Jump to content

Aftermath (2014)


Recommended Posts

spacer.png

 

Aftermath

 

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 6 януари 2014 - 13 януари 2014

Време на излъчване: Вторник

Жанр: Драма, Съспенс

Канал: SNS Drama - Naver

Епизоди: 11

Режисьор: Kim Yang Hee

Субтитри: Английски

 

В главните роли:

Kim Dong Jun (ZE:A) - Ahn Dae Yong

Sun Joo Ah - Joo Hee Kyung

Kim Geun Hong - Kim Joon Goo

 Kim Ri Ah - Kim Na Lee

 Kim Min Seok - Jo In Ho

 

Резюме: Ан Де Йонг е обикновен ученик в гимназията, който изведнъж придобива специална способност да вижда убийците и техните бъдещи потенциални жертви...

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

 

Много харесвам такива сюжети, дано е повече от 3 епизода... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ми хареса трейлъра и ще го гледам с голямо удоволствие .Главният за малко ми заприлича на Aleks от " Najl Salon Paris " ... , но съм се объркала ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна фантасмагория, но изгледах/ прехвърлих всички тези кратки 11 епизода (на двата сезона общо), които излязоха в тези две седмици, само заради Донг Джун и то защото случайно покрай новините от ZE:A ми попаднаха и линковете с превода на английски.

Донг е чудесен, дори само заради него си струваше, че прехвърлих епизодите, но много се изненадах, когато видях в първи епизод кой се появи в ролята на негов съученик и приятел - Ким Мин Сок от Shut Up Flower Boy Band. Много ми легна на сърце този шемет в "Бандата" и се чудех кога отново ще го видя в роля.

Гледах и се порадвах на двама корейски любимци, така че хайде ще го пиша, че става този сериал, а и се гледа за няколко минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично и лесно за гледане, все пак не е много дълго. Малко прескачането в сюжета дразни, но за уеб драма е доста добре.


А и ДонгДжуни, как да не го гледаш....


Всички ми бяха много симпатични и лошият батко много ми хареса, само че нещо - нищо не открих за него в нета..... Да не би да му е първа роля?


Мин Сок беше още по-забавен в екстра сцените на края на 11 епизод и не знам как не му се откъсна челюстта да ги дъвчи тези сушени калмари хахахаха


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...