Jump to content

Recommended Posts

Аз по ред причини малко изостанах и сега с мъка кретам на 12. До момента съм най-много ЗА това да се вземат двамата момци и да не ни занимават с глупости. Т'ва в паралелепипеда на майтапа, де, но много малоумна роля са ѝ барнали на каката. За сметка на това много забавни образи и многоъгълници на всички останали фронтове. Ще се напъна да го доизгледам, но ще е зараади броманса, а и защото и двамата господа са ми слабост. Пък всеки шанс да се чуе песен от Джонг Сок си заслужава няколко скъсани нерва и няколко часа време, което няма кой да ти върне. Все пак очаквах повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искрено недоумявам с какво още ще пълнят следващите епизоди. Сигурно по стар корейски обичай ще поболеят тежко репортера, та да си поплачат зрителите преди хепи енда :)

 

Спийди, двамата момци не знам дали ще направят добра двойка, но двете майчици са създадени една за друга  :28558: Направо струи шоджо-ай от съжителството им, че и общо дете си имат;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динамично, малко повечко се въртят нещата около ГГ, но не е лошо. Дам... трудничко ще е да се превъзпита нашият велик репортер...

Но виждам, че се напъва, дали ще излезе от това нещо, ще гледаме... Добра игра на актьорите. Особено ми хареса целувката.Тия двамата,

особено той- всичко прави с лекота... Много убедителна игра. Тя ми е малко повечко монотонна...

Други се напъват да играят, при тях- точно обратното. Съвсем са се разиграли... :28558:  :28558:  :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка беше сцената с тортата  :D На Директора трябва да му дадат бонус за придържане към бюджета - с един куршум, 5 заека. Краят на 20 еп. определено ме изненада. Нямам търпение да видя какво ще ни сервират в оставащите 4 серии. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо изгубиха медицинската достоверност в 21 еп.

 

 

От какъв зор онколог (дори не е ендокринолог) само на базата на хормонални изследвания ще поставя тежката диагноза безплодие? В тая клиника сякаш не са чували за спермограма. Разреваха човека за едното нищо  :28558: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тези 2 епизода ми бяха доста тежки като цяло, някакси го удариха на супер драма и се загуби веселият елемент. Колегата на На Ри от новините как не го беше срам! Заслужава си Репортерът да го натупа още веднъж, говедото му с говедо.

Не мисля, че нещо може да раздели На Ри и Репортера, и все пак, не смея да предвидя финала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още се чудя едни чуденки покрай диагнозата.

 

 

В английския превод му казаха на репортера, че е импотентен и че било много необичайно изненадващо да разбереш, че си бил импотентен отдавна. Това какво ще рече - че великият разбивач на женски сърца е бил девствен?  :blink: Или просто са използвали погрешната дума? Уж му направиха още изследвания, но пак не му дадоха шанс. Което е странно, защото ако изобщо е способен да изцеди някаква семенна течност за спермограма, в нея все ще има поне някой-друг жизнеспособен сперматозоид, подходящ за ин-витро оплождане. Не мога да разбера защо го режат толкова категорично, че стопроцентово не може да има деца.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми за да станат тройка, защо? Младока как ще го вместят. И тримцата да заживеят щастливо...

Е, колкото може да е щастливо, като знаеш че си до известна степен непълноценен в някои отношения...

Още не съм гледала, за кво иде реч, но това предполагам...

Няма да ме изненада, ако има някаква грешка... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся пък това ли му натресоха! Като във "Великолепната сватба" да не вземе да свърши. :28558: 

Нали му правиха лъчетерапия, евентуало да не е в час след нея с възпроизводителните функции, това би било някакво обяснение.Кажете коя минута и кой епизод, за да видя как е преведено на руски, че нали спрях да го гледам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 епизод някъде около 24-25 мин.

 

Все ми се струва, че в английския превод, използваха грешната дума. Докторът му каза нещо от сорта, не можеш да имаш деца, в състоянието, в което си в момента, и че за това няма как да знаеш предварително, без изследвания.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ниво на мъжки хормони

 

много под нормалното. Има риск да е бездетен, това е заключението. Предстоят още изследвания...

