Jump to content

Recommended Posts

Love Is the Best

 

spacer.png

 

Алтернативно заглавие: 恋了爱了, Love Love

Година: 2012 г.
Държава: Китай
Жанр: драма, романс
Епизоди: 31


Участват:

Yan Kuan като Jiang Hao Tian

Du Ruo Xi като Shen Mei Xi

Shen Tai като Xiao Chen

 

Резюме:

Сериалът е китайският римейк на лакорна ОТВРЪЩАНЕ ОТ РАЯ (SAWAN BIANG).

Главната героиня - Shen Mei Xi (Du Ruo Xi)  е изключително добродушна жена,

която се влюбва в богат бизнесмен, който тъкмо се завръща от чужбина в Китай.

Той е инатлив, прекалено чувствителен, мнителен и притеснителен. През

ученическите си години той е имал неприятно сблъскване с по-голямата

сестра на Mei Xi. Ето защо той си внушава, че Mei Xi се опитва да се домогне

до него заради положението му и затова започва да я унижава и измъчва.

В крайна сметка, чистата и невинна любов на Mei Xi спечелва сърцето му, както

и  това на сестра й, помагайки им да стъпят на правия път.

 

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ: ТУК И ТУК

 

Oнлайн с български субтитри  :click:  ТУК

 

:essub:

 

СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

 

СЕРИАЛЪТ ON-LINE С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериалчето. Приятно е. Не е точно някоя тежка драма. Главните герои ме спечелиха още от 1 епизод - тя бедна и много добра, а той богат с ужасен характер :D Макар че главната ми идваше на няколко пъти да я хвана за косите

то вярно ще имаше дълг към осиновената си сестра, заради смъртта на родителите и, ама дори и след като научи че всичко е фалшиво при нея, все още и се подчиняваше. Не мога да има разбера това тяхното силно чувство за дълг

.  Финалът -

прекрасен :) Въпреки че попретупаха тея няколко месеца бременност. Много им се радвах накрая - двамата заедно с тези две бебчета :) просто беше много красива картина :)

 

 

След като изгледах сериала се позаинтересувах от главния актьор Yan Kuan и открих, че всъщност той и Sunny Du (главната) са двойка и в реалния живот. Може би затова ми харесаха толкова много заедно :) Тъй като никой от тях двамата няма тема, ще напиша тук малко интересна  инфромация за тях. Двамата са заедно от 2009г. Миналият април  (7.04.) Yan Kuan използва финала на нейната театрална пиеса ("21 Carat" ), за да се качи на сцената с огромен букет цветя. След като поздравява всички други участници той се обръща към нея с думите "Искаш ли да знаеш колко бързо бие сърцето ми точно сега?....Знам, че не съм съвършен човек, и че често те правя нещастна...  Надявам се, че винаги ще бъде в състояние да се грижи за теб. " След тези си думи той коленичи пред нея и и подава отворена кутийка с годежен пръстен :):cry:  "Аз не мога да си позволя 21-каратов диамантен пръстен, нито пък искам да ти купя един малък 0.21-каратов. Така че  избрах един 2,1-каратов. Надявам се, че ти ще го приемеш, но, разбира се, най-важното е да приемеш мен. "  След като го кара да коленичи малко повече пред нея, Sunny Du най - накрая казва заветното "Да".  В последвало интервю актьорът казва, че е избрал точно тази дата - 7.04 - защото 7 + 4 = 11, което означава "двама души заедно за цял живот."  На 22 март тази година тези двамата си казват официално "Да" на брачна церемония проведена на остров Бали.

Ето тук едно видео от самото предложение и малко снимки от сватбата :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал не го знаех, ще го изгледам, щом е римейк на Sawan Biang, а и актьорите са много красиви. Magic, ще ти предложа един друг китайски сериал, който гледам в момента -Sealed with a kiss, който също може да мине за нещо подобно на Sawan Biang, поне на мен главният герой много ми напомня на този, изигран от Кен. В рутракер го има целия преведен, съжалявам че не мога да дам линк, но не ми работят отново половината бутони, ако не си го гледала е задължителен, наподобява много на лакорн, понеже са преплетени и в него любов, страст, омраза и отмъщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го погледна и ще му направя тема. Благодаря за подсказката!

 

Колкото до този сериал, не съм го изгледала, само бегло, но Ян Куан не е Кенчо.

