Jump to content

Nagi no Asu kara (2013-2014)


Razzormaw

Recommended Posts

53549l.jpg

 

Nagi no Asukara

 

Оригинална творба: Project-118
Озвучават: Каяно Ай, Оосака Рьота, Ишикава Кайто и др.
Тип: ТВ
Жанр: драма, фентъзи
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 2013
Епизоди: 26
Времетраене: 23 мин. на епизод
Резюме: Сериите разглеждат историята на двама приятели от училище - нерешителната ревла Манака Мукаидо и Хикари Сакишима, който се грижи за нея от детска възраст.

 

Линкове: 
- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

 

_______________________________________________

Бележка: Още едно със съмнително резюме и многообещаващ арт..Поне е ясно, че ще е едно от първите в watchlist-a за есента понеже е в началото на Октомври.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дето ли не съм гледала много, много отдавна подобни... ъ... романтично насочени неща, така да се каже, но взе, че ми хареса  :28558:

Много е рано да казвам от сега дали ще се нареди в класацията ми за заслужаващи си, но пък времето с него лети приятно. И е красиво!

Главната героиня естествено е пълен ахо, бака и така нататък, но въпреки че тези типажи най-често ме дразнят, тук е поносимо... засега, това е едва първи епизод <.<

Силно се надявам да не ме разочарова тотално само след няколко седмици, но аз съм оптимист човек xD

 

Морски хора, чайки, гларуси, риби и слънце... защо не го даваха лятото, че дори и да е просто един обикновен летен сезон?!

Това да ти се появи рибешка глава на коляното, е... егати гадното проклятие о.О И този, землянинът, с когото явно ще си заформят нещо като любовен n-ъгълник, или поне ще се опитат... искаше да я храни? о.О Рибешката глава е... сладка? wtf?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е че и на мен ми хареса, а бях наточил катаната за сеч! Арта е прекрасен, все пак PA Works стоят зад анимета с повече от прилична визия като тазгодишното Red data girl, Canaan и личните ми фаворити Angel Beats и Хрониките на Тсубаса. Идеята зад сюжета е доста сполучлива и оригинална, но откъм реализация е можело по добре..сега докато седят във водата просто няма как косите и дрехите им да са на същото положение както на сушата, звуковите ефекти докато се движат и самото придвижване във водата е трябвало да се пипне за да усетим наистина ние зрителите, че тези малчугани са в морето. Аз даже отначало си викам "баце кви са тея риби във въздуха да не би да не са ми сложили нещо по специално в цигарите.." и после чак като изплуваха вече разбрах каква е работата. Като оставим настрана това обаче, нещата с този сетъп и евентуалното развитие м/у героите може да предостави доста добри моменти пред екрана, но да видим..

Тоя рибешкият curse и мен ме отврати...доста неприятно! xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото ми аниме ... На руски "Когато се успокои морето", или "Когато морето спре да бушува".Сладко и романтично...

Двамата приятели живеят в подводен град/свят, но се налага да посещават земно училище, защото тяхното го затварят.

Интересното обаче е, че малката сладурана там среща момчето, което по случайност, или решение на съдбата, я улава в рибарка мрежа по време на улов...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...