Jump to content

Daily Lives of High School Boys (2013)


Recommended Posts

dns_top_bg.jpg

 

Daily Lives of High School Boys (2013)  

Страна: Япония

Също така известен като: Danshi Kokosei no Nichijo

По мангата на: Yasunobu Yamauchi - "Danshi Kokosei no Nichijo" 

Година на излъчване: 12 Октомври 2013

Времетраене: 85 мин.

Жанр: Училищна комедия

Режисьор: Daigo Matsui

Субтитри: Английски

IMDB

                  

Участват:

Masaki Suda - Tadakuni

Shuhei Nomura - Yoshitake

Ryo Yoshizawa - Hidenori

Louis Kurihara - Hosono

Anri Okamoto - high school student

Mizuki Yamamoto - high school student

Mio Uema - high school student

 

Резюме: Във филма се разказва за трима приятели от мъжка гимназия Tadakuni (Masaki Suda), Yoshitake (Shuhei Nomura) и Hidenori (Ryo Yoshizawa) и техните комични преживявания когато училището им става домакин на училищен фестивал заедно с момичешка гимназия...

 

Торент

 

Свали с руски субтитри

 

Онлайн с руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, нов сюжет по онази глупост, която наскоро гледах в едноименното аниме. От скука така и не го довърших. Интересно ми е дали във филма ще има нещо комично.

 

П.П. След като изгледах трейлъра, е направо изключено да си го причиня.  :28558:

Редактирано от Ragnos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също няма да си го причиня, анимето е адски дебилно, чак не ми е смешно, дори да съм на чаша вино, (не ми се пробва с нЕкое крекче), понеже се съмнявам и тогава да успея да се захиля истински на приключенията на крайно ограничените, скучаещи момчурляци. Очаква се същото да е и тук. Най-комичното би могло да е гимназистът да скочи в гащичките на кака си и да се размята с тях пред другарчетата, които да му крякат колко голЕм идиот е (щото речникът им съдържа тая и още една, противоположна по смисъл дума - яко, брато)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле наистина ли е толкова зле. :blink: Мислех да гледам филма само заради Судачи, обаче коментарите ви ме отказват да гледам и филма, и анимето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не само си го причиних, но ми хареса. Никак не е зле. 

Филмът е поглед в съзнанието на гимназистите. Показва, какво се случва в ума им, когато се сблъскат с гранична ситуация - в случая най-голямата мистерия за един ученик в мъжко училище.

Историята има допирна точка с Бакалея в това отношение. Но приликите свършват до тук.

Има забавни ситуации, понеже главните са пълни невежи и нямат опит в общуването с другия пол. Поради тази причина са необходими субтитри. Репликите са повече от действието.

Имаше нещо позитивно в цялата работа и затова оценявам лентата по-скоро положително. Направата на Културен фестивал Бункасай изисква време и енергия, каквито героите определено отделиха, макар, че хорър къщата не им се получи толкова страшна.

Освен известното трио, мога да отбележа присъствието на Луис Курихара, който спокойно можеше да мине за момиче. Хаха!

 

П.П. Ками, не отписвай толкова бързо Судачи и райдър Метеор. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...