Jump to content

Recommended Posts

Аз съм... изненадана! :) След толкова много изгледани сериали, този филм се разви и свърши толкова бързо, финалът беше толкова неочакван, че все едно ми удариха шамар :)

Хареса ми замисъла, и сякаш ми се щеше да е сериал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен филм, чак не ми стигна. Голямата изненада въобще не я очаквах :blink: евала на режисьора, как лежерно вървя всичко и накрая се опулваш.

 

И ... най-красивия клоун, който съм виждала в живота си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето много ми хареса беше много свежо и се разви неочаквано. Очудих се като видях че продължителноста му е 1 и 10/15 минути ,но и се зарадвах че няма дълго да разпъват локуми. Разви се бързо това за мен беше +. Болестта (типично по корейски) не ми допадна много, но поне не я представиха сълзливо и драматично. За мен филма е 6 точки. Гледайте го! :P:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям приятните впечатления от филмчето. Страшно много ми хареса. Една красива и затрогваща любовна история разказана по-много истински начин. Актьорите в главните роли бяха страхотни, изобщо нямам никакви забележки. Един час мина неусетно пред екрана. За всеки, който още му се чуди да сваля смело, филмчето си струва отделеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я виж ти скоро гледах филма и бях приятно впечатлена от него. Търсих го в раздел филми, а той се оказа в сериалите :)

 

Много приятно ме изнанеда развитието на историята, въпреки, че се досетих коя е мишената за спечелване, пак ме изненадаха ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът със сигурност ще влезе в списъка ми със 100-те филма, които трябва всеки да изгледа ;д Не натоварващ, на моменти смешен в началото не очакваш нищо особено казваш си ем то, като останалите корейски филми тя се опитва да се хареса на голямата си любов и си представяш, че след минути двамата ще се обичат вечно и The End. Да ама не, обрата или изненадата така да го наречем ми хареса много. Даже накрая ми беше едно тъжно за момичето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-хубавите корейски филми,които съм гледала.Трогателна история за истинската любов и за това,на какво е готов човек,когато иска да не я загуби,а да я запази завинаги!НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ТОЗИ ФИЛМ-РАЗКОШЕН Е И ЩЕ ВИ ИЗНЕНАДА ПРИЯТНО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново изгледан. Заслужава си всичките хубави коментари и оценки тук. За мен това също е един от най-хубавите корейски филми. Много симпатичен каст. Прекрасна история. Развръзката беше колкото неочаквана толкова и приятна и хубаво направена.Аз лично останах изненадан,приятно изненадан. Сцената с клоуна беше невероятна,а самият клоун беше един от най-готините,които съм виждал през живота си.

Жалко само ,че беше толкова кратичък. Но пък затова има и бутон - повторение :)

Задължителен за гледане е моето мнение :) Лична оценка 10/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем случайно, обърквайки заглавия в руската търсачка, попаднах на него.

Постоя, постоя и  от любопитство го изгледах днес. / На фона на ш...бани следизборни дебати, още по-шибаните резултатиІ загасих ТВ./

А после прочетох всичко тук.

Хората са казали повече от достатъчно.

Чудесен е! Доза смях, доза тъга, доза трагедия... в такова съотношение, че бихте го гледали пак.

Аз... със сигурност.  Минаха 5 часа, от както го гледах, но онази топчица в гърдите, като при влюбеност, стои.

Не е за подминаване.

Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително приятно ме изненада. Този формат от по 1 епизод е просто прекрасен. :icon_sunny: Гледал съм и други подобни и вобще не страдат от факта че са дълги към 1 час. Дори напратив. Признавам си че подозирах този който играеше голямата любов на главната, но не и самата нея.  Напрегнат, изненадващ  и със супер чаровна главна героиня. Няма какво повече да искаме. Самата тема за консултантите, които ти дават съвети как да свалиш някоя яка мадама, също се получи интригуващо. Може да прозвучи смешно, но първите 2 минути по време на сцената с асансьора ги превъртях поне 4-ри пъти. Тази актриса правеше невероятни физиономии. :xaxa:  Жалко че участваше само 2 мин, в нещо като реклама.

 

Чудя се, само на мен ли, главната ми харесваше в пъти повече преди да й направят пълната промяна? Когато беше с рошавата пухкава коса. :D 

Главният герой като консултат се оказа пълна дупка. Ако първото впечатление
можеше да се оправи чак след 6 месеца, защо клъвна толкова бързо? :) По логиката
на сюжета, това което я е посъветвал другия е много по вървежно като облекло и поведение

Понеже веднъж ме попитаха, какво трябва да носят жените за да впечатлят един мъж. Отговорът е точно вътре във филма.  :)

 

Убеден съм че повечето жени биха предпочели да умрат, пред това да отидат облечени така в офиса на консултантска фирма. :D

707743.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми хареса. Беше ми мудно, постоянно гледах дали остава много, бяха сгъчкали всичко в последните 10 минути. 

Само това ми хареса - играча всъщност бешее изигран , не го очаквах

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това филмче наистина ми достави удоволствие! Свежо, забавно, както и с тъжни и дълбоки нотки, но не прекалено. Само съжалявам, че беше толкова кратко! Исках да гледам героите още толкова време, най-малко. 

 

Много интересна беше врътката с това, че всъшност тя заради него е наела агенция. Чудесна идея!

 

И да не пропусна, че в този филм видях една от най-красивите целувки, които съм виждала досега в корейски филм. Браво! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За корейските стандарти историята е добра, но смея да твръдя не може да се конкурира със западни заглавия от сходен жанр. Главният артист някак не ми хареса. Почти не усетих химия между двамата. Има неща от сюжета, които са много "като на кино"... Краят също влиза в тази категория. Не лош филм, но определено нищо запомнящо се. Нито ще ви разреве, нито ще ви разсмее. 6/10 от мен, главно заради що-годе оригиналната история. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хич даже не ми беше истинска целувката(от женска страна най-вече), но като цяло беше симпатично филмчето, главния имаше ммм хубав поглед :na2:  - 7/10  :) . В корейските истории едно от нещата, които най-много ми харесва е, че вмъкват някакви малки нещица, които да ти трогнат сърцето.., дори да звучат наивно.., казват ти го по един приказен начин и ти като малко дето запомняш тази мъничка история :bow: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно филмче! Актьорите се справиха страхотно с ролите си, а сюжетът е много добре замислен. До последно не разбрах, какво става и бях доста изненадана на финала. Това значи, че сценаристите са си свършили чудесно работата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се иска да кажа нещо. Много, много ми хареса, но това е нещо, което повечето преди мен са написали.

Добре балансирана история, прекрасно актьорско присъствие и много повече.

Лиричен и много романтичен филм, завършващ с надежда и вярата, че в светът на обикновените животи може да се намери късче споделена обич и нежност.:wub:

dsc01369_3r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...