Jump to content

Recommended Posts

Gerald-Anderson-and-Sarah-Geronimo.jpeg

Catch Me... I'm in Love

Страна: Филипините
Език: Тагалог, Английски
Година на излъчване: 23 Март 2011
Времетраене: 106 мин.
Жанр: Романтична комедия
Режисьор: Мeй Чарина Круз
Субтитри: български

Участват: Сара Джеронимо, Джералд Андерсон, Матео Гюдисели и др.

Резюме: На млада жена с високи идеали за романтика й е възложено да придружава разглезеният син на президента.
Идвайки от различни светове, те имат различни виждания за живота..
Дали любовта ще бъде по-силна?

 


Сваляне :click:
Гледай с БГ суб :click:
Български субтитри :click:

Гледай онлайн с руски субки  :click: 

Сваляне с руски субки  :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го миналото лято около това време :D

Много приятен, романтичен и свеж филм с хубави моменти. Всички, които харесват подобни, трябва да го гледат.

Джералд .. :wub:

 

 

Двамата имат и друг филм заедно

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесаха ми актьорите, даже много! Добре си партнираха и играта им беше добра. Но на моменти се чудех какво стана или кога пък това се случи, остави ми впечатление за разхвърляност и недообмисленост. А и захаросаност... Но все пак леко върви и разтоварва. Благодаря за бгсубтитрите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иха :) Много сладко филмче, напомня ми на старите времена, когато четяхме едни малки розови книжки, серия Арлекин ;) И тоя Ерик, малеее, как да не го догледаш докрая ;) Малко повече захаросан, добре че не е дълъг. :D Ама корейците от тази история какъв 24-сериен сериал щяха да направят...  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска ми се да го гледам но не може нито да го дръпна нито да го гледам онлайн.Цял час се рових из нета и нищо не намерих :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче съм го гледала много отдавна и определено ми е сред фаворитите. :) Много сладко, романтично, свежо, не ангажиращо, а и комедия не липсва. Главните герои много ми допаднаха, като игра и визия, а сюжетът е много приятен и лек, защото няма никаква драма или натоварващи моменти. :) Определено с него се разтоварих и мога да добавя, че аз лично съм го гледала поне 2 пъти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...