Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Kamen Teacher

仮面ティーチャー

 

Държава: Япония

Епизоди: TBA

Година на излъчване: 06.07.2013 

Телевизия: NTV

Директор: Kentaro Moriya

Сценарий: Tooru Fujisawa (manga), Junpei Yamaoka

 

Каст

Taisuke Fujigaya - Gota Araki
Aya Omasa - Miki
Fuma Kikuchi - Kinzo Takehara
Jesse Lewis - Keigo Kusanagi
Yuta Kishi‎ - Shishimaru
Taiga Kyomoto - Bon
Goki Maeda - Kotaro
Shuntaro Yanagi - Ryota
Seika Taketomi - Kondo Kanako
Maika Yamamoto - Saeko Kobayashi
Shintaro Yamada - Syusaku Toyama
Ayano Fujisawa - Ayumi Honda
Naomasa Musaka - Jyuubee Kobayashi
Kotaro Shiga - Kentaro Sugaha

Takumi Saito - Iikura Rui

 

Резюме: Гота Араки (Тайсуке Фуджигая) започва работа в ново училище. Той е поставен като учител на известният клас C, втора година. Всичките ученици от този клас са склонни към насилие размирници, които нямат никакъв респект към хората с авторитет. Гота Араки бързо се запознава с учениците още в първият ден като бива пребит от тях без да им отвърне. Желанието му е да пробие твърдите им защитни черупки, но скоро открива, че проблемите при тях са по дълбоки отколкото е предполагал. Тогава Гота Араки се обръща към маскираната си самоличност. Ще бъде ли достатъчна силата на сърцето му за да промени своите ученици? 

 

//Още едно интересно по мое мнение заглавие започващо следващият месец. Историята е по манга така, че по моя критерий няма как да нямам очаквания. Кентаро Мория стои зад направата на Спраут така, че режисурата поне съм сигурен, че ще е на ниво. Мернах някакви връзки с GTO ама ме мързи да търся сега какви бяха. :D Харесаха ми главните поне като визия като Ая я познавам от онова недоразумение с вампирите дето го дропих. Ако тук обаче се справи добре и ми хареса сериала може да й направя тема, че няма горката. Извинявам се и за резюмето понеже беше доста специфично и си позволих доста волности в тълкуването..

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с руски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата нощ прочетох мангата на руски,

така че няма проблем и на английски да го гледам това:-))

Обичам тази тематика още от ГТО и подобни клонинги.

Само моля, дай линк:-)) :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк Юли месец!  :896767: Мангата и аз я прегледах и хич не е зле даже си е зарибявка историята. От тея тука очаквам да пресъздадат добре костюма на героя, Ямахата демек мотора и характерните особености на героите иначе ще ги шляпам!  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиви рисунки на мотори, евалла... ох. Стара тръпка са ми моторите.

И като плюс, един маскиран даскал... Диви ученици  и интересен каст...

Ще чакамее..../ търпеливо потропва с пръстчета/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей и едно трейлърче за разгрявка, че малко остана до началото.. :896767: Тъй кат' гледам бива хореографията. Искаше ми се да сменя постера с някой дето се виждат героите ама още няма излязъл такъв, но към края на месеца ще е срамота да не направят.. :/

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2924cd4c93d46368.jpg

4d8893a95ac46baf.jpg

Ето две мини-картинки, но и те няма да паснат за постер.

Джонита-райдъри. Това не ми звучи обнадеждаващо. Тайске с това миловидно лице, как ще направи роля в стил GTO?! Не го отписвам, обаче. Дано историята да е интересна! Тя ще държи зрителите.

 

 

fa4a2eb5c108707d.png

1b9c8bc11e8b24d8.png

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето постер от официалната страница на дорамата в сайта на NTV Japan - Kamen Teacher Official Page

Днес ще изгледам първи епизод, само заради две от любимите си Джонита и Гоки Маеда, които ще участват, но Тайске ще ме прощава - стоя много надалеч от тези японски продукции. Моята фенщина си има граници, колкото и да го харесвам, а и Ая Омаса е толкова голям дразнител за мен, че с нея най-добре да не се засичаме пред екран.
Много искам да видя Фума Кикучи. Толкова много порасна в тази една година, а и като актьор се справя все по-добре. Гоки така се зарадвах, че го виждам в каста, не ми се вярваше. Отдавна не е снимал нищо (Summer Rescue така и не го гледах миналата година, отказаха ме първите епизоди), а си ми легна на сърце след участието му в Gakko ja Oshierarenai! (2008), една от най-добрите, забавни и с много смисъл ученически японски истории, които съм гледала.
Довечера - Тайске, Фума, Гоки и "Сайонара" от мен на продукцията.  
И на Гоки дано най-после му сменят профилната снимка в Asianwiki, на която е все още един юноша бледен. Отдавна порасна и страшно много се промени.

 

П.П. Телевизията е NTV, а не TVN.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...