Jump to content

Amaterase


kcekce

Recommended Posts

7155930S.jpg

 

Бях ги забравила последните година-две, но нещо се присетих пак за тях наскоро :) Групата е формирана през 2001 г. и се състои от двама души - Даиши (китара и програмиране) и Акира (вокал). Избива ги на поп стабилно момчетата, но имат няколко наистина нелоши парчета. Доколкото ми е известно, са направили само един албум - Ama Kakeru Hoshi No Tsukai. Пробвайте ги - мен на места са ми доста приятни, макар по принцип да не понасям ви-кей банди ;) Специално "Sankon" ми вися доста време на плейъра.

 

ТУК могат да се чуят и свалят всичките им песни.

 

Дискографията -  :click: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз естествено съм изкарала парчетата, където не ги избива на тъпотии ;) Хубавите им парчета са си хубави. Иначе се канех да пусна и някакво видео от лайв, ама всичко, което видях, беше ужаснооо... Ето една от по-приличните изяви:

 

 

Малко повече се впрягат в дрешките, в чупките в кръста и виковете "оу-йе!", отколкото в изпълнението... Сигурно затова са изчезнали от сцената последните години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, подбрала си ги добре - и като група и като изпълнения. И това много ми допадна. :) btw, скоро в София ще има ви-кей концерт...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно слушане, радвам се, че ти харесва;)

 

За концерта - на печелившите честито! А мен ви-кей бандите (особено на живо) ме отблъскват съвсем малко по-слабо от ядрен взрив :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...