Jump to content

Recommended Posts

Bride from Hanoi/하노이 신부
spacer.png
Ha-no-i Sin-bu/ Bride from Hanoi/ Годеница от Ханой

 

Жанр: Романтика, Драма
Епизоди: 2
Период на излъчване: 2005
Режисьор: Park Kyung Ryul
Сценарист: Park Eon Hee

Участват:
Lee Dong Wook като Park Eun Woo
Kim Ok Bin като Ly Thi Vu
Lee Won Jong като Park Sok Woo
Yoo Hye Jung като Song Il Lan



Сюжет: Пак Ън У работи в клиника в Ханой, където се влюбва във виетнамката Лу Ти Ву. Сестрата на Ти Ву, която е имала отношения с мъж от Корея, но след това е била изоставена с дете, е против техните отношения. Заради неочакваната смърт на баща си, той трябва да се завърне в Корея, без да успее да се сбогува с нея. Изглежда, че съдбата завинаги е разделила влюбените, но една година по-късно неговият по-голям брат Пак Сок У води вкъщи млада и красива годеница от Ханой...

Филмът е заснет по случай 30-годишнината от края на войната във Виетнам.

:essub:
С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ
С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Личен коментар: Филмът е много приятен за гледане. Много красива и романтична история, която се гледа на един дъх.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избрах да го гледам снощи по две причини:

Първо, че е само две серии, тъй като не обичам сериали- много са дълги, бавни особено в началото и накрая, като свикнеш с героите и раздялата е тъжна,като свършат:

И второ, водещият актьор ми емного симпатичен още от "Моето момиче".

Минисериалчето е сладка романтичана история с чудесно изибразяване на социалните отношениеа между поколенията в азиатските държави.Много пердсказуемо развите, но това ми е любимо в романтичните комедии! Обаче имаше и неща, които ме изненадаха по време на филма.

Най-ме изкефи обаче сцената с маййките накрая, когато в рамките на сдве минути от филма аз и героите имахме възможностата да сменим пероспекитават към едени същи проблемо тносно подходящите брачни партньори. Много добре напровено! И в началото ми достави истинско удоволствие как с естествано нещо като да си вържеш маратонката може да есе получи разминаване.

Бях се попреситила от филми, но този и "Първата целувка" оная вечер ми върнаха свежия вкус.

Само дето отдовна гледам филми с червени точики и тия корейски филмчета ме се струва, че не са и за "Дисни канала" с тая цензура на целувки.Все ме подсещат тия корейци за соцфилмите от моята кротка младост отпреди 20г. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен и лек филм с щастлив край. Отдавна исках да гледамнещо такова, неангажиращо сериалче. Главните герои са много красиви и играят добре. Атмосферата е приятна и романтична. Прекрасен сериал, който ми вдигна настроението.

И когато гледам първата серия отново се усмихвам колко леко, нежно и неосъзнато премина времето на главните герои във Виетнам, преди да започне истинската история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко и неангажиращо мини сериалче. Идеалният избор за неделният ден. Хареса ми историята и актьорската игра. Не съжалявам, че му отделих два часа. Ако искате да разпуснете с една приятна романтична история мисля, че това сериалче ще ви допадне. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...