Jump to content

Petal Dance (2013)


lazeto

Recommended Posts

BJpl1VvCEAAe8DZ.jpg

 

Petal Dance

 

Страна: Япония

Също така известен като: ペタル ダンス

Година на излъчване: 20 Април 2013

Времетраене: 90 мин.

Жанр: Драма

Режисьор: Hiroshi Ishikawa

Субтитри: Английски

IMDB

                 

 Участват:

Aoi Miyazaki в ролята на Jinko

Shiori Kutsuna в ролята на Haraki

Sakura Ando в ролята на Motoko

Kazue Fukiishi в ролята на Miki

Masanobu Ando в ролята на Naoto

Shunsuke Kazama в ролята на Kawada

Mariko Goto в ролята на Senpai

Hanae Kan в ролята на Kyoko

 

 Резюме: Четири жени, които имат своя собствена различна болка, тръгват на пътешествие, без да поглеждат назад към миналото си, за да започнат живота си наново...

 

Свали :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click: 

 

Онлайн с английски субтитри :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже останах много доволна от "Сукида", реших да изгледам още нещо на същия режисьор и така попаднах на този филм. Веднага открих приликата във визията, застиналото време и приятното усещане, което ми довя заглавието.

Трите дами се представиха повече от прекрасно в главните образи. Беше удоволствие да ги следвам в пътуването и прераждането им. Аои си е Аои. Шиори продължава да ме радва, където и да се появи. Андо Сакура ми се стори много красива. Сякаш я виждах в съвсем нова светлина.

Всъщност, филмът съдържа основно женски персонажи. Има включени двама мъже (в ролите Андо Масанобу и Шунске Казама), но те бяха просто добавени герои, които всъщност нямаха пряка връзка с главната история. Въпреки това, винаги е удоволствие човек да види Андо на екрана, дори и за малко. Присъствието му в подобни "смирени" филми не е изненада, тъй като той по природа е изключително скромен, макар в повечето случаи да не му личи.

Записвам и тази продукция сред ценните, симпатични заглавия, които съм гледала. Горещо препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три прелестни създания влязоха в кожата на обикновени момичета от големия град с техните проблеми и терзания. Бяха страхотни в това си амплоа, сляха се със сивия пейзаж, за да бъдат тези безименни, подтиснати, търсещи себе си  момичета, които са навсякъде около нас. Почти не се "виждаха" Аои, Сакура и Шиори, макар, че чарът и красотата им е очевиден. Краят

ми хареса много, защото в лентата навлезе светлината на слънцето и сивотата се разпръсна от усмивката на четирите момичета и техния смях. Радвам, че пътуването завърши така, че всяка от тях намери парченце надежда за себе си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...