Jump to content

Recommended Posts

odBVxf.jpg

Off Topic

swordsman2013.jpg

 

Swordsman (2013)

Страна: Китай

Също така известен като: Xiao Ao Jiang Hu

По новелата на: Louis Cha – „The Smiling, Proud Wanderer”

Телевизионен рейтинг: %

Година на излъчване: 2013- Февруари – 06 до 2013- Март - 04

Време на излъчване: 19:30

Жанр: Исторически

Канал: Hunan TV

Епизоди: 42 (DVD)/57(TV)

Режисьор: Yu Zheng

Субтитри: Английски

 

 Участват:

Wallace Huo as Linghu Chong / Yang Lianting

 Yuan Shanshan as Ren Yingying / Xuexin

Jiang Yiyi as young Ren Yingying

 Joe Chen as Dongfang Bubai

Yang Rong as Yue Lingshan

Chen Xiao as Lin Pingzhi / Lin Yuantu

Deng Sha as Yilin

 

Резюме: Swordsman е китайски телевизионен сериал адаптиран по новелата на Louis Cha. Историята разказва за приятелство, любов, измама, амбиции и жажда за власт. В основата на всичко е Ling Hu Chong, сирак и ученик на  Yue Buqun, лидер на Huashan Sect. Тя ни разказва за неговото пътуване и развитие като Swordsman, както и различни интриги съпътстващи живота му...

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Нов постер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах само няколко епизода, но ми се догледа нещо съвременно и спрях.

Доколкото знам, като излезе сериалът доста се шумя. Романът е популярен в Китай, периодично има екранизации на този сюжет. Ю Джън (той е и сценарист) обаче е направил някой доста драматични промени в сюжета. Доколкото знам Уолъс откровено е отказал да играе някои от сцените, така, както ги е искал режисьорът. След края на излъчването феновете се подиграваха на Ю Джън заради глупавите промени, които е правил, имаше кампания по едно време, май искаха при второ излъчване да сменят финала, защото първоначалния на Ю Джън бил уникално глупав и зрителите протестирали. Доколкото си спомням тогава гледах и клипчета, направени от фенове, в който герои от различни сериали се събират възмутени и тръгват да преследват Ю Джън, бяха уникално забавни, смяла съм се с глас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го и аз. Мислех си, че само в корейските сериали не могат да различат мъж от жена, но тук Dongfang Bubai направо бие рекорди :rofl: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента не мога да опиша разочарованието си от този сериал. Убиха героиня, която градиха като главен образ половин сериал. Едва ли някога ще го догледам. Все пак не съжалявам, че го гледах донякъде. Страхотен образ и игра от Joe Chen, та дори преиграванията на Wallace Huo и лиготиите, които бяха вкарали сценаристите в образа на Linghu Chong, не ми правеха голямо впечатление. Май ще доглеждам The Romance of the Condor Heroes (2014-2015), че тук идиотщината на главния герой и сценаристите ми дойде в повече. Разбирам, че е правено по роман, но защо тръгваш да го правиш различно и по средата на сериала решаваш да сменяш посоката отново. Поради същата причина никога няма да догледам Kim Soo Ro (2010).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...