Jump to content

The Goddess of Fire, Jeong Yi (2013)


Recommended Posts

spacer.png

 

The Goddess of Fire, Jeong Yi

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Boolui Yeoshin Jung Yi

Период на излъчване: 1 юли 2013 - 22 октомври 2013 г.

Време на излъчване: понеделник и вторник 22:00

Жанр: Исторически

Канал: MBC

Епизоди: 32 + 2 спешъла

Режисьор: Park Sung Soo

Субтитри: Български

 

Участват:

Moon Geun Young - Yoo Jung

Lee Sang Yoon - Prince Gwanghae

Park Geon Hyeong - Lee Yook-Do

Kim Bum - Kim Tae-Do

Lee Kwang Soo - Prince Imhae

Jeon Kwang Leol - Kang Chun

Jin Ji Hee - Yoo Jung (young)

Lee In Sung - Prince Imhae (young)


Резюме: Историческа драма, проследяваща живота на реално съществуваща личност в периода Чосон (Пек Па Су) - Ю Джонг, позната още като Джонг И, и нейната мечта да стане един от най-добрите майстори на порцелан. Родена с невероятна дарба и 
умения, с цената на много усилия, тя развива таланта си и успява да сбъдне мечтата си. Сериалът проследява и тъжната ѝ любов с принц Гуангхе..

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 1 :subs:

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2 :subs:

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :subs:

С РУСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда интересен ....  :)

.... нямам търпение да излезе,щом Moon Geun-Young ще участва още повече .

Обожавам исторически филми,от епохата на Чосон !  :icon_sunny:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам заради Moon Geun-Young и не съжалявам. Целият актьорски състав е разкошен, поддържащия състав е на ниво както обикновено,  децата също. Изпълнението  е превъзходно и не обръщам внимание на слабостите в сюжета. Разбира се има изключения

 

Kim Bum горкия голямо дърво го раздава тук <_< . Добре поне че спряха балетните изпълнения с меч иначе щях да зарежа сериала. Последните един два епизода се поотпусна и  се търпи пък може и аз да му посвикнах, знам ли :dunno: ?

 

Часта с грънците ми е най-неясна от всичко-не съм им кой знае какъв фен нали сме израснали с порцелан (заводски :)) и знам, че за дадения период е бил нещо ценно, но пак не могат да ме впечатлят. Излъгах малко, онзи сервиз, който направи Ю Елдам за кралицата ми хареса-по точно чашата/купичката.

 Бозав, предвидим сюжет и т.н. няма значение-за лятото става :)

П.С. Това беше първото, в което гледам Lee Sang-Yoon, но определено няма да е последното :D .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, най -после го размърдаха- точно  по средата ,в 15 епизод вече има действие. :)

"Когато изчакаш достатъчно- нещата се случват,защото чакането е било достатъчно." :896767:

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преглеждах си хардовете за нещо което не съм гледал ,заплюх си този сериал ,но за жалост не съм свалил субовете о време,и сега не мога да намеря за 10 епизод.Дали има някая добра душа да ми помогне малко .Благодаря предварително 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че съм ги запазил субтитрите когато гледах сериала, сега качих 10-ти еп. временно тук.

 

и всичките 32 тук

(след 21ви еп. се различават от оригиналните, защото са с тайминг за руския вариант Greentea)

 

линковете ще важат до 26ти август

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко смешен сериал.

Off Topic

Не знам колко пъти добрите прощаваха на лошите или ги спасяваха?????  За да може разбира се лошите да вършат още гадории??? Добрите колко пъти се връзваха на лъжите на лошите??  Просто това винаги ме разсмиваше. Явно добрите бяха напълно луди или без чувство за самосъхранение.  А пък шогуна как си хареса купичката на простолюдието??  Направо ме убиха. Тя Jung Yi ги раздаваше тия купички на всеки. Иначе добра много игра на Moon Geun Young. Също така се отличи и Jin Ji Hee  която играеше младата Jung Yi, много надарена и талантлива актриса.  Seo Hyun Jin  красива както винаги, но ролята и беше гаднярска.  И на нея доста дълго и се разминаваше, макар, че много пъти я бяха забелязали във връзки с японците?? А и да наврежда на  Jung Yi. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...