Jump to content

Kyoukai no Kanata (2013)


mrnkaloto

Recommended Posts

85468l.jpg

 

Beyond the Boundary

 

Отвъд хоризонта

 

> Страна: Япония

> Година: 2013
> Жанр: фентъзи
> Епизоди: 12 х 24 мин
> Студио: Kyoto Animation
> Резюме: Курияма Мирай е Воин от Духовния свят, която може да превъплъщава кръвта си в меч. Призванието й е да убива демони. В училище тя среща Канбара, безсмъртен полудемон, когото пробожда с меча си всеки ден, за да се упражнява...
 
> Субтитри: български на zombunny и mrnkaloto от   :essubs:
  :essub:
 

Онлайн с бг субтитри: тук

 

http://www.youtube.com/watch?v=FIcptxBYXeY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не го намирам за инфантилно :unsure: Даже много ми харесва и бих го препоръчала :lol: Зависи какви са ти очакванията - ако очакваш много екшън и/или драма - не са толкова силно застъпени. За мен е забавно, интересно и радва сетивата =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анимето е лекичко и приятно, на мен лично доста ми допада. Надявам се, че края ще е на ниво, в противен случай ще ми убият желанието за повторно гледане, след като излезе цялото.
Благодаря за превода  :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от мненията ми за анимето, епизодично:

 

"Анимето е супер. Епизода също. Точка icon_cool.gif"

 

"Як еп беше. Взех да се обърквам вече, сюжетът става все по-странен, но страхотната анимация го конпенсира! Особено в този епизод просто беше неземна stars.gif


Обаче от превюто на следващия еп ми мирише на ла*на... icon_confused.gif"
 
"И за моя радост, съм сгрешил. Този епизод много ме изкефи! Изясниха се повечето неща, имаше Мицуки по бански... и с очила - какво повече?! Според мен обаче трябваше да свърши след този епизод. Щеше да е идеалният край за мен. Дано да не го осерат нататък, това е един от фаворитите ми за сезона icon_smile.gif"
 
И последният ми пост, за края на анимето:
 
"Wtf.
Не очаквах да свърши така.

И все пак, приятно аниме беше. В началото много ме хвана, продължи прилично, обаче краят... icon_eek.gif Все едно, 8.5 му давам, хареса ми, само дано да не решат да правят други сезони.
"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.05.2020 г. at 21:23, zuzo4289 написа:

Интересно ми е има ли романтика в това аниме,защото аз изгледах първи епизод,но останах с впечатление че няма такава.:D

само мили очи и загатване на такава хах:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...