Jump to content

Recommended Posts

vaniru.png

 

Когато чух за първи път групата, не можех да си представя, че някога бих си помръднала пръста да напиша пост за тях, камо ли пък да пусна тема. Но има музика, която уж не е нищо особено, пък подмолно си проправя път към съзнанието ти и докато се усетиш, си почнал да си тананикаш нещо и няма спиране. Така и с Ваниру. 

Певецът със сериозното изражение и косата като от реклама за шампоан е Леонейл. Той явно е и човекът с идеите в групата. А самите идеи се въртят около готика, raison d'être, съблазняване, мечти и т.н, и т.н. Образът с баретата е YUTO.

Групата е още е съвсем свежа, имат едва няколко сингъла, та ми е интересно как ще се развият в бъдеще. Ако се съди по усилената рекламна кампания, която тече, първият албум няма да закъснее.

 


Официален сайт (EN)

YouTube

 

Любопитна подробност: като гледам дрехите на Леонейл от лайвовете, мисля, че Сакураи и Исей трябва да си проверят гардеробите, да не би да липсва нещо. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесват. Веднага си дърпам видеото!

На пръв поглед ми заприличаха на ADAMS, но усещам нещо интересно и различно в стила и представянето им. 

Успешна и дълга кариера!

Хахах! Трябва да има приемственост. А и в името на групата има митологични препратки.

 

МП3 версии на песните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cosmic night сериозно ми влезе под кожата. Намерих текста на песента:

Odokete hohoemu kamen wo hazushite
Oh no! Karamiau no
Koyoi no watashi wa anata no L' Amant ni
Oh no! Aishiteru wa

Romantia, Eros, Liv, Diabolus
Lilith, Möbius, Diana, Grimoire
Fairy, Abyss, Miss Andromeda
Cosmic Night, Cosmic Night

Wasureteshimaeba ikitemo ikeru sa
Oh no! Kami no kuni
Otoko to onna to ayashii kedamono
Oh no! Mazariau no

Romantia, Eros, Liv, Diabolus
Lilith, Möbius, Diana, Grimoire
Fairy, Abyss, Miss Andromeda
Cosmic Night, Cosmic Night

Subete nugisari hikari no naka e hora misetekure
Adam to Eve ni yurushi kudasai sono kuchibiru de.

(Love, Galaxy, Beauty, Connection) x2

Romantia, Eros, Liv, Diabolus
Lilith, Möbius, Diana, Grimoire
Fairy, Abyss, Miss Andromeda
Cosmic Night, Cosmic Night

Ai no yokan ni mezameta asa wa omae to randez-vous
Ai ni tsutsumare masshirona yoru wa mezamenaku to mo.

Welcome to Your Love Welcome to Your Live
Welcome to Your Love Welcome to Your Live
Welcome to Your Love Welcome to Your Live
Welcome to Your Love Welcome to Your Live

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ви, че е зарибявка, и аз така не мога да си я изкарам от главата (: Aма не мога да не се подхихвам на салатата от думи в припева XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същото. Но с абсолютна сериозност припявам.
Получи се като с една ингриш песен на Кая, макар че на места Cosmic night е дори добре откъм произношение. (На места, galáxy все още не мога да го приема - научил се е да артикулира прилично, малко още му трябва). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха, ето го новият албум! Вкарали са малко по-твърд звук, супер се е получило. И знаете ли на кого ми напомня супер много, Morrie, но този път не се заяждам, това е хубаво, за малко групи мога да направя сравнението, всъщност това е първата (: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(тъкмо се чудех откъде ми е познато името...) Ще свирят на живо в Лондон това лято на HYPER JAPAN;) Аз пуснах някакво инфо за феста в "Да послушаме музика", но май няма нужния ефект, защото не виждам хора да се почесват в темите с лафа "отивамеее на купооон" :28558:

 

Та - емвайте се феновете, лайвовете на японски групи в Европа трябва да се стимулират, за да станат повече;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...