Jump to content

Blood Boiling Youth (2014)


abador

Recommended Posts

spacer.png

 

Гореща млада кръв

 

Страна: Южна Корея

Премиера: 22 януари 2014

Сценарист и режисьор: И Йон Ху

Времетраене: 124 мин.

Жанр: комедия, романтичен

 

В главните роли:

Park Bo Young - Young Sook

Lee Jong Suk - Joong Gil

Lee Se Young - So Hee

Kim Young Kwang - Gwang Sik

Park Jung Min - Hwang Kyu

 

Резюме: Действието на филма се развива през 1980 г. в провинция Чунчон, Южна Корея и разказва за приятелството и любовните трепети на гимназисти...

 

 

С български субтитри: :click:  :click:   

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Онлайн с руски превод: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази история и за половин час можеше да се разкаже. Обичат си корейците филми над 2 часа и това си е.  <_<

А този И Джонг Сок, все в еднотипни роли го виждам открай време. Едни муцунки и усмивка тип: "бели зъбки" във всеки кадър. Seo In Guk хубаво му скри шапката в No Breathing. Иначе има момчето изразително лице, запомнящ е, но да си подбира ролите, защото е заприличал на типичните захаросани "актьорчета" така популярни в Корея. 

Изобщо не ми бе убедителен тук, дори на моменти бе дразнещ. 

Като цяло посредствен филм без особен замисъл. Преди 10 години с този сюжет, по би им се получило. Тогава имаше повече оригиналност в корейците. Взеха ме разочароват напоследък. "Корейската вълна" май отдавна приключи за съжаление. 

6/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса .. . Представях се едно , а то друго излезе ... не е лошо .. разтоварващо без да те кара да го мислиш след това .... ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледай кой знае колко азиатски комедии, но този може би бе най-забавния, който съм гледал досега. Смях смях смях! И Джонг Сок ме разсмиваше дори и без да прави нищо. Но то и с тази негова прическа просто нямаше как да е обратното.

 

 

И култовите му движения с ръчичката преди да "атакува". :D Или сцената със смукането на крака на момичето. Или изрязването на учителката. Хахаха Не мога да ги мина всички неща, които са ми харесали, защото бяха наистина много.

 

 

И голяма псуваше беше. Ама яко, без да пестят!

 

Пак Бо Йонг перфектна!!!

 

Наистини страшно много неща ми хареса в лентата. Само така по едно време като завиха в леко романтично-драматичен корейски стил не им се получи много добре, но въпреки това му давам много много висока оцента.

 

9.6/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно филмче като цяло. Определено ми хареса, че не беше от мрачните и потискащи атмосферата филми. 

Почти през целия филм се виждаха хубави природни гледки и като цяло приятна атмосфера, а и комедията, имаше си я и то добре поднесена.

Разбира се, нямаше как да не вкарат и типичните побойнически групи типични за времето си, но не прекалиха и не наблягаха само на това. Само към последния половин час така се виеше по бойно настроение, но като за завършек няма как. 

Както казах съм доволен от историята и от актьорите също. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много разтоварващо филмче ... щом е с Джонг Сук няма как да го пропусна , брилянтен както винаги  :wub:  А пък Пак Бо Йонг ама изобщо не успях да я възприема в ролята на побойничка , в Oh My Ghost е една такава плаха... явно има талант момичето :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми, до колко е реалистичен не знам. Момичешки банди през 1980  в корейската провинция?  Малко ме съмнява и особено като знаем майките какви са.  Явно се опитваха да подражават на американският Grease. Иначе боя и насилието бяха представени доста реалистично.  Пергела който той и беше подарил като дете тя го беше превърнала в ужасяващо оръжие. Отлична роля на Park Bo Young.  Lee Se Young не и отстъпваше.  Главния герой беше любовчия и беше по добре да се занимава с това което му се удава. В боя никакъв го нямаше. Young Sook колко бой изяде заради него.  Добре ,че му дойде акъла накрая.  So Hee не беше невинната девойка за която се представяше. Видяхме ,че при момичетата ( в бандите)  приятелство и вярност няма.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...