Jump to content

Recommended Posts

Аз почнах да гледам това сериалче преди няколко дни с намерението просто да превъртя през него , но взех че се зарибих и си го гледках най-доволно почти без никакво превъртане .   :)  Всички са големи сладури и откачалници ! Действа ми доста разтоварващо .  :panda-145:

Обаче бях останала с впечатлението , че са само 16 серийките и преди малко доволно си пуснах "последните" два епизода и като свърши , пък не свърши леко се почувствах все едно са ми изтръгнали сладоледа от ръцете . 

 

Сега гледам пише , че ще е 17 епизода + спешъл . Ама този спешъл епизод ли ще е или просто преговор на станалото до сега ? Кажете , че да не остана пак на празната гара , чакайки грешен автобус ! ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия или не могат да излязат от образ, или изобщо не играят. Аз залагам на второто  :28558:

 

Тоя сериал няма да мърда от харда и периодично ще се ползва като антидепресант. Обраха ми всичките точки, направо не ми останаха думи от кеф! Т'ва е един страхотен бъркоч от идиотизъм, скици, огромен чар и положителна енергия. 

 

 

Сценарият си остана все толкова откачен до самия финал, нашите образи си продължиха да бъдат трогателно-забавно-искрено и по детски сладко-влюбени, даже на Дрогата намериха откачалка, да не му е скучно. Околните продължиха да подкрепят Гуги и Гугутката, всички си намериха половинки, шефчето си образува нови язви - какво да иска човек повече? Сватбата няма да я коментирам, то не успях да разбера кога мина  :rofl: 

 

 

Подозирам, че сега няколко седмици ще съм в депресия, като се сетя, че свърши, но определено и категорично, с две ръце и два крака, плюс две палчета горе препоръчвам горещо! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сладък от началото до края. Няма какво повече да кажа, всички си останаха големи образи и скици, особено главната двойка. 

Чак не ми беше реален края, очаквах да ни размахат заминаването до Германия и класическото "и се събраха след две години" , но решиха да ни изненадат с експресна сватба.

Директора каква го хвана, щеше ми се повечко да ни покажат. 

Най-най- много ми хареса как докрай двамата шемети си останаха верни един на друг, получиха подкрепата не само на близките си, но и на всички.

 

Тази историйка ми се нарежда сред чудесийки като Coffee prince като бърз метод за оправяне на лошо настроение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lukreciana, разчисти си пощата, моля те, че не мога ти пратя съобщение :)

 

И имам въпрос: Някой има ли идея дали наистина ще се излъчи спешъл?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е ненормално нормален за корейските стандарти! Тук имаше засегнати теми, по които в другите телевизии щяха да ни удавят в реки от сълзи и сополи в продължение  на 30-40 серии, а сега се решиха бързо, нормално и по човешки. И само за 17 серии! Беше удоволствие да ги изгледам. :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз с добро мнение за този сериал. Написали сте вече положителните неща, така че да не ги повтарям. Голямо браво и на актьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последният епизод все още  няма руски превод,нямах търпение да  видя как завършва, затова и без превод си го изгледах.

 

 

Как съм се смяла когато Гугутка си представяше,как ще я викат в  училището, Гу Ги ще се сбива със съучениците,с разкървавен нос,или тя го чака в къщи,а той в  дискотеката на пилона с маце и тя там с детето ходи да си го прибере. :rofl:

А пък за сватбата нямам думи, всички седят и  чакат,младоженците закъсняват,а пък как преминаха през пътеката само. :rofl: Колегите,директора и мениджъра,първи писти . :28558:

 

 

Забава голяма е този сериал, ще го повторя в най-скоро време. :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали има какво толкоз да добавя , но искам и аз да спомена , че сериалчето много ми хареса , най-вече , защото беше забавно и разтоварващо .   :)Някак си , въпреки че историята от начало ми се струваше по корейски неправдоподобна , всички бяха така естествени и непренудени , че ме присламчиха към екрана .  

 

Героите ми бяха забавни и интересни за гледане и някак истински в абсурдността си . Просто мисля , че подбора на актьорския състав добре им се беше получил . Добре , че не го разточиха до 20 епизода . Въпреки че , сега ще ми липсва , свърши на правилното място . 

Аз не бях гледала Seo In Guk ( по-известен като Гуки тук ! btw , страшни прякори им мятате , браво , хаха ! )  преди , но вече ми е от любимите актьори ! Кака Гугутка и нея не я знаех , но трябва да й призная , че отлично се справи с образа си - от походката , до физиономите и реакциите й - всичко си изигра както трябва !

