Jump to content

Recommended Posts

Haeundae Lovers

spacer.png

 

해운대 연인들 / Haeundae Lovers

Жанр: романтична комедия
Режисьор: Song Hyun Wook
Сценарист: Hwang Eun Kyung (City Hunter)
Канал на излъчване: КBS2

Епизоди: 16
Период на излъчване: 6 август 2012 - 25 септември 2012
Дни на излъчване: понеделник и вторник
Час: 21:55

Участват:

Kim Kang Woo

Jo Yeo Jung

Jung Suk Won

Nam Gyu Ri

и др.

 

Резюме: Сериалът е романтична комедия, която разказва историята на И Те Сонг (Kim Kang Woo), прокурор, загубил паметта си и свързал се с гангстери. Той се среща и влюбва в Го Со Ран (Jo Yeo Jung), която е дъщеря на опасен гангстер.
От друга страна И Се На (Nam Gyu Ri) е годеницата на И ТНе Сонг и дъщерята на министъра на правосъдието.

 

С български субтитри :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С английски субтитри :click:

С руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lunati4kata, благодаря ти много :yes:

С нетърпение ще чакам да започне тази драмичка.От трейлъра виждам,че ще има море,плажове, слънце и дано много любов.Пък нали е романтична комедия, и да ни зарадват с комични ситуации. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lunati4ka, благодаря и от мен! Изглежда доста интригуващо и плажа е доста интересен и претъпкан. Досега съм виждала само плажовете на Чеджу този е доста по-различен. Очаквам го с нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сериала изглежда, че ще е доста интересен.Харесвам главната,Jo Yeo Jung тя игра главната в "Искам романтика" . Надявам се, че ще направи добра роля и тук. О и от втория тийзър се вижда,че ще има химия между главните :)

Главната в една много яка визия :)

20101116_jyj_2.jpg

 

2 Trailer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И радостна новина за всички, които очакват с нетърпение сериалчето - ще има превод. Имам афинитет към правните сюжети и съм се наточила. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо - много приятен набор артисти (много ме кефи нисичката мадама от първата "..романтика" , дето пръцкаше артистично ) .Ще се гледа ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино сериалче се очертава. Лятна атмосфера, забавни сцени и сладурести актьори. Много ме радват и двамата главни, пасват си идеално. Това е първата такава роля, в която гледам Kim Kang Woo. Свикнала съм все сериозен да е. Добре, че съм му се нагледала без блузка в Marine Boy. А пък мацката си я знаем какъв образ е още от I Need Romance. Супер лъчезарна е, особено усмивката й е страхотна. Чичовците са големи образи. Голям майтап става с тях.

 

Особено като се сетя за сцената, където го гонеха на нашия из къщата по една хавлия и разправяха, че ще му се случи нещо ако разкаже за розовите бикини на So Ra.

 

А пък като седнат да ги ядат тия морски гадории, даже и шаващи имаше, брррр.

“Бижуто” на сериала се очертава да е Мадам a.k.a съпругата на онзи болния старец. Е с добро съм я запомнила от I do I do, ама тук ми лази по нервичките. А колко й се кефя като извади този меден гласец, с кеф да й обършеш един. Не че нещо, супер си е за роля като нейната.

Иначе актьорите са все познати. Един от слугите на принца в Rooftop Prince(който тук взе нещо много да ми харесва … само да нямаше това идиотско изражение като гледа So Ra), So- Yeon, която е голяма сладурка и определено се справя с ролята.

Да видим как ще развият историята след като на Прокурора му “чукнаха” главата, ама се надявам да не го обърнат на големи драми, не искам да развалят готиното настроение. И стискам палци да има още много сцени със скумрии, като например онази пред хотела. :D :D

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям смях пада с героите на този забавен сериал, големи образи и скици са всичките -

и главните, и второстепенните :es: . Сериала бъка от забавни моменти. Главния герой Kim Kang Woo

е голям сладур, а и не само той.Да отбележа играта на младока от Supernowa - Park Geonil -

какъв акцент извади, много е смешен. А и по-зрелите актьори от семейството - също са много

забавни. Да не пропусна и главната - Jo Yeo Jeong /от първата Романтика/ - голяма сладурана-

култово беше, когато ядеше октоподи, ама то толкова смешни моменти има.Дано и нататък да е все така.

Трима от сладурите в сериала. :tongue::wub:

 

image.jpg

 

И песничка от сериала в изпълнение на Led Apple.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер свежа и комична драма. :es: Тук всички герои все едно с конкурс са избирани,кой от кой по-откачен и луд. :lol:

 

Много се смях,когато в болницата единият от чичовците каза,че сега когато се събуди тяхния културист-крадец каже:

-"Кои сте вие?,

То и така стана,позна човека нали е гледал доста драми,та там така се случва . :28558:

Прокурорчето се оказа много женец,малии като му дойде акъла на място какво ще прави тогава с две жени. :rofl:

 

Дано да не направят някоя голяма драма на края,а да си запазят сериалчето такова каквото е до 9 епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте за офтопика, ама какво става с Кимчидрама, някой писал ли е вече някъде по въпроса?

Някой ги трие постояно. Успяха за кратко да направят някакъв бак-ъп, но и него изтриха. От два дена няма никаква информация за тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай от тук:

My link

10х, истинско съкровище си :)

 

Сериалът е наистина свеж, забавен, разтоварващ, не се набляга на драмите, но се мяркат тук-там, колкото да създадат типично корейски емоционален фон. Развитието на сюжета се основава почти изцяло на съвпадения и случайности, отдавна не бях гледала сериал с такова голямо количество и сгъчкани по няколко в серия. Обаче си ми харесва. Като приемеш веднъж идеята за съдбата като главен герой, логиката и теорията на вероятностите нямат значение.

 

 

Накрая сигурно ще се окаже, че двамата се обичат от деца, май имаше една сцена с две хлапета на един покрив.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежо, забавно и романтично сериалче! Актьорите се справиха добре, а сюжетът въпреки, че е типичен за този жанр не беше пресолен или прекалено сладникав. Най ми хареса началото, защото там бяха и забавните моменти. В средата на сериала, вкараха драмата и разправиите, което не ми допадна особено, защото малко прибързано и много не логично вкараха момента,

когато откриха наследникът на хотела по белега на дупето му :) ( визирам главният герой)

Като цяло сериалчето не е лошо и си струва времето пред екрана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си успях да изгледам/с превъртане/ 1 серия!!Нямам нерви да продължа нататък......Така че, решавайте- дали да го гледате,или по-добре да си пуснете оперна музика!!Лично аз предпочитам бетон да бъркам,отколкото да продължа!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...