Jump to content

Recommended Posts

vxCkmi5.jpg

 

Yoo Na’s Street

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 19 май 2014 - 8 юли 2014

Време на излъчване: Понеделник – Вторник  21:50

Жанр: Романс, Комедия

Канал: jTBC

Епизоди: 50

Режисьор: Im Tae Woo

Субтитри: Английски

                  

Участват:
Lee Hee Joon като Kim Chang Man

Kim Ok Bin като Kang Yoo Na

Kang Shin Hyo като Nam Soo

Jung Jong Joon като Jang In

Ahn Nae Sang като Bong Dal Ho

Lee Moon Shik като Han Man Bok

Jo Hee Bong като Hong Kye Pal

Shin So Yool като Han Da Young

Kim Hee Jung

Seo Yoo Jung

Oh Na Ra

Kim Eun Soo

Yoon Yong Hyun

Kim Young Woong

 

Резюме: Чанг Ман (Lee Hee Joon) е добър човек, който мечтае да работи като социален работник. Въпреки бедността си, той е светъл и позитивен човек. Но Чанг Ман се влюбва в Ю На (Kim Ok Bin), която се оказва изпечена джебчийка. Затова решава да ѝ покаже, че в живота не става въпрос само за придобиване на богатство или слава, а за това как може да се живее добре и с малкото, което имаш ...

Тази драма е римейк на успешната MBC драма "The Moon Of Seoul", излъчена през 1994 година.

 

 

С АНГЛИЙСКИ И РУСКИ СУБТИТРИ + OST

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук само какви образи са се събрали .. .. ако съдя по постера и артистите най-вече аз съм на първият ред наредена да го гледам .. нищо ,че съм фен на романтичната комедиая .. тъй де ..... да живее любовта и смехаааааааааааааааа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да го е виждал преведен? Вече са на 5 серия и никъде нищо? Да не би всички да чакат на смърфовете? Те са на около 90% за първите 4 серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На руски епизод 1- тук , онлайн и в групата  вконтакте- тук Тая група превежда супер бавно, така,че ще има чакане, а на тракера не знам дали е качен.Не съм го започнала, чакам отзиви, че много глупотии напоследък.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрите актьори, особено сладураната Ким Ок Бин (която има 2-дан по текуондо и 3 по хапкидо), са причината да започна да го гледам. Интересна първа серия и надежди за по-натаък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах първи епизод, но не видях нещо особено. Доста скучно, но понеже главната актриса ми беше харесала в "Over the Rainbow" може да изгледам още няколко епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един великолепен сериал, който незаслужено остава извън вниманието на уважаемия форум. Всъщност по начина на представяне на сюжета и героите, като сценарий и режисура този сериал е по-скоро японски, отколкото корейски. В смисъл, че тук ги няма досадните корейски клишета в действието и персонажите, а схемата на развитие следва добрите японски традиции. Просто не е за вярване, че и корейците могат да напраят нещо толкова смислено и издържано като качество. Няма никакви до болка познати изхвърляния и пълнежи, 15 минутни музикални паузи и 20 минутни ретроспекции. Историята се разказва стегнато, плавно и логично. Драмата присъства, но това не е абсурдната, сълзлива и сополива корейска драма, Всичко тук е нормално и просто, човешко и трогващо. И най важното-не знам какво ще се случи по-нататък и как ще завърши. Нещо, което все по-рядко ми се случва с корейските сериали.  Великолепни актьори-може да не са най великите, но са най-добре избраните за ролите си.

Ще се радвам, ако още някой се осмели да го изгледа и да сподели своето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dido,след твоята препоръка ,реших да дам шанс на сериала.Очаквах да е 16 епизода,а се оказа,че са 50.Руснаците са превели до 20 при излъчени 29 епизода.

Като се познавам каква съм, започна ли да гледам нещо докато не го изгледам не спирам.Така и тук вече стигнах до 5 еп. без да се усетя.

 

 

Chang-Man,от наивен и добродушен човек попадайки в къщата на гангстери,джебчийки,го направиха  бодигард на "Дон Карлеоне". :rofl: А и знае момчето как да се бие с един удар поваля човек на земята. :28558: Беше  бодигард и на декоративният петел,но там вече вместо да бие, него набиха.

Интересно сериалче,крушата не пада по- далеко от дървото.не може при баща джепчия да не стане и дъщерята същата като него,дори и по-добра.

Когато дадоха спомена на Yoo Na в увеселителния парк как гледа баща си,грейна ѝ лицето,вместо да заплаче тя беше щастлива,веднага се сдоби с портмоне.

