Jump to content

Blood and Ties (2013)


abador

Recommended Posts

spacer.png

 

Accomplices

СЪУЧАСТНИЦИ

(Blood and Ties)

 

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Времетраене: 95 мин.

Жанр: драма, трилър

Режисьор и сценарист: Guk Dong Suk

 

В главните роли:

Son Ye Jin - Da Eun

Kim Kap Soo - Son Man

Lee Kyu Han - Jae Kyoung

 

Резюме: Да Ън (Son Ye Jin) е завършила образованието си с отличие и мечтае да стане криминален репортер. Тя живее със своя баща, който работи почасово, но истински се гордее с него. Един ден Да Ън отива на кино със свои приятели. Филмът, който гледат, разказва истинската история за неразкритото отвличане на малко момче на име Хан. След почти 15 години разследване, полицията разполага с една-единствена улика от похитителя - неговия глас. Да Ън е ужасена, защото гласът, който чува, прилича на този на баща ѝ...

:essub:

 

Сваляне с български субтитри: :click: :click:

Сваляне с български и английски субтитри: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:  :click:

Сваляне с руски субтитри: :click:

Онлайн с руски превод: :click:

 

Лично мнение: Филмът ми изглежда с интересен сюжет, главната актриса ми хареса в сериала "Personal Taste", така че се надявам филмът да си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е страхотен. Преводачката избра заглавието "Съучастници", наистина повече пасва на замисъла на филма.

От мен благодарности за нея!

Линкове за сваляне с бг субтитри сложих в първия пост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че горното резюме не съвпада съвсем с действителността.

 

С удоволствие преведох филма.

Всички актьори се справиха много добре с ролите си!

 

 

Имаше една надежда, която през цялото време се опитваше да не угасва...

И тук, злодеят не бе съвсем злодей :)

 

 

 

Дано се хареса!

 

Мрън, мерси за помощта! :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен главната актриса трябва да се отбележи и изключителното присъствие на Kim Kap-Soo. Страхотен филм, дай боже все такива филми и в бъдеще :) Благодаря и на преводача за прекрасния превод

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен, заплетен, държи в напрежение и имаше няколко изненадващи мини-обрата. Доволен съм! Но всъщност за мен представляваше по-голям интерес не филма, а а Сон Йе Джин, моята абсолютна любимка! Това съм го споменавал вече доста пъти, но и няма да спра да го повтарям.

 

Интересно ми беше да я гледам и в такава роля, защото в повечето си филми въртеше някаква любов между мъж и жена, а тук образът й беше друг. Както винаги прекрасна! Между другото и предния й филм "The Tower" не беше любовно-романтична драма. А предстои да излезе и както аз го наричам "Корейския Карибски пирати" след 15-тина дни, в който тя ще бъде пират (пиратка хахаха). Та май в крайна сметка започва да ми липсват старите й роли, като например в "A Moment To Remember" или "April Snow".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е чудесно. Играта на бащата и дъщерята беше повече от допълваща се. Неин фен съм, но се стремя към обективност- в този филм партньора ѝ сякаш беше една идея по-класен (което не означава, че тя не беше на ниво!!- просто неговата роля беше по-благодатна). Гледал съм ги в "Alone in love", пак играят баща и дъщеря двамата.

Spoiler

Прекрасен финал- човек не знае какво печели, когато губи нещо. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...