Та добро сериалчето !  :896767: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те този сериал ми се нарежда в топ 5! Толкова позитивен, толкова усмихнат, така забавен и порядъчно дебилен сериал! На Гуги и аз му станах фенка, а хай скулъра и Пуканката ми станаха любимата корейска екранна двойка!

Да, има сериали със сериозен, истински замисъл, а не приказка като този. Но това си беше истинска наслада за душата и за окото. Когато гледах последната серия, си бях захапала тениската, за да не събудя апартамента от смях. И като цяло - така си изгледах почти всички серии: ухилена, доволна и накрая с едно чудесно усещане.

А как ме кефеше мениджъра... Очаквах да получи инфаркт, а той само колабира :D Чудесен и уникален образ беше този човек... Може много да се изпише за всички герои, но то няма нужда - всички бяха чудесно страхотни! :)

Та, сериалчето в най-най-любимите отива :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

King-of-High-School-Life-Conduct-Poster3

 

Почвах 1 епизод два пъти и все не можех да го догледам.. нещо много мудно и объркано в началото ми се видя... третия опит беше да го почна от втори епизод  който ме заинтригува.. това ме накара да върна на първи и да го изгледам и така за един ден минах 9 епизода така ми грабна вниманието... Сериала ми хареса...лек, романтичен приятен за гледане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гуги си е същият зевзек

 

 

 

 

 

 

seo-in-guk-park-min-young.jpg

 

 

 


На 16 август предаването KBS2
«Entertainment Weekly»
е посетило  снемачната площадка
на съвместна фотосесия със Со Ин Гук
и Пак Мин Йонг и е взело малко интервю.

По време на излъчването на шоуто,
помолили Со Ин Гук да назове силните
страни на колегите си.
И той отговорил:
«Усмивката и ръста».

Пак Мин Йон се поинтересувала,
защо той е избрал ръста.
Актьорът отговорил:
«Гледах драмата "Градския ловец".
Запечатала ми се е сцената,
в която Пак Мин Йонг, облечена в костюм,
държи пистолет.
В този момент си помислих,
че е много висока.
Нямах предвид, че Мин Йонг има нисък ръст».
После добавил:
«Моето мнението се измени, когато я видх на живо,
тогава си помислих:
Аз искам да я прегърна».

 

 

 

http://youtu.be/5AlZq58UumI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги чета коментарите във форума, най-вече за филми и сериали, по-рядко и в други секции, по тях се ориентирам за нещото - да го гледам ли или не. Пък ако са на хора, с които имаме сходни вкусове - налазвам. И с този филм беше така - след толкова само положителни отзиви бях сигурна, че ще ми хареса. Но получих много повече от това, което очаквах!


Историята - интересна, не съм гледала друга с точно такава със замяна. Никакви екшън или трилър елементи и въпреки това ме залепи за екрана, чак и по нощите не спах - да гледам.


Актьорите - супер! Вече съм убеден фен на Со Ин Гук и знам, че каквото и да направи за в бъдеще, ще бъде страхотно. Перфектно изигран образ, толкова убедителен във всяка една ситуация, така заразителен и магнетичен, такова удоволствие беше да го гледам. Е, вероятно заслуга имат и сценаристите и режисьорския екип, че са построили така образа, но да не омаловажавам таланта на момчето, всички сме виждали добри роли, опропастени от неподходящ актьор. И как може така, та той актьорства от само две години?!... Главната също се справи блестящо, имайки в предвид нейния персонаж, толкова отвратително същество /защо бе, защо повечето жени трябва да са толкова смотано, смачкано, скапано показани в кфилмите!/. Ами, мисля, че от целия актьорски състав съм много доволна, също така и това, че този път второстепенните и поддържащите не бяха един безцветен фон, а ярки, един от друг по-колоритни образи, които дадоха пълнота и цветност на сериала, направо не знам кой от тях ми е по-любим - всички, всички. Всъщност, бях силно изненадана от представянето на Со Хьок. Гледала съм го в само две малки роли и пак очаквах дърво с манекенско поведение на екрана. Какво развитие показа, обаче, не можах да повярвам, вярно че има още много какво да се желае, но беше много добър в тази роля /в сравнение с гледаното от мен, де, може и да съм попадала само на калпавите му работи/, може би и правилно му е избрана за възможностите, но показа в пъти по-добра игра.


И смехът - често и по много! Отдавна не бях се смяла така с глас по никое време! Палмата на първенството тук е за главните, дядото, приятелчетата от отбора и двете шефчета от службата /само като си спомня "уее, уее" и гъненето по пода... :rofl: /.


Музиката - много добра!


