Jump to content

The Prime Minister and I (2013)


Recommended Posts

Очаквах повече след общо взето доста приличното начало. За мен сценаристите пак се издъниха. Така и не развиха както трябва образите на двете големи деца, а секретаря от отмъстител стана ревльо (направо превъртах сцените с него накрая-то бива бива сълзи ама...), имаше още много трески за дялане, но тези най се набиха на очи. Уф, забравих последния меко казано странен епизод(филър направо) с нелепата забрадка на дъщерята на големия чаебол :wacko:  и разбира се смешната охрана на министъра и домочадието му :blink:. Спирам, че пак ще стане безкрайно-оценка 5 от 10 заради доброто начало. 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова хубаво начало, че първите 10 епизода ги изгледах за 2 дена. Супер зарибяващо и забавно започна сериала. Пък още, като видях сладуркото от "Flower boy next door" имах очаквания за нещо хубаво. Много се смях в началото и до 11-12 серия, където започнаха да тъпчат на едно и също място и да си изсмукват случките от пръстите направо. Супер глупаво беше

да върнат жената на министъра. Още по "невероятна" беше голямата загриженост на майката към децата си, която се появи изведнъж. Ей така толкова години да не си ги търсила, интересувала от тях ама ей така да ти хрумне, че ти липсват много и че много ги обичаш. Първата реакция на големия син, като я видя беше точно на място, защото мисля, че ако и на мен ми се случи и аз така бих постъпила.

 

За края какво да кажа не ми хареса много. Нещо много модерно май стана последно време да оставят незавършени сериалите с отворен край, всеки да си доизмисли всеедно собствен край и за това какво се е случило с героите. 

П.С: Ако има други подобни сериалчета ще се радвам да ми ги препоръчате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна много вълнуващо, първите 3 епизода ми допаднаха страшно много, по-натам леко се разочаровах, но не мога да се оплача. Като цяло е страхотен сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото съм, малко фантазьорски и/или аматьорски ситуации, но пък не ми доскуча, даже напротив - забавлявах се ! Надявам се, да се ми задържи вниманието и до края (предвид коментарите, че се разбозява към средата). Досега съм доволна от развитието :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След "Love rain" Yoona определено ми стана любимка, много нежна и деликатна е на фона на вечно крещящите аджуми в повечето сериали. За съжаление тук приключих на 2 серия :( Обичам фантасмагории, които няма как да се случат в реалността, но тук вече граничат с глупост.

 

Видите ли една снимка ще накара един кандидат премиер, да се ожени а някаква си журналистка, да не говорим за идиотските изяви на Yoona, като уж репортер на "Скандални новини".

 

Скучно и безсмислено и то в началото, не виждам защо да си причинявам съзнателно главоболие с останалите серии, там блатото ще е пълно предполагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен сериалът много ми хареса. Не смятам, че съм някаква супер критичка, затова не бих коментирала за сценария. Да и на мен ми се искаше да не свършва с отворен край, но .......Положително актьорите бяха на ниво.Хареса ми развитието на историята и въобще не ми доскуча. Понякога се чудя въобще дали да чета някои от коментарите Ви. Тъй като в сравнение досега сериалите които критикувахте най-много, на мен ми харесаха и ме очароваха много, а онези, които прехвалвахте - напротив доскучаваха ми или ми идваха в повече заплетени. Затова бих дала един съвет на онези, като мен, които гледат азиатски сериали, и в частност корейски от скоро- Мили хора,не се водете от коментарите на другите, просто рискувайте!!! :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След "Love rain" Yoona определено ми стана любимка, много нежна и деликатна е на фона на вечно крещящите аджуми в повечето сериали. За съжаление тук приключих на 2 серия :( Обичам фантасмагории, които няма как да се случат в реалността, но тук вече граничат с глупост.

Видите ли една снимка ще накара един кандидат премиер, да се ожени а някаква си журналистка, да не говорим за идиотските изяви на Yoona, като уж репортер на "Скандални новини".

Скучно и безсмислено и то в началото, не виждам защо да си причиняам съзнателно главоболие с останалите серии, там блатото ще е пълно предполагам.

