Jump to content

S - Saigo no Keikan (2014)


Recommended Posts

oqeuwcmt3sP5tT55JI8-o.jpg

 

S - Saigo no Keikan

Страна: Япония

Също така известен като: S - The Last Policeman

По мангата на: Yoichi Komori и Yutaka Todo - "S - Saigo no Keikan"

Телевизионен рейтинг: 14.2%

Година на излъчване: 2014 – Януари – 12 старт

Време на излъчване: 2014

Формат: Renzoku

Жанр: Екшън

Канал: TBS

Епизоди: 10

Режисьор: Shunichi Hirano

Субтитри: Английски

 

 Участват:

Osamu Mukai като Ichigo Kamikura

Gou Ayano като Iori Soga

Odagiri Joe като Masaki Keigo

Tsuchiya Anna като Yokokawa Aki

Jutta Yuki като Hiroki

Kimisawa Yuki като Tasaki Hose Naoya

Yui Aragaki като Iruma Hayashi (епизод 9)

 

Резюме: В драмата се разказва за полицаите от NPS (Nationai Police Safetyrescue) и тяхната борба с екстремни престъпления като тероризъм, които са извън обхвата на обикновената полиция. Тяхната цел е да хванат престъпниците живи...

 

Свали с английски субтитри  :click:

 

Свали  :click:  :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм гледала първа серия, поради очевидната причина - липса на субтитри, но започнаха да се появяват все по-интересни новини около тази дорама. Дано някой да се заеме с превода й!

Еп. 1 спечели битката за рейтинг сред стартиралите заглавия. С близо 19% сериите изпревариха дори новата тайга драма.

Лазе, официално можеш да добавиш още едно име в каста - това на Джо Одагири. Потвърдили са неговото участие тук (ще почакаме 2 епизода до появата му), дори и във филма, който ще последва. Той ще е главният злодей (ех, откога не сме го виждали в подобна кожа!), мистериозен терорист. Режисьорът е дал на Джо пълна свобода при пресъздаването на образа. Леле! С такова силно начало, да се надяваме, че ще продължават с приятните изненади до финала! 

 

П.П. Припомням, че Го и Осаму играят за втори път заедно. Миналата година се "срещнаха" индиректно във филма за Червените обувки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що гледах първата серия и имам един въпрос към по-запознатите с японската култура. Забелязвам доста странна закачка, свързана с мъжките задни части, че и с детските, която за моя стандарт е доста шокираща, но те си я практикуват като нещо съвършено нормално. Това наистина ли  е нормален жест в Япония и каква му е идеята, ако има изобщо някаква идея зад него?

Иначе сериалът тръгна интересно и динамично, ще видим нататък как ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой освен мен явно не го следи, или поне няма желание да пише. От нещата, които следя този сезон, като че ли това е сериалът, който ми допада най-много. До пета серия съм. Добър и смислен екшън. Особено ми харесва концепцията за ръката, която защитава, както и желанието всички да излязат живи от ситуацията. Главният герои ми идва малко лигаво на моменти, но се търпи, не дразни. Героят на Го Аяно стои много добре на екран. Създава усещане за   силен самоконтрол и има стоманено излъчване. А като се появи с палто и костюм,  е  много kakkoii.

Май към четвърта или пета серия пак се появи този прекалено особен за моя стандарт поздрав. По нашите стандарти всъщност си е направо вулгарен. Ако някой тук си позволи да го направи на дете, вероятно ще бъде обвинен в педофилия. Но за тях явно си е нещо нормално... особено между мъже. Засега е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най после намерих суби за този сериал, бяха неоткриваеми  :28558: ...може да си ги изтеглиш от линкчето горе за субтитрите... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...