Jump to content

My Paparotti (2013)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

My Paparotti (2013)

 

Страна: Южна Корея

Също така известен като: 파파로티

Премиера: 14 март 2013

Времетраене: 127 минути

Жанр: Драма

Режисьор: Yoon Jong Chan

Субтитри: български, английски

IMDB

 

 Участват:

Lee Je Hoon - Jang Ho

Han Suk Kyu - Sang Jin

Kang So Ra - Sook Hee

Oh Dal Su - директор Deok Saeng

Cho Jin Woong - Chang Soo

Lee Sang Hoon - декан

Lee Do Yeon - учител по английски

Lee Jae Yong - шеф на банда

Jin Kyung - съпругата на Sang Jin

Yang Han Yeol - синът на Sang Jin

Bae Sung Woo

Kim Young Hoon

Kim Ji Seok (гост)

 

Резюме: По истинската история на Ким Хо Джунг, който за първи път се появи в корейското ТВ шоу Starking на 18 юли 2009 г. По време на програмата Ким Хо Джунг изненадва хората с вокалните си способности и ги кара да плачат, разказвайки своята история. Той израства като размирно хлапе, което се присъединява към банда, но заради баба си започва да пее на шега...

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

 

OST

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В края на месец април Дехьон от B.A.P сподели за My Paparotti в Туитър. Де написа, че е бил на кино, гледал го е и е много впечатлен. Препоръча горещо филмa, сподели, че историята го е докоснала, така да се каже и лично него, като музикант.

Изгледах го още тогава, дори и без субтитри веднага го свалих. Филмът много ми хареса, въпреки че не разбирах нищо. Този филм се и усеща. Прекрасен беше, остави у мен приятно чувство/ удоволствие. Сега ще го изгледам отново и на английски, разбирайки всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен филм създаден по истински случай. Затвърдих отличното си мнение, вече разбирайки и всичко. Страхотен И Дже Хун, а само седмица преди да приключат окончателно снимките на филма, той влиза в казарма (края на октомври 2012 г.). На Канг Сора не съм й и от най-възторжените фенове, а и тук образът на героинята й бе едно към едно с този от Dream High 2, но изтърпях я и повторно, за радост и не я даваха толкова много.

Отново ме развълнува и сцената на летището с поклона. Нямаше нужда от думи... Невероятна сцена за мен.

Де имаше право, в публикацията си в Туитър преди няколко месеца - като певец е бил развълнуван и впечатлен от отношенията между учителят и неговия възпитаник. Радвам се, че обърнах внимание на препоръката, изгледах продукцията и извлякох своите поуки като зрител.

 

Ето още един линк за теглене, а и по-малък като обем, с отлично качество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм много ме заинтригува, но за съжаление не мога да сваля нищо от този сайт. Дано скоро излезе и в бг или руските сайтове. Изглежда страхотен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм. Обожавам музикални филми, но този имаше и човешката истинска история, което го направи още по-добър.


Това е любимата ми роля на И Дже Хун вече, а Хан Сък Кю беше невероятен. Напомни ми много на една моя учителка, която много обичах.


Две уникални сцени имаше за мен, едната на летището с дълбокият поклон и другата на концерта когато запя The Person That Give Me Happiness...


 


Гледала съм участията на Kim Ho Joong в Star King и реших, че няма да е зле да ги сложа, за да може повече хора да видят истинският човек.


 


Първото му участие от 2009



 


Това е от по-скоро


 


 


Изпълнение на Nessun Dorma и една любима моя песен




 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се скоро някой дасзапочне да го превежда, за да му се насладим и  с бългърски букви.Изглежда много интересен,а и коментарите го доказват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изумена съм, че има толкова малко коментари за този ВЕЛИК ФИЛМ. Задържа вниманието ми от началото до края, имаше всичко интрига, любов, житейски превратности. Толкова не съм се смяла и не съм плакала на един и същи филм. Призовавам всички, които не са имали щастието, да му се насладят ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, да го ГЛЕДАТ !

УДИВИТЕЛЕН Е !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив филм! Прекрасна музика...

Толкова се радвам, че има такива хора по нашата земя...С тези ангелски гласове, докосват и най-тъмните кътчета на човешката душа...

За пореден път се питам, какво щяхме да правим човеците без музика? Не, не мога да си го представя!

 

Задължителен за гледане! 

Благодаря за чудесния превод!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този е от задължителните филми! Горчиво-сладък, с много човечност и топлота, малко, но качествен хумор. Хан Сук Кьо и И Дже Хун са невероятни в ролите си! И двамата са прекрасни актьори, но тук наистина играха с много чувство и страст. Няма значение, че сигурно сте гледали достатъчно филми с подобен сюжет и послание - този е направен така, че да ви докосне и да остане в спомените ви. След като го изгледах от коментарите разбрах, че е по истински случай, което в моите очи още повече покачва стойността му. Дори и да не ви впечатли толкова, колкото мен - все ще намерите нещо за себе си в него. Така че отделете време и го изтеглете (в Замунда има сийд и превода е много добър) или го гледайте онлайн.

 

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...