 

 

Изгледай сериала до край и тогава коментирай............ок

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юна и на мен не ми беше по вкуса но я изгледах в "Love Rain",свеж е сериала, но май само аз не мога да намеря българските субтитри за 11 епизод и нататъка или просто ги няма,както и да е примиера ме кефи тотално началник Канг има една такава много тайнствена и двойствена нотка, имаше и забавни моменти на които се смях от сърце. Но пък на мен ми харесаха прехвалените "наследници " и "красавци",може би защото съм още малка и нямам такова задълбочено и абстракно мислене ,но пък може би нямам и достатъчно опит за да вникна малко по дълбоко в сюжета, но пък всеки си има вкусове, макар и на само на 15 годишна възраст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледай сериала до край и тогава коментирай............ок

 

Съжалявам, но не бих рискувала умишлено и съвсем съзнателно, да си загубя времето с нещо което не ми е по вкуса. Не си налагам мнението и не обичам да ми налагат чужди предпочитания, просто несходство във вкусовете ...ок :)

Приятно гледане от мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е проблема толкова с Ю На, на мен много ми харесва. В Love Rain беше приемлива, но тук според мен оправда очакванията за ролята. Сладка е, и според мен е добра актриса. В музикален аспект не съм фен, но като актриса ми допада. 

Сериалчето беше добре, даже доста. На мен не ми бяха вповече епизодите и не ми е доскучавал. Хареса ми историята, не ми беше пресилено.Може би само 

Завръщането на майката не ми хареса. Леко излишно беше.

 

Без много драма, бащата на Да Чонг ми беше най- любим. Аз все си ги обичам такива персонажи. Много ми хареса, МНОГО !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче го бях гледала преди време. Бих го определила, като свежо, забавно, щуро и мило. Хареса ми историята, както и актьорите, които се справиха много добре с изграждането на образите на героите си. Определено не ме натовари и го изгледах с удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обновена опция за онлайн гледане на сериала може да се намери тук, тук. :)

 

Редактирано от bealonenomore
Добавям в първия пост :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста приятно сериалче. Не е оао , но определено имаше малко за превъртане, а напоследък все по-често си играя на телефона докато "гледам" нещо.

Чудесен превод, разкошна къща (като декор) и без много преиграване (от главните). Какво повече да искам :-) Препоръчвам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По хубав сериал от очакваното. Като цяло реакциите и чувствата бяха доста логични, с малки изключения.  Да, ожениха се по сметка, и като цяло сюжета беше интересен. Романтика липсваше, нямаше го постоянното лигавене. Нещата бяха по зрели. Но това беше нормално за възрастта на премиера. Както и заради възрастовата разлика.

Off Topic

Всичко освен тъпата раздяла за една година ми хареса. Тая 17-та серия направо развали един хубав сериал. Те ако можеха да живеят една година един без друг, за какво им е да се събират след това?  Колко пъти в живота се събират хора след такава раздяла? И защо се разделят като се обичат? Няма логика. Тъпа корейска изгъзица. Хората се разделят заради пречки, а не когато всичко им е наред. И тя бедна без пари , отиде на екскурзия за една година? Да бе. Питам се с какви чувства се срещат такива хора след 1-3 години?  Той защото премиера беше толкова млад ,че имаше време да губи в живота си? И какви са тия мъже дето така си пускат любимите? И в тая резиденция една стая за нея не можаха ли да измислят? И с тоя техния брак нищо не стана ясно, женени ли бяха или не?  Май брака не беше регистриран , тоест те не бяха реално женени. Никой повече не говореше за това.  Ако бяха женени , нямаше ей така да се разделят сякаш нищо не е било. И тя каза ,че децата и пречели, не искала да бъде майка, ами след една година моткане , вече не и ли пречеха? Те децата не се изпариха. Тия корейски раздели са толкова нелогични , и създават повече въпроси отколкото отговарят.  И как започваш отново връзка с някого след като сте живели няколко месеца заедно? Правите се, че не се познавате ли? Представяте роднините, приятелите и колегите си отново, въпреки че ги познавате много добре? 

