Jump to content

Recommended Posts

Като цяло на Сериала нищо не му липсваше дори Ost-A  Ме впечатли за първи път дори обръщах внимание и на подбраните песнички (Явно Защото Дъртея  :28558: ) Съгласих се да го гледам заради Lee Min Jung която напоследък ми стана любима актриса покрай Мидас Невероятна е както винаги се справи добре : ) Честно казано мислех че Сериалчето няма да е нещо особено може би защото не съм много голяма привърженичка на Suzy но пък и тя игра добре антипатична ми е но ..успях да не я мисля много  <_<  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволна. Вярно, че не е филм на годината, но си имаше своите много хубави моменти. За мен едни от най прекрасните моменти бяха,

Когато се спука балона в ръцете на малкото момченце и К К Джей се стресна.

Другия беше, когато мацката застана пред родата и обяви на всички , че обича К К Джей.

 

Актьорите са просто неземно красиви заедно. Много ми хареса химията между тях. Давам му едно голямо 8. Другите 2 си ги запазвам , заради тъпия край.

5de00096d5e5b23c.jpgd0a50fb96f006ef9.jpg85108b319a306a98.jpge44894087acc03e5.jpg9c25eff18a509e86.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен и си заслужава да се гледа. По развитие на събитията малко ми напомни на "My Girl" - започна по-весело и накрая със средна драма. Добър каст, като трябва да отлича главната И Мин Джонг, която ми се струва, че беше перфектна за тази роля. Сладко егйо, добър влюбен поглед и тъжни насълзени очи. Естествено и Конг Ю се справи добре. Сузинцето също ми хареса и беше сладка, с добър стайлинг - роклички и разни неща в косата.

 

Обаче финала ....

 

 

Дойде твърде накрая и дори не успях да го разбера. Уж беше минала година и си бяха разменили телата. После пък се оказа, че не са. А за какво се срещнаха чак след година и какъв всъщност е замисала на финала ... не разбрах. Ако някой може да ми го обясни ще съм му благодарен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен, но и драматичен сериал, Сузи допринесе повече приятни моменти, заслужава си гледането.

Жалко само, че

младия Канг Гьонг Джун беше в болничното легло, според мен той трябваше да е в тялото на другия.

 

Доста по-сладък е, но въпреки това се получи много интересна продукция, още един успех на обичните ни азиатци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериалчето си имаше и добрите и лошите моменти , главната от време на време ме издразваше ,но за сметка на това Gong Yoo си изигра много добре ролята на хлапак в тялото  на възрастен .... но като цяло героят му си беше пораснал за годините .... за две неща съм съгласна от казното по горе ... краят беше не особено добър иииииииии  ... ще копирам Dam.Yeo.Wool с това което писа

" Жалко само, че младия Канг Гьонг Джун беше в болничното легло, според мен той трябваше да е в тялото на другия.

Доста по-сладък ... " точна така Dam.Yeo.Wool много беше сладък ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала го започнах след като ми го препоръчаха, изгледах го на един път...Gong Yoo не го бях гледала от Coffee Prince, но тук зарадва очичките ми.. а и главната е голяма сладурана.

САмо  краят нещо не ми хареса... 

сращата под чадъра можеха да покажат малкия и каката, и да загатнат само когото той беше в тялото на баткото какво му е обещала тя да направи когото се видят отново

... но и така сериала не е за изпускане. Тази сутрин към 3 часа го завърших и още съм под въздействието му... :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от най-сладките сериали, които съм гледала! М/у двамата главни имаше страхотна химия, а Гонг Ю беше наистина BIG тук!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добро е сериалчето. Гонг Йо беше страхотен, ама аз съм пристрастна. Тоя малкия хич не ме грабна, просто при вида на Гонг Йо не мога да погледна друг. Иначе И Мин Джунг не ми е от любимите, но тук не ме дразнеше. Сузито вкара доста свежест с присъствието си, не съм я гледала другаде, а тук ролята си и подхождаше. Има нещо лудо в погледа й. Братчето не беше за изхвърляне доста симпатичен младеж.

Иначе за края аз си мисля, че си беше наред, всичко му се разбра.