Стори ми се, че и малко по-подробно са разгледали отношенията в семейството,

конфликта с бащата е по-туширан за сметка на изява на главната злодейка - сестрата.

Има и още един съперник на главния, който май далеч не е героя на Луис Скот, но

с интерес ще го погледна по някое време.

 

0fa06a20f5af.jpg

 

 

f05929d13413.jpg
0fbe91e2c1df.jpg
9edec67a38af.jpg
70bb52d69b32.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата са сключили брак на 22 март тази година, като сватбата  е била на ос. Бали - тук може да видите страхотни снимки от самата сватба :) А освен страхотна сватба актрисата Sunny Du е получила и едно много романтично предложение за брак  :) (може да прочетете за него в другата тема на сериала)

 

779899.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май е вторият брак на Ян Куан. Доколкото си спомням беше женен и преди 2014г. и имаше дъщеря.

Дори имам някъде снимка с дъщеричката му.

 

vivivan, благодаря ти за информацията, непременно ще я видя! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май е вторият брак на Ян Куан. Доколкото си спомням беше женен и преди 2014г. и имаше дъщеря.

Дори имам някъде снимка с дъщеричката му.

 

magic , мисля че бъркаш актьора - доколкото знам това му е първи брак и те двамата са били двойка 4 години преди да и предложи. А може и аз да бъркам нещо, но не съм срещала информация да е бил женен и преди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сега сладури ако изкопаете от някъде и ОСТ-та на сериала, равни няма да имате!

За да не е чисто спам, ще напиша и аз няколко реда.

Сериалът не е лош, определено са разгледани по-подробно отношенията в семейството и как точно се заражда и развива любовта на протагонистите. Такова чудо в "Да разплачеш ангел" нямаше. Но определено magic е правя, Кенчо липсва и то много. Двойката не беше лоша, както и самото сериалче. Но определено не може да стъпи и на малкия пръст на оригинала. Но пък от друга страна ОСТ-та е хиляда пъти по-хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно музиката към сериала - една от песни няма как да не бъде изпята от главната двойка в сериала  :)

 

 

А ето и още една, която също харесвам -

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изгледах 13 еп. по бързата процедура с превъртане, защото историята ми е позната, но както и вие казвате не може да се сравнява с Sawan Biang. Има и някои различия, например, героят на Кен доколкото помня не беше влюбен в главната в началото, а тук десетина еп. отделиха на зарждащата се връзка между двамата преди да се ожени сестра и за баща му. Този тук е направо блага и мека душа сравнен с героя на Кен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и това сериалче. Тази версия също не е лоша, сюжетната линия е запазена но има и доста разлика от тайландската версия. Първо и тази двойка много ми допадна, много добре изглеждат заедно и много добре се справиха с образите на героите си. Малко в повече ми дойдоха серииките, можеше да не ги разводняват толкова, имаше серии, които доста превъртах. Като цяло не мога да кажа, че останах крайно очарована или крайно разочарована, може би защото тайландската версия е доста силна и е много трудно да гледаш нещо, което вече си гледал и определено те е грабнало и отнесло. :) Най- хубавият момент от целият сериал беше финалът. Той определено е направен за романтици, като мен, които винаги държат на щастливият завършек след всички препядствия през които преминават героите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това, което чета в резюмето на този сериал, плюс трейлъра, изобщо не виждам връзка с тайландския Sawan Biang . Даже си мисля, че просто е съвпадение беглата прилика. Пък е не е само Sawan Biang , сериал с отмъщение и гняв, нали така?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми дойде като психо ! Каква любов, какви 5 лева ! То си беше мъчение до последните 5 минути, когато се разхвърча един захарен памук.......

Мисля, че трябва да има пояснение - Не правете това в къщи-опасно е за вашето психическо здраве !

Иначе благодаря за превода ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-бързо изгледания от мен сериал, толкоз превъртане, че ме заболя пръста.

Стахотен каст, но туй беше, като цяло.

 

Искрени благодарности за превода :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красива главна двойка! И другите мъже бяха красиви. Най-тъпата патка, която съм гледала в сериал беше тази главна. Сестрата направо ме вбесяваше. Като цяло не виждам защо трябваше да са 31 епизода все едно и също, едно и също. Доста превъртах, не ми се гледаха гадориите на сестрата и тъпотията на главната. Имаше доста нелогични моменти, както и незавършени ситуации. А бе с две думи: можеше да е по-кратък и тогава щеше да е по-хубав. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...