Jump to content

Yowamushi Pedal (2013-2014)


GFotaku

Recommended Posts

53211l.jpg

 

Yowamushi Pedal

 

## Жанр: спорт

## Епизоди: 38

## Времетраене: 25 минути на епизод

## Държава: Япония

## Година: септември 2013

## Линк към AniDB

## Резюме: Историята се върти около аниме фена Онода Сакамичи, който е вече гимназист и много се вълнува от това. Той се надява, че ще влезе в училищния клуб за аниме, където ще намери много приятели, с които да говори на любимата си тема. Само че клубът е затворен. Сега Сакамичи е решен да намери нови членове, за да го възстанови. Ала след училище се среща със Имайзуми Шунске, велосипедист, който е впечатлен от Онода Сакамичи, момчето, карало велосипед до Акихабара.

 

Впечатления:

Още докато гледах ОВА-та, някак си не успя да ме хване. Обичам колоездене, може би грешката ми е била, че исках нещо в стил Over Drive... а се оказа, че не е същото. Да, да, знам, че всички казват, че това било върха... лично на мен ми харесва повече Nasu например, що се отнася до велосипеди... Все още чакам да се изяви онзи със зелената коса, или синя е, нямам идея... изглежда интересен... не съм зяпала последните излезли серии...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално ми се стори тъпо и го дропнах. Но реших да го погледна отново... И не съжалявам. Ето какво съм писал в анимес:

 

"Дадох му втори шанс и епизод 2 наистина ми хареса. Ще го следя. Имах подозрения, че ще е повече от 12-13 епизода, но мисля, че 39 ще ми дойдат в повече... Все пак ще видим"

 

"Все по-яко става! Едно от фаворитите ми за сезона! rocknroll.gif"

 

... и скоро смятам да го настигна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е анимето, очаквам последните 2 епизода и дано не показват само онзи психопат, дето само си пули очите, все едно му вкарват хуй в гъза, шъ мъ извинявате, ама си е така  :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...