Но стават и чудеса. Ами, акцентува се върху борбата с рака и ранната диагностика, няма значение при мъже или жени и за отношението на обществото към раково болните.

Преждевременно отписвани, съжалявани и третирани като непълноценни хора

 

.  Дам... Ще гледаме.. какво всъщност ще стане с безплодните и импотентни в този сериал, не само един... :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако е така, как казвате 

 

с ниски нива на хормоните, освен за платоническа любов, за друго не става.Ако не му вдигнат нивата ;) , друг ще трябва да задоволява физиологичните нужди на Нарита, че да не пострада и нейния хормонален баланс.

 

Иначе похвално е. че  правят противоракова просвета, но що за сметка на Костюмарчето питам аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм писала, хубавия хумор се изпари и аз се изпарих общо взето. Не съм гледала последните две серии, но от това, което видях след избора на На Ри /настъпил по не знам каква странна логика, уж в изблик на ревност или поне така трябваше да си го представим/, та накратко влюбената На Ри по съвършено нищо не се различава от колебаещата се На Ри и това е досадното всъщност. Няма я магията и това си е, все същите един към друг, нищо лично, красиво, споделено. Както си бяха преди, така се движат и сега,  тя се подхилква, той я наставлява в работата, ами не ми харесва, не са моите влюбени и не ми се гледа такава история.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Дидо, имам чувството, че целта ти в този форум е да минаваш и цапаш с калните си обувки наред.

Ей тъй на, за разнообразие, от скука... :mellow:

 

 

Редактирано от kcekce
Офтопик заяжданици във 2 л. ед. число.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епизод 23 - ама как можаха така

 

да ни спойлират с тяхната цензура в началото на епизода :slap: ? Толкова ли не можаха да я пропуснат, след като така или иначе я дадоха, когато му дойде времето.

Голяма вътрешна борба на Репортера, но в крайна сметка не можа да устои на смелата На Ри. Много сладка беше сцената преди да си легнат - тези двамата мога да ги гледам как се карат и се обичат още 24 серии :) Хареса ми и как На Ри беше, тази която инициира всичко, и особено като каза, че деца не им трябват - тя ще си гледа бебето Хуа Шин  :896767:. И тези полота - ха-ха-ха, На Ри щеше да задуши човека за малко. 

Двете майки пък избиха рибата, когато се обясняваха за Готвача и истинската майка на Пал Ганг каза, че имала чувството, че губи другата заради него.  

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за вас не знм, но аз поставих рекорд. Заспах четири пъти на 23ти епизод. Това е, което искам да споделя, края на сериала и локумите не си заслужава да се коментират! Малко успокоение е, че

поне една истинска двойка остана до края - майките.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса финалът.  :icon_sunny:  Не беше нито прекалено префърцунен, нито прекалено постен. Докторицата и мед.сестрата - култови образи.  :)  

Песничката и груповото й изпълнение накрая бяха супер.

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятен сериал. Чудесна игра на актьорите. Имаше страхотни образи наистина - лекарката и сестрата, двете майки, майката на Хуа Шин, шеф Рак, разбира се и тримата главни. 

Жалко, че свърши :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май аз съм единствената, която не беше за богаташчето. Ей, много скучен образ той... А и реално, такива хора не съществуват - изкараха го най-идеален сред най-идеалните. Да не можеш да се скараш с него, егати! Главният си беше... човек. И да се скараш с него, и да го набиеш, и да го напсуваш. Много по-реалистичен образ си беше той. Както и тя, поне през повечето време. Не напразно си има приказка, че жените не знаят какво искат. Това, че всяка от нас тук си мисли, че знае какво точно иска, или не е попадала в такава ситуация, или е малко по-праволинейна :D

А двамата главни си бяха създадени един за друг. И напълно я разбрах с ревността - едното ти върви като по вода - лежерно и леко, но от другото ти трепка сърцето. Разбираемо е кое ще се избере...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...