 

 

Другото което ме учудва не само в този сериал,а в почти всеки втори излъчен  има ударни групи/момчета в черно/.За една  добре икономическа държава като Корея все още има гангстери,за да се дава по сериалите,това означава,че наистина има такива групи.

Мисли ла съм,че къде,къде са по- напред от нас,но в това отношение ние сме по напред с материала,при нас е отживелица,няма такива групи които да събират парите на по малките фирмички или на обикновения гражданин по насилствен начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нататък става още по-интересно. Плакатът отгоре е малко подвеждащ-просто сюжетът е много по-сложен и завладяващ. Като стигнеш до моментите с ножиците се обади! :282::28558: .

И аз винаги ъм се чудя на корейските мутри, независимо дали са от квартален или по-голям мащаб. Те са традиционно азиатски като организация и действие и най-важното - не използват огнестрелно оръжие! :dunno: Направо се чудя дали да не се вдигна до Корея и за един месец да не стана "капо ди тути капи" (как ли е на корейски?). Ще бъда без много багаж, само с лека картечница. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, числото 50 ми е плашещо.Спомням си как завършиха тройната женитба и  бижутерската драма и изпадам в шок, като си спомня, че след 40 епизод и двата сериала  "убиха всичко женско в мен" :28558: Като си тръгнал  да се жертваш ;), ще изчакам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, числото 50 ми е плашещо.Спомням си как завършиха тройната женитба и  бижутерската драма и изпадам в шок, като си спомня, че след 40 епизод и двата сериала  "убиха всичко женско в мен" :28558: Като си тръгнал  да се жертваш ;), ще изчакам.

Този сериал няма нищо общо с посочените от теб. Което е само в негова полза. Отначало и аз се намръщих на числото 50, обаче сега съм спокоен, защото си заслужава гледането. Няма нищо общо със сълзливите семейни сапунки, предназначени за аджумите. Сигурно защото го прави кабеларка и гледането е платено. Забрави това "корейски" в описанието-то само лъже и отблъсква желаещите. Пише, че е римейк на успешна сапунка по МВС от 1994 г., но не смятам да гледам оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа,това с ножицата беше върха :rofl: "Дон Корлеоне във вихъра си-

Сега аз ще ти ги отрежа,след това,когато имаш време,можеш  да дойдеш при мен да отрежеш моите, защото на мен не ми трябват. :28558:

 

Сега стана малко тъжно след като почина бащата на Yoo Na.

Аз продължавам  с пълен напред.На мен не ме плашат 50 епизода,дори ми харесват семейните драми от толкова епизоди,но повечето се страхувам,че превода ще ми се забави.

Dido,заминавай веднага за Корея с една картечница,всички ще бъдат в краката ти.. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още една сцена с ножици, но тя е чак в 23 серия-няма да ти казвам за какво се отнася! :28558:  Спокойно, докато стигнеш до нея, сериалът ще е преведен целия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде съм гледала,та съм видяла,че има 20 епизода с руски превод,оказа се,че са само 14.Сега какво ще правя,кой ще чака. :lol2:

Наш'то момче много кадърно,от всичко му разбира главата.А пък колко е прям,какво му е на душата,такова му е на устата

./Когато малката лигла/дъщерята на боса изчезна,баща ѝ веднага му каза да си вземе почивен ден за да я потърси.Нооооо,не той веднага отказа,не иска да се бърка личното със служебното/ако се наложи ще напусне,но няма да се бърка в семейните им проблеми/.Каза и отряза. :28558:

 

Голяма организация има м/у джебчиите,имат си офиси,с различни манекени,облечени с дамски,мъжки облекла,различни видове чанти,всичко което е необходимо.Учат се на сухо

От както гледам тази драма,вече като изляза навън,чантата си я държа пред мен и само се озъртам за джебчии-ки. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде съм гледала,та съм видяла,че има 20 епизода с руски превод,оказа се,че са само 14.Сега какво ще правя,кой ще чака. :lol2:

 

Голяма организация има м/у джебчиите,имат си офиси,с различни манекени,облечени с дамски,мъжки облекла,различни видове чанти,всичко което е необходимо.Учат се на сухо

От както гледам тази драма,вече като изляза навън,чантата си я държа пред мен и само се озъртам за джебчии-ки. :28558:

А добре дошла в клуба! Всъщност е най-добре да носиш пари (банкнотите) и документи в предните джобове на панталона. Тя организацията е добра, но.....сама ще видиш по-нататък. :28558: Как си с английския? Смърфовете са превели до 27 серия включително. Засега това е най-добрият сериал за втората половина на годината (лично мнение!), но за съжаление е самотен воин в полето на корейските тв сериали. Почти е невъзможно да видиш кореец, който не целува з****** на шефовете и достойно отстоява собственото си мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...