Изненадана съм, че не е почнат превод, но съм сигурна, че ще има. Такива филми направо си го "просят"...


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми беше мноого скучен сериала, направо се измъчвах докато го гледах. Нещо не ми хареса. Зарязах го на 6 епизод и само прегледах/ превъртях останалите 11 епизода за 1 час.  -_-  Иначе главният герой си е голям сладур, както винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава забава е този сериал, че това изобщо не може да се случи! Вярно, че съм до 10 еп., но съм предоволна  :28558:  По нощите се заливам от смях и по възможност се старая да няма никой в стаята :28558:

 

69df95c88197ed09.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ сравнително оригинална история като за корейските стандарти

+ добра и неспестена (в 10-15 мин.) развръзка/финал

- абсудрен сюжет като цяло с много неща, които стават само "по филмите"

- слаб кастинг и почти нулева химия между главната двойка

- безличен саундтрак и като цяло слабо озвучаване

- всички кор. клишета са на лице: носене на гръб, напивания, мляскане като прасе в кочина (НА МНОГО МЕСТА И НЕ ЕДИН ПЕРСОНАЖ! - Мен лично ме издразни на макс.)

 

Личен коментар:

 

 

Започнах го по препоръка като молбата ми беше да няма "любовни триъгълници". В интерес на истината действително по-голямата част (някъде от 7-8 еп. до края) от сериала главната двойка бяха заедно и нямаше много-много размотаване на чувствата. За съжаление обаче тук дори и това не помогна да догледам сериала. Ще резюмирам на кратко историята...

- 18-годишен ученик полуава странно обаждане от по-големия си брат, който го моли да се престори на него и да го замести като шеф в голяма компния. Там нашият тийнейджър се запознава с грозноватичката, но работлива 28-годишна девойка, която по начало е влюбена в друг директор от същата компания. Някъде към 7-8 еп. ученикът се обяснява в любов на аджумата (която по това време не знае, че той е 18-годишно хлапе). След това в общи линии лека-полека нещата ге развързват... Първо тя разбира, че той не е този за който се представя, след това се появява и брат му, разяснява се, че той е искал да саботира президента на въпросната компания и да го съсипе (понеже въпр. президент е станал непряко причина за смъртта на баща им). И в общи линии това е... Накрая има 1-2 епизода хепи-енд, където ги женят и всичко става по мед и масло. -

Още в самото начало ми беше ясно, че този сериал няма потенциал да бъде сред най-добрите които съм гледал. Нямаше как да стане просто, при условие че историята почива на толкова абсурден сюжет. Самата идея, че 18-годишен ученик без никакъв проблем ще води двоен живот и всички ще го смятат за директор на отдел в огромна компания е просто една идея по-нереалистична от моята пределна точка. При това не става дума за 18-годишен ученик-гений, който има умствения капацитет за подобно нещо, а става дума за спортист-ученик с почти никакви познания. Мдаа... По-голямата част от сериала никой нищо не забелязва. Как става този номер? :) Като на кино... Другото абсурдно нещо е образът на главната героиня. Толкова непривлекателна външност - буквално изгърбена, кльощава, социално-затворена и непохватна, с очила стил "пенсия"... Такова нещо няма абсолютно никакъв шанс да работи в подобна компания. Самият факт, че по средата на сериала (когато си търсеше работа) никой никъде не я взимаше е показателен. Както и да е... С едно изречение. Главната е изключително непривлекателна и безлична. Добавете сега и 18-годишния ученик като партьнор. Ако това ви се връзва значи нямате проблем и вероятно ще си изгледате сериала с кеф. Музиката почти не я усетих, нито една запомняща се мелодия или песен. За клишетата горе съм споменал - всичко си го има. От мляскането на доста моменти направо ми се повръщааше. Просто отврат. Сериалът като цяло на мен и беше труден за гледане и с мъка доглеждах епизодите без паузи. Началото беше много слабо и едва го понесох. Някъде към 6-7 еп-  малко се пораздвижи историята, но пак всичко беше толкова безлично някак, че на 10-и вече нямах желание да продължавам. Нито химия усетих между главните - как би могло да има: тя грозна и 10 години по-голяма от него, а той просто глуповат тинейджър и нищо повече, нито самата история беше добре изпипана, така че да те грабне някак... Не бих казал, че сериалът е тотална загуба на време, но определено е близо. Аз лично не бих го препоръчал.

 

П.С. Сериалът пасва добре за аудиторията на тВН - опитват се да разчупят стандартите с тази връзка между ученик и по-възрастна жена. Нищо ново под слънцето... Все с нещо трябва да се изпъкне.

 

 

 

 

Оценка от мен: 5/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...