   Но, ако преглътнем това сериала беше доста добър. Главната актриса беше доста симпатична. Децата също. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, gig911 написа:

По хубав сериал от очакваното. Като цяло реакциите и чувствата бяха доста логични, с малки изключения.  Да, ожениха се по сметка, и като цяло сюжета беше интересен. Романтика липсваше, нямаше го постоянното лигавене. Нещата бяха по зрели. Но това беше нормално за възрастта на премиера. Както и заради възрастовата разлика.

  Скрий съдържанието

Всичко освен тъпата раздяла за една година ми хареса. Тая 17-та серия направо развали един хубав сериал. Те ако можеха да живеят една година един без друг, за какво им е да се събират след това?  Колко пъти в живота се събират хора след такава раздяла? И защо се разделят като се обичат? Няма логика. Тъпа корейска изгъзица. Хората се разделят заради пречки, а не когато всичко им е наред. И тя бедна без пари , отиде на екскурзия за една година? Да бе. Питам се с какви чувства се срещат такива хора след 1-3 години?  Той защото премиера беше толкова млад ,че имаше време да губи в живота си? И какви са тия мъже дето така си пускат любимите? И в тая резиденция една стая за нея не можаха ли да измислят? И с тоя техния брак нищо не стана ясно, женени ли бяха или не?  Май брака не беше регистриран , тоест те не бяха реално женени. Никой повече не говореше за това.  Ако бяха женени , нямаше ей така да се разделят сякаш нищо не е било. И тя каза ,че децата и пречели, не искала да бъде майка, ами след една година моткане , вече не и ли пречеха? Те децата не се изпариха. Тия корейски раздели са толкова нелогични , и създават повече въпроси отколкото отговарят.  И как започваш отново връзка с някого след като сте живели няколко месеца заедно? Правите се, че не се познавате ли? Представяте роднините, приятелите и колегите си отново, въпреки че ги познавате много добре? 

   Но, ако преглътнем това сериала беше доста добър. Главната актриса беше доста симпатична. Децата също. 

От една страна в скрития текст добре си обяснил защо това е тъп сериал (обаче си пропуснал присъствието на нещото Юна). След това казваш, че сериалът е добър. На кое да вярвам?

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юна не ми пречеше, ролята и беше такава и тя си я изигра. Само тук съм я гледал и не разбирам какъв е проблема с нея. Красива е, може би това ми беше достатъчно, по скоро актьора който игра премиера ми беше малко странен визуално. Но не мисля че играта и беше отвратителна. Аз не знам много за миналото на актрисите, не ме интересува дали са били певици или не. Корейска музика не слушам, само сериали/филми гледам. Както казах

Off Topic

измислената раздяла(края) не ми хареса. До там сериала ми хареса. Гледах го с интерес. Проблема с раздялата е по скоро срещу всеки сериал, който завършва така. А те са май 80% от сериалите.  За сравнително зрял сериал, можеха и да завършат зряло, без бягства и глупости. Да се съберат и да решават дали ще живеят заедно или не. В истинска връзка. Все пак месеци живееха заедно, би трябвало да могат да решат а нали и се обичаха. Децата тя ги използва само като предлог , иначе ги обичаше. И да се събират, да живеят заедно, децата да се виждат с майка си. И така нататък.  И тя да си пише книгата. Реално да си честен политик в Корея е доста трудна работа, така че неговия живот не беше осигурен. Като не си на държавна работа, трябва по друг начин да си изкарваш хляба , а и без приятели и фирми зад гърба ти. Ако ще и такси ще кара.  Както в един друг сериал. Така че тя спокойно можеше да го зареже. Той не беше от богато семейство.  Това ,че беше кандидат за президент не му гарантираше нищо. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала, още съм на 14 еп., малко странен, визуално, ми се стори като видях премиера в началото, но после като доразвиха образите паснаха, имаше и химия между двамата главни. Връщането на майката, ме удовлетворява, до такава степен, че да спрат да обвиняват главният - децата, Канг, чичото. През цялото време му натякваха, че забравил за жена си, той горкия не може да продължи напред, седем години са минали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...