Jump to content

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! (2013)


mrnkaloto

Recommended Posts

51619l.jpg

 

 

 Watamote: No Matter How I Look at It, It`s You Guys` Fault I`m Not Popular!

 

> Алтернативно заглавие: Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui! / 私がモテないのはどう考えてもお前らが悪い!
> Българско заглавие: Ваша е вината, че не съм популярна!
> Страна: Япония
> Година: 2013
> Жанр: комедия
> Епизоди: 12 х 24 мин
> Студио: Square Enix
 
> Резюме: Куроки Томоко е невзрачно момиче, което никой не забелязва. тя се притеснява да общува със съучениците си, а така мечтае да бъде популярна. Вътрешно в себе си търси вината в останалите хора и, макар и трудно, все пак прави опити да се вгражда в обществото.
 
> Субтитри: английски и български:
 
:essub:
 
онлайн с бг субтитри: тук
 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наведнъж ли ще пускате субтитрите? Едвам се удържам да не го загледам с английските, но ще ви изчакам.

 

П.П. Вече го казах в друга тема, но мноу як опънинг има тва аниме.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HAIAXFQ0T74&feature=share

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да, Томоко е голяма скица. толкова е спъната, милата, и така й се ще да е готина както във фантазиите й (всичките до една напълно нереалистични, дори за не толкова интровертен тип хора, като нея). Направо ме скъсва като почне да се нахъсва.  :rofl:

И аз нямам търпение за следващите.  <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олеле,  отдавна не ми се беше случвало да се смея с глас цял час и сега още ми е смешно. Гледайте 8-ми, сцената с прахосмукачката и как се правят смучки и кифленски устни с нея... :rofl: Милата, и като се сетя какъв цвят докара и как се потеше... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми пич то се вижда в заглавният пост докъде се е стигнало..:D Сигурно нашите ще го довършат, но те си знаят най добре. Мен лично това аниме не ме блазни най вече заради главната героиня...все пак може един ден да му дам шанс, но трябва наистина да ме е налегнала скука! Въпреки, че имайки предвид отзивите за него из други сайтове доста хора са останали с добри впечатления от него и сигурно е имало защо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледани 3 епизода. Готино е, но тази наистина е малко лошичка на моменти.

Тъй като малко се затрудних с бг субтитрите ето линка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

амм ако някой има всичките епизоди му се моля да пусне кранчето да мога да ги изтегля че не са забили на по 10 12% и не мърдат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, но май се бях настроил за друг тип аниме. Имаше някакъв опит за комедия, но се оказа твърде несполучлив, защото Томоко я бяха изкарали неимоверно задръстена. Чудя се дали героинята има реален прототип сред подрастващите девойки в Япония или просто сценаристът се е напил някоя вечер и е решил да припише всички смотани качества на тинейджърите и да ги натъпка в един-единствен персонаж. Ако е второто, би било доста тъпо, защото такъв човек не може да изглежда повече смешен, отколкото жалък, и комедията би се сторила смешна само някои доста закъсали хора. 

От друга страна имаше някои неща, които ме озадачиха, защото присъствието им нямаше нищо общо с комедията, но все пак бяха сложени без някакъв явен смисъл. Например видеото, което майката на Томоко гледаше, докато малките брат и сестра си говореха колко се обичат, а като тинейджъри не можеха да се траят; сенките под очите на двамата, които определено не бяха от недоспиване; постоянният и доста праволинеен стремеж на Томоко да се впише; отношението на малката й братовчедка към идеализирания й образ и след като този образ беше разбит на парченца (доста унизително при това)...

Може би в това заглавие има повече отколкото се вижда на пръв поглед, но в крайна сметка не беше това, което исках да видя. А именно как на смотаната Томоко й избива чивията като в опънинга, как взима живота си в ръце и поставя на мястото всеки около себе си. Е, не бяхме свидетели на такава смела градация, но какво пък... Има и други анимета.

 

Лична оценка 6/10.

 

П.П. Благодаря за хубавото преводче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До средата съм... Обаче далеч не ми е толкова забавно, колкото мислих. Даже е доста депресиращо.

 

Е, все едно. Като го догледам, ще пиша повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...