Jump to content

Recommended Posts

95946l.jpg

 

Akame ga Kill!

 

Алтернативно заглавие: アカメが斬る!

Страна: Япония

Година: юли 2014 г.

Жанр: екшън, приключенски

Епизоди: 24

AniDB

Резюме: В един фентъзи свят, побойникът Тацуми е готов да направи всичко за пари, с които да помогне на гладуващите хора от селото. Когато екипът на министър-председателя, който контролира Императора, се опитва да убие Тацуми, той бива спасен от тайна група, чиято цел е да унищожат злото в столицата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Колко мадами  :rofl:

Така ли ми се струва, или имаше и някой друг, който помисли, че главният герой е момиче? Със сигурност имаше, а и определено прилича!

Както и да е, звучи ми на харемче, но какво пък, ще се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли ми се струва, или имаше и някой друг, който помисли, че главният герой е момиче? Със сигурност имаше, а и определено прилича!

Както и да е, звучи ми на харемче, но какво пък, ще се види.

Рагнос май го беше писал в анимес... :D А за харема - дано да грешиш. Дотегнало ми е вече от такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интригуващ първи епизод... Тацуми не се оказа чак такъв женчо, а групичката на Акаме изглежда доста интересна. +, че има доста кръвчица, съчетана с комедия, която за жалост не е особено добра. За първи епизод се колебая между 7- и 8/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без малко да го дропя още в първите минути - първо беше оупънинга (мразя когато определят героите цветово), след това коня с меко казано странните крака :blink: . Добре че после нещата се пооправиха, а и се движат по мангата, засега ще го следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 2 - Останах доста доволен. Цялата групичка е шантава, но има и изключения, които ме дразнят много (визирам Mine). Имаше и малко фенсървиз; не беше зле.

Не знам какво друго да коментирам... Чакам си следващия ;д
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 3:

Шоуто все повече започва да ме кефи. Дори по-нататък може да си вдигна оценката!

Иначе, добър епизод беше. Майн не ме издразни много в този епизод, та предполагам преди е било заради малкото скрийн време. А по бельо е най-яка :3

 

Сега видях, че явно ще е главна героиня... Хм-м, интересно. Само да не хвърля любовен триъгълник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 4:

Нищо нестандартно, но все повече се пристрастявам.  :na2:

Изглежда цялата банда има супер мощните оръжия, ама защо лидерката няма?
Надявам се скоро и Тацуми да си набави едно...

Следващия епизод май пак ще е концентриран към еди-кой-си герой от Шайката. Надявам се цял сезон да го точат така бавно, а след това да пуснат един разбиващ втори... Но уви, вероятно само с мечтите ще си остана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 5:

Нищо особено заинтригуващо. Лилавокосата от Night Raid не ме кефи особено.
Радвам се, че Тацуми не взе онова имперско оръжие. Можеше да се получат забавни сценки с него, но освен, че не му приляга, коренно може да промени шоуто icon_biggrin.gif

А тази новата мацка, дето уж е от добрите, се чудя к'во ли ще я правят? Не вярвам ей така да я убият, ама не върви и да им стане накама... Иначе много болен поглед хвърли в превюто за следващия ying.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизоди 9-11:

Перфектно ми дойде едночасовата доза taz.gif
Тая новата групичка уж лошковци, се очертават като пълна противоположност на нашите хора. Любим ми е онзи с бронята.
А Есдет е баси мацката ying.gif Въпреки че не беше едно от най-оригиналните неща да се влюби баш в Тацуми, пак се изкефих.

И, да... Определено не харесвам идеята Тацуми да използва Инкурсио.
Да вземе няк'ъв хипер як меч и да се свършва icon_biggrin.gif

 

Епизод 12:

Насилих се да го гледам, въпреки че хич не ми се гледаше. И все пак ми хареса донякъде.
Су-сан е голям пич, а за Челси съм с противоречиво мнение.

Отделно, почна и Лабок да ми става доста симпатичен. Може би досега не съм му обръщал внимание заради малкото екранно време. След смъртта на по-главни от него лица, дойде и неговия ред да се изяви. icon_biggrin.gif
Новите в Шайката също изглеждат шматки, като останалите. Въпреки че Сусано го раздава и badass icon_cool.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е анимето , отделно е доста разчупено от към гледни точки . Двете фракции : убийци ( бунтовниците ) и полицаи( империята ) , са се вкопчили в безмилостна битка като всеки мисли другата за възможно най - голямото зло  застрашаващо устоите на света :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свършии :)  Както и да е много съм доволен от анимето , както и изненадващият край  ! Признавам очаквах друг завършек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...