Jump to content

Recommended Posts

Този сериал много, много ми хареса!!! Толкова много емоции предизвика у мен.

И Гон и на мен много ми напомня тук на Бини. А със секретаря бяха уникална двойка!

Музиката страхотна...абе супер изживяване си беше за мен, гледайки филма!. Определено е в моя топ 5!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбиващ!! Чанг Хьок ми събра очите, буквално...егаси актьора, егаси чудото. В началото доста ме издразни, направо не можех да повярвам, че мъжкар като него се е съгласил на тази пародийна и безумна роля. Но постепенно така ми влезна под кожата, че всичко в него ми харесваше, даже и шантавият му смях! Евала, справи се брилянтно с тази странна роля, и същевременно беше толкова секси, че очите ми щяха да изкочат! :28558: И мацката се справи чудесно, беше много подходяща за ролята, много сладка и нежна. Радвам се, че не съм гледала другите версии, тази ме грабна тотално. Историята беше много завладяваща, ако сте в настроение за нещо забавно, разтоварващо, с хубава романтика и необичайна история, не се колебайте! А саундтракът е прекрасен, така добре изпипан, всички песни пасваха много добре и веднага след сериала бързам да си ги пусна. И баладите бяха супер, както и бързите, забавни парчета. :panda-145:   

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 4 епизода и по-скоро не ми хареса.

Харесаха ми актъорите, Jang Hyuk страхотна игра, докато Jang Na Ra - не толкова, но пък ми допада самата актриса, има нещо пленяващо в нея.

Героите ми харесаха донякъде, но повече не ми харесаха. Какво имам предвид? Чебола... как не ми се гледат сериали с чеболи, защото ги правят еднакви навсякъде - отново арогантен противоречащ си лиглъолъо. Прави се на голям мъж, проявява качества на рицар, а в същото време трепери пред баба му, подмокря се от съвсем мирни домашни кучета и в много случаи неглежира "по-нисшите" от него. Колкото и да е стресиран, да каже на главната героиня нещо от сорта на "как можах да спя с подобно нещо" и да я дърпори насам-натам като парцал, а в следващия момент да я защитава... противоречащ си герой, това може да се опреличи на мъж, който бие жена си, а на другия ден се държи с нея като с принцеса. "Извини се бе", както би казал един наш депутат, поне това трябваше да направи.  Хареса ми, че образа не е напълно клиширан, за което обаче вероятно сценариста няма роля, а актъора - този смях "хахехъохъохаее" е много добър. Главната героиня - не ми се гледат наивни главни героини, а тази бие всички категории по наивност. Поне обаче го няма другото нещо, което не харесвам - крещенето, затова 50/50 при нея. За сметка на това главния герой крещи по такъв начин, че ме принуждава да намалявам звука, защото ще се чуе в другия квартал.

Третото нещо, което гледам е сценария и сюжета, които са прилично слаби. Какво да ме държи в напрежение, за да си пусна следващия епизод? Няма такова нещо. Предвидимо, без противоречиви образи, никаква кой знае каква заплетена история, ясни чувства на героите - няма накъде да се развиват, главният герой не смятам, че обича онази дето му избяга, защото не би се оженил в противен случай. Ще се борят за компанията... можеше да е интересно ако сериала толкова много не неглижираше това, по скоро е на заден план.

Мога да кажа какво ще стане до края само от толкова епизоди. Сега главната ще я тормозят в къщата едните, докато бабата ще я възхвалява постоянно, а тя пък нали е наивна ще има само "добре, добре, ще измия чиниите, ще сготвя". Главният герой ще терзае по уж избягалата му любов и вероятно ще тормози/пренебрегва главната героиня 4-5 епизода, докато не се осъзнае, че е влюбен в нея (Full House). Главната героиня ще се окаже сестра на онзи (той нали търсеше сестра си), той може да бие главния герой, защото се държи зле с нея. Може да има раздяла 1-2 епизода. След няколко обрата, главният герой ще наследи компанията. Накрая хепи енд и поредният сериