Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

ИСКАМ РОМАНТИКА


Страна: Южна Корея
Година: 2011
Жанр: Комедия, Романтичен
Епизоди: 16
Режисьор: Lee Chang Han

Сериалът е свързан с I Need Romance 2 (2012) и I Need Romance 3 (2014)

В главните роли:
Jo Yeo Jung като Sun Woo In Young
Kim Jung Hoon като Kim Sung Soo
Choi Yeo Jin като Park Seo Yeon
Choi Song Hyun като Kang Hyun Joo
Choi Jin Hyuk като Bae Sung Hyun

Сюжет: Това е история за любовта, живота, брака, кариерата и семействата на независими 30-годишни жени, интересуващи се само и единствено от кариерата си.

:essub:

С български субтитри: :click: :click:

Онлайн с български субтитри: :click:

С български и английски субтитри:  :click:

С руски субтитри:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях загледала рекламата за сериала след Manny и май наистина ще се окаже, че ще ни изненадат. В първа серия се очаква да има

 

 

общо 100 секунди целувки, главните толкова се мляскали, че после се наложило да редактират сниманото, за да се намали звукът. :blink::D Ето снимки:

 

7711526f054278144942ae8.jpg

 

405903large.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо започнах да го гледам сериалчето,в началото музиката дори наподобява на "сексът и градът", неочаквана "близост" още в първите минути, cant believe it :huh: , така после стигаме до сцената, в която тя го принуждава да стане от дивана, и от там напълно се отказах да го гледам :blink: ха не, че не съм свикнала на тея лудетини корейците,ама те просто ми разбиха всякаква представа за една нормална връзка,както и желанието да го гледам т'ва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен това определено може и да ми хареса .След изгледаните 2 серии без субтитри определено има какво да се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам руснаците от какъв език превеждат,
обаче изкараха субтитри за първи епизод преди смърфовете дори... dry.gif

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди първа серия на този сериал бях дълбоко убеден в няколко неща:

1. Корейките никога не са виждали гол мъж преди сватбата.

2. Всички корейки се омъжват девствени.

3. Всички целувки са със затворени очи и стистнати устни.

4. В Корея няма секс.

5. Затова корейците не говорят за него и нямат нужда от него.

 

И сега какво? И те били хора като нас. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая нещо по-различно от Корея...
Наистина прилича на "Sex and the city", ама леко покорейчен.
Добре, че е само "леко", иначе отново щяхме да гледаме 5-те точки от поста на Дидо
и посланието щеше да бъде... 798d27ab0e5bd4ed.gif:lol2:

Точка 2 присъства и тук, но мацката е на път да се поправи. wink.gif


Малко за двама от актьорите...
Приятно съм изненадана от Kim Jung Hoon, почти съм му фенка вече.
Не го бях гледала досега, но бях чела само негативни мнения за него, най-вече в темата на "Goong".
Наистина има нещо мръснишко във физиономията, ама тъкмо това го прави подходящ за подобни роли.
Също така ми е приятно да гледам отново очилатата прокурорка от "Принцесата прокурор"
в съвсем различно амплоа. wink.gif
А всички останали младежи, които се въртят около мацките, мязат на манекени, дори и белият... cool.gif
Малко видео...

http://www.youtube.com/watch?v=YaU2pBwjkm0&feature=player_embedded



И последно за ОСТ-а. Много добър. Корейска реч почти не се чува.
Пеят на английски, на френски, на испански... дори и едно "до свидания" имаше... wink.gif
А едната песен ми прилича на индийска... :rolleyes:
Общо взето много по-различно и много, много ми допада. smile.gif

Силно се надявам, че в оставащите 8 серии няма да го развалят, като се върнат към корейския шаблон. dry.gif

 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз проследявам този сериал. Харесва ми играта на актьорите, подбрани са на място и играят убедително. Лек, приятен за гледане и съвременен като тематика.

Изгледала съм първите 10 епизода и дано се запази свежестта на сценария и да не "претупат" края по "корейски".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз следя сериала /благодарение на сабрина/ и много ми допада. Трите мацки са големи образи, а мъжката част определено краси екрана :rolleyes: и ми носи допълнителни емоции ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както написах в предния си пост, ОСТ-а много ми допада... ;)

Част от песните...

Amado Mio - Pink Martini

Reves De Compagnie - Enzo Enzo

Will You Still Love Me Tomorro - Dianne Reeves

Celebration - Madonna

Poker face - Lady Gaga

 

Кредит: yurimary & soompi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно на тези песнички се точех..мерси да кажа :) и две думи за сериала да изкажа...

 

Забавлявам с тези женички, които са хем шестички, хем романтички...Има американски наченки от "Сексът и Градът", но и толкова корейски привкус, блика..

Първо, най-хубавото на сериала, си е „въртележката” :lol: . Нещата от живота на мадамите се върти около ежедневието им, мъжете, малко работата им..и пак около мъжете..Харесва ми чувствителността и свободата на героините да не се взимат насериозно, да се забавляват както умеят и неизбежно да се радват или страдат, повечко или по-малко когато се касае за любов и любовни отношения, както се случва реално в живота. Второ, приятелството им е забавно – силно и голямо. Мацките си дават една на друга шеметни напътсвия и съвети, порицават се, когато са я на ръба, я в критични обстоятелства, или просто в момент на слабост, пак свързан с мъжете. Но са толкова лоялни в дружбата си и в разнищването на женския и мъжкия свят, и въпреки анализите си доказват, че никога не са застраховани от изключения и обрати в любовта.. :)

Трето, има приятно количество романтика, приличен скиншип, комични моменти, свежарски диалози и корейска колоритност, малко за по-зрялата възраст. Радва ме, че героите са далеч от тийнейджърската възраст и малко или много знаят, че не всичко, което лети се яде..и не винаги сърцето води трезво напред, но понякога действат като деца, изкушени от света на големите и се оказва, че нищо не знаят.. :P ..

 

Остава да кажа, че чакам да видя краят на всичките истории, пак добре за сценария, че не се дълбае в дебрите на една двойка само, а раздвижват с други общоженски любовни трепети и неволи от битието..

Като знам корейците колко обичат отворен край за завършек...дано не ни мъчат да си въобразяваме..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sabrina1 и аз благодарна за музикалните линкове. Бях си обещала да ги потърся а ето на готово :).Много ми харесва Amado Mio - Pink Martini. Днес ще погледна и 14 епизод сигурно. 11-13 ги изгледах на корейски, без английски субтитри. Гледам само онлайн и нещо не откривам място с превод на 11-..., за сега, но тези три веселушки и така само на корейски ги разбирам, достатъчно играят с мимики и слова.

 

Не намирам серии след 10-а с руски/английски субтитри а вие? Защо така нещо спряха преводите а се натрупаха 4 епизода вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не намирам серии след 10-а с руски/английски субтитри а вие? Защо така нещо спряха преводите а се натрупаха 4 епизода вече?

Тези, които го превеждаха на английски досега, го закъсаха.

Смърфовете вече направиха субтитри за 11-та серия... нататък ще видим. <_<

Чакаме...

Има преразказ в сумпито, ако си нетърпелива. ;)

Иначе... който има проблем с българските субтитри, да следи тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гнусно почва тоя сериал, мен на 5-тата минута ме отказа :wacko:

Иначе как ще разбереш, че е корейски ;)

Аз вчера изгледах и 11та и сега ме сърбят ръцете да го продължа без никви субс ;)

С благодарности за екипа, който го превежда, обещавам да го гледам отново, когато са готови :kissx:

За мен този филм е 100% задължителен за гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм странно ми е защо така на този сериал забавиха и още не е довършен като превод на англ. поне, без да подценявам др. езици. Хм а сериала е за широка консумация, лек, забавен, комедиен, драматичен. :D нетърпеливо го изгледах до края, като нямо кино един вид, завърши очаквано. Приятно ми беше , някак си ми напомни и за друго свежо корейско сериалче, където нямаше прекалено много от " корейски условности", Three Dads One Mom. Чудесна актьорска игра, особено трите дами бяха 100% в образ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм странно ми е защо така на този сериал забавиха и още не е довършен като превод на англ. поне, без да подценявам др. езици.

На английски май ще го допреведат смърфовете, ама те излязоха в отпуска...

Ще има забавяне, дано не е многооо голямо.

Аз съм разочарована от края. Най-вече положението на главната. <_<

 

 

Повече щеше да ми хареса да си беше останала сама и да търси ново предизвикателство...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека и на вас да ви е зле :tongue:

 

Ииии, Мацкова, нИ тЪ И срам, значи! :P

Мале, ама тези съвсем през просото са я подкарали! :slap: Да не са забравили, че не е филм, а сериал?

Успя да ми събудиш любопитството и сега чакам всички буквички! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, ама тези съвсем през просото са я подкарали! :slap: Да не са забравили, че не е филм, а сериал?

Злате, това са горещите сцени само от 11-та серия.

А те се подхванаха от първа. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...