang Ming - Gu Changfeng

Wang Jing Luan - Yuanbao's cousin

 

Резюме: Jin Yuan Bao, красив и богат млад мъж, единствен син на аристократично императорско семейство, които са отговорни за производството на оръжие, е принуден да се ожени за момиче, което той дори не познава. Булката бяга преди нощта на сватбата, вместо това остроумната Yu Qi Ling става фалшива булка заради една скрита причина.

 

С български субтитри

 

Свали с английски субтитри

 

Онлайн с английски субтитри

 

Свали с руски субтитри

 

В интернет четох много добри отзиви за сериалчето, жалко, че Викито малко бавничко го превеждат. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми звучи интересно .... не съм гледала досега китайски сериал и мисля да се разпиша с този ... главните са много готини ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата  главни-тя и той са ми много сладки, той ми е и малко кльощавичък...

" Аз съм най-умен, аз съм най-хубав"... Главният детектив от полицията.

Явно и по онова време е имало детективи и полиция <_< Доста познати неща от други исторически сериали,

но и малко разнообразие, с тия детективски случаи, но най-забавното е поведение на  главните-закачки, номера и т. н. -"Перфектна двойка".

Има си от всичко сериалчето, за отмора и зареждане с добро настроение. Бих казала, за цялото семейство. :beer::up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на Уолис Хуо, смятам да преведа този сериал. Ако някой друг е решил също да го превежда, моля да каже, защото това са си доста епизоди. Не е хубаво да се дублира работата. Пиша тук, а не в темата за преводите, защото аз не съм преводач на сайта. Харесвам драмата и 30 те целувки в нея. Не съм ги броил. Прочетох го някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много готин. Първият, в който Уолъс участва и като продуцент. От екипа разказват, че много ги е глезил по време на снимките. Тан Йен е приела да участва, защото са стари приятели (снимали са се заедно в друг сериал преди това, "Легендата за свещения меч 3" май трябва да е на български, също приятен). Накратко, горещо препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...