Jump to content

Days of Wrath (2013)


mio-to

Recommended Posts

photo348831.jpg

 

 Days of Wrath

 

Режисьор: Shin Dong Yeob

Продуцент: Oh Pil Jin

Страна: Южна Корея

Година: 2013

Жанр: Драма, Екшън, Трилър

Времетраене: 103 мин.

 

В главните роли:

Yang Dong Geun като Chang Sik

Joo Sang Wook като Joon Seok

Lee Tae Im като Ji Hek

Kim Kwon като Joon Seok (young)

 

Резюме: Един забравя лесно отминалите дни... но друг никога не ги забравя...

Преди 15 години, в гимназията, Джун Сок е бил обект на тормоз от Чанг Шик. Заради преживяното за него е трудно да живее нормален живот. В същото време Чанг Шик е щастлив и на път да се ожени за Джи Хи, но Джун Сок има други планове…

 

P.S. Нещо ми подсказва, че нещата няма да са само маргаритки и цветя, когато тези двамата се срещнат отново. Филмът също така разполага с актьори като Lee Tae Im, Jang Tae Sung, Kang Dae Hyeon, Kim Kwon...

 

С български субтитри: тук и тук
С английски субтитри

С руски субтитри

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Сангук, ще си отмъщава, тъкмо сме си другарчета с него в Гиганта. Вечер си лягам с него. усмихва ми се и заспивам. :28558: щастлива.

Допада ми като мъж този артист, и като артист, разбира се, така добре умее да изразява чувства и емоции, че ми легна на сърце.

Бе станаха много, ма кво да се прави, от много глава не боли, все ще има един да ме приспи.

Че ще чакам буквички. Надявам се много, че няма да се разочаровам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този филм от кога го чакам с титири  , идеята за филма много ми хареса и комбинация със актьорският състав ще е много добър , е надявам се де . Яд ме е само ,че главният на които съм фенка ще играе такава роля, но да видим как ще се справи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм...Не знам да го освиркам ли или не съвсем...Явно очаквах да е по - кинаджииски направен. Но от друга страна не е зле, че е по -  естествен. Няма типичен супер герой, който размазва десетина телохранители или минава незабелязано покрай тях, целият в черни дрехи, шапка плюс маска на лицето, залепвайки се за тавана примерно. Няма главен, който измисля план и всичко му върви по вода, макар принципно да е някъв утрепан от живота загубеняк, и на всичкото отгоре ползващ скъпа техника.Тук нямащият - НЯМА и не сътворява гениална схема, решавайки да отмъщава. Е, имало е как да стане и по - добре филма, но това е положението. Със сигурност не са срещнали затруднения при заучаване на репликите - около 70 % са псувни, което ме навежда на мисълта,  дали е имало и тук предварително четене на сценария  :28558: . Благодаря на всички, които съдействаха за сийд на филма, най - вече на Мрънкалника.  :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...