Jump to content

Kami-sama no Inai Nichiyoubi (2013)


Recommended Posts

63825l.jpg

 

The Sunday Without God

 

Оригинална творба: Ирие Кимихито
Озвучават: Тойосаки Аки, Учияма Коки, Китамура Ери и др.
Тип: ТВ
Жанр: фентъзи, драма
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година: 2013
Епизоди: 12
Времетраене: 23 мин. на епизод
Резюме: Господ изоставя света в неделя. Като последствие, никой не може да умре или да се размножава. Малко момиче на име Ай е гробарят на едно селце. Тя приготвя 47 гроба за евентуалната смърт на всеки един жител на селцето. По-късно едно момче, което се представя като Хампние Хамбарт, човекоядната играчка, което по случайност е името на бащата на Ай, пристига в селото и убива всички. Какво всъщност се случва?

 

Линкове: 
- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

 

__________________________________________________

Бележка: Миналият сезон беше комедии и романтика този пак не е като да няма, но явно ще е под знака на психарийките. :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допадна ми, въпреки, че не си падам много по "психарийките". Има  история засега, и най-важното, добре е показана. Както и мотивите на героите. Всичко е свързано и доста елегантно представено. Арта ми хареса. На фона на сериозната история и всичките кървища, има и доста забавен хумор, предложен съвсем ненатрапчиво. Препоръчвам го за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да беше психарийка..:D И мен ми хареса арта, почнаха прилично обаче в последствие ми поубиха ентусиазма някак си очаквах нещо друго, по различно от тези мелодрами дето станахме свидетели в трети епизод. Обаче определено се получи изненада с единият от героите, изобщо не го очаквах това и не знам сега с това лоли как ще доразвият тази история..такъв похват е характерен при кулминацията на даден сюжет не в началото, но както и да е ще изчакам да видя в следващите епизоди какво ще измислят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, "размахващия меча".

Мен пък точно лолито ми допадна. Като се има предвид как са я отгледали, хлапето показа характер. И аз се моля да няма разлигавяне, но си мисля, че няма да посмеят, иначе всичко отива на вятъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...