Само последните две серии ми дойдоха разтеглени, повече от необходимото, но се понасят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова време ми стои на харда, но все го прескачах, заради някои недотам добри коментари. Грешка! Истинска наслада е гледането на този сериал /без последните 1-2 серии/! Трябваше да се сетя, че нещо с Гонг Ю не може да е лошо. Този човек е абсолютно перфектен в романтичните, в драматичните, в комедийните моменти. Има голяма харизма и не можеш да отделиш очи от екрана, да не говорим за таланта му. Най-впечатляващото за мен беше как перфектно представи хлапакът в тялото на мъж. А после каква страхотна двойка са с Мин Джонг. Може и да съм предубедена, защото тя ми е любимка. Много добри и двамата! И действието се движеше бързо, нищо не ми натежа, с изключение на калпавото му семейство и един от най-досадните, противни, егоистични женски образи - този на Сузито. Ама щом толкова ми е въздействал, значи момичето си е изиграло перфектно ролята. Добра музика и добър превод, благодаря много за него! Препоръчвам за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ актьорите, дрехите и декорът са красиви

- зле написан сценарий, предвидимо действие още от първите няколко епизода

- много преиграване при не един от персонажите, което тотално разваля удоволствието от сериала

- муден и много проточен сюжет без покритие

 

Личен коментар:

 

Започнах първи епизод с големи очаквания. Актьорите бяха красиви - и момчето, и докторът, и мацката... Надявах се искрено, че след инцидента, в който си разменят телата, и двамата ще се оправят. Да, ама не. 15 епизода гледате как момчето си играе в тялото на по-възрастния доктор. Първите епизоди бяха за мен много дразнещи понеже преиграването беше просто под всякаква критика. И учителката се държа като идиот, и момчето в тялото на доктора си правеше каквото му скимне все едно че е бебе. Отбъснаха ме тотално и двамата. От там нататък нямах нито желание, нито интерес да гледам останалите епизоди. Прочетох коментарите тук и повечето от хората са дали обективни мнения. Красиви актьори, слаб сюжет, слаб сериал. Нищо повече не може да се каже. :) За мен сериалът не си струва и не бих го препоръчал. Обикновено давам 3/10, но в този случай ще пиша една 4-ка заради действително добрия кастинг, декори и костюми.

 

П.С. Лично аз гледах до към средата на трети епизод и му теглих чертата. Преценете сами... Ако до към 7-8 епизод ви харесва, добутайте го до края. След като превъртях набързо епизодите, мисля че последните 4-5 най си струват.

 

 

4/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има корейски сериал от онзи период, който не съм гледала....странно, мислех, че съм изгледала всичко от 2000 до 2015, но явно имам пропуски. Това сега го намерих.  Иначе тогава ме нямаше във форума, затова и не съм се разписала в повечето теми, нищо, че съм изгледала сериалите. Този ще го проверя следващата седмица как е, дано да е хубав. Главния не ми е любимец, но пък останалите от каста са сладки и ще пробвам, а и сюжетът звучи забавно. Дано да е свежа комедия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.05.2012 г. at 21:33, Koizora написа:

Обожавам този филм с Том Круз. :D

бе доколкото помня американския филм беше с Том Ханкс, ама нейсе. Обещаващо начало на този сериал, сега остава да го изгледам :D и да не ме отегчи до края, щото има такива предпоставки от изгледаното до тук( 1ва срия).  Но пък Гонг Ю  ми е любимец. Така, че ще видя как са я спретнали тази история.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин и забавен сериал, скоро не бях гледала нещо без да превъртам и грам! Гонг Ю и Главната бяха прекрасна двойка! Даже си викам, тези защо не са се взели в реала, после гледам Главната я е прилапал Баткото! Не спи той. :D

Шоколадчето ми Гонг Ю, то тяло, то чудо, ама най са ми любими ръцете му, айгууу! :wub: Не се ли коментираха някъде мъжки ръце? :P

Малкият, голям сладур. Интересно, че от началото му върви на Нуни. Аз съм го гледала в Русалката и там пак е влюбен в Нуна.

Братчето и Сузи също ми допаднаха като игра, иначе героинята на Сузи беше доста досадна и нагла. 

Физкултурникът и другата учителка бяха големи образи. Зам-Директорката също. 

За първи път да видя свестни родители в корейски сериал! Щях да падна от дивана като чух бащата на Да Ран да казва "Сестра ти и мъжът й са големи хора, ние няма да се месим, те ще са разберат". :slap:Трябваше да се върна пак да го изгледам, че просто не можех да повярвам на ушите и очите си! И също да видя родители, които не обвиняват някой друг за проблемите или несполуките на детето си - уникално, просто уникално! 

Spoiler

Само не ми хареса финалът. Аз лично очаквах да видя Малкия накрая. Също можеха по-рано да събудят Малкия, щеше да е още по-интересно. 

Лаф на сериала -  Как може такива работи, това свещено място заприлича на размножителния сезон в Серенгети. :rofl:

О, о, гледайте, няма да съжалявате. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...