Jump to content

The Five (2013)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

The Five (2013)

Страна: Южна Корея

По комикса на: Jung Yeon Sik

Премиера: 14 ноември 2013

Жанр: Трилър, Драма

Режисьор: Jung Yeon Sik

            

Участват:

Kim Sun Ah - Eun A

Ma Dong Seok - Dae Ho

Shin Jung Keun - Nam Cheol

Lee Chung Ah - Jung Ha

Jung In Gi - Choel Min

On Joo Wan - Jae Wook

Park Hyo Joo - Hye Jin

 

Резюме: Сериен убиец отнема семейството на Ън А (Kim Sun Ah). Сега тя е психически и физически унищожена, затова решава да си отмъсти. Тя се обръща за помощ към четирима души, отхвърлени от обществото, включително севернокорейски дезертьор, бивш член на банда и човек, затънал в дългове...

 

Свали с български субтитри

Свали с български субтитри 2

С български и английски субтитри

Свали с руско озвучаване

 

Най-после някакво инфо за филма на една от любимите ми актриси, нямам търпение да я гледам в такава сериозна роля... :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще сподели...Филмът е доста хард в сравнение с типичните корейски изцепки на които сме свикнали...Аз като не особено голям фен на трилърите останах доволна, както от бруталийките, така и от актьорите, които са ми сефте. Изключвам  Ma Dong Seok  -  този единственият дебел кореец ли е, та като има роля на бияч, все него снимат? Тия азиатци или ще ни задушат в романтики и драми или ще ни покажат пълния си антипод  -  такава жестокост и свирепост могат да излъчват, че чак на моменти тази раса ти се вижда направо НЕЧОВЕШКА...Много ме впечатлиха тези двамата...и момента когато 

оня изрод каза на майката : "жалко, че дъщеря ти умря девствена"

 

 

The-Fives-3.jpg5e57f05aacdd4470becbfd257c4abc0a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми! Ким Сун А мега яка, както винаги. Бруталийките бяха доста реалистично направени. Лошият също ме впечатли. Филмът си заслужава гледането, въпреки че и аз не обичам такъв тип истории съм доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...