Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Very Ordinary Couple (2013)

 

Също така известен като: Temperature of Love

Страна: Южна Корея

Премиера: 21 март 2013

Времетраене: 112 мин.

Жанр: Романтика, Комедия

Режисьор: Roh Deok

 

Участват:

Lee Min Ki - Lee Dong Hee

Kim Min Hee - Jang Young

Ha Yeon Soo - Hyo Sun

Ra Mi Ran - Deputy department head Son

Choi Moo Sung - Section chief Kim

Kim Gang Hyun - Bank employee Park

Park Byung Eun - Deputy department head Min

Lee Moon Jung - Bank employee Choi

Yoon Kyung Hee - intern

Moon Chang Kil - bank branch manager

 

Резюме: Йонг (Kim Min Hee) и Донг Хи (Lee Min Ki) работят в една и съща банка и от три години се срещат тайно. Решението им да прекратят връзката си води до редица проблеми както в работата, така и извън нея...

 

Награди:

2013 (49th) PaekSang Arts Awards - Best Actress (Kim Min Hee) 

 

Свали с български субтитри

Свали с български субтитри 2

Онлайн с български субтитри

Свали с английски субтитри

Свали с руски субтитри

Свали с руски субтитри 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууу много ми хареса трейлъра и определено съм заинтригувана от този филм. Огромно впечатление ми направи И Мин Ки в Shut Up Flower Boy Band и ще е интересно да го гледам отново, защото в сериала не можах да му се наситя хаха. Ще следя темата за субтитри и благодаря за хубавата тема. :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на корейците за този ''обикновен'' и забавен филм! Не бих го категоризирала "за губене на време", защото не си изгубих времето, макар и гледайки една обикновената история.  Няма типичното филмово и клиширано корейско кавалерство, което постоянно размахват из романтиките си. Няма ''главна'', която да се пули и пляска с ръце, като й купят близалка. Всичко опира до емоции и резултата от тях, такива каквито реално биха се случили. Повечето пъти гледаш и си мислиш ''да бе, кат на филм...благородство и преглъщане до безкрай"... Е, тук няма такова пренасищане. Има много чар във филма, точно в чисто човешките емоции, неприкрити и естествени. И непретенциозните актьори още повече засилват чувството за реалност. Този коментар в замунда е много точен " Хареса ми, че няма преиграване и прекалено наивни любовни сцени. Показва много  истински  какво се случва с хора, разделили се веднъж, опитващи се да се съберат наново. Какво им пречи да продължат. Не е супер роматичния, или някакъв шедьовър, но е хубав." Не мисля, че мога да давам оценки, но ако трябва, мисля че бих го гледала отново. :up:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма дим без огън казват хората, а тези двамата определено бяха огън,  харесаха ми много. :yes:

Страшно необичайна корейска история /защото стандартните ги знаем до втръсване/, без  цензура и свенливи клишета, просто живота на двама души такъв какъвто е/ че и малко отгоре бяха тия сладури ;) /.

Приятно гледане, мисля, че ще ви хареса "обикновената двойка" и тяхната почти  :P   обикновена история.    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, толкова чудесен, мил и реален филм не бях гледала скоро.

Много истински бяха показани отношенията на главните и мисля, че всеки който е имал случай на събиране с бивше гадже ще се разпознае в героите, ситуациите и най-вече реакциите им. Като бонус И Мин Ги  и тук е радост за окото, макар и много неубедително да ги "пушеше" тия цигари :lol:  А Ким Мин Хи беше разкошна-разкошна. Никакво пулене, никакво млящене, никакво преиграване. Малко ме издразни особено подчертаното продуктово позициониране, ама това е бял кахър.

Генерално, макар и да не е животопреобръщащ шедьовър, тази (не)обикновена двойка има всички шансове да дръпне по някоя сърдечна струна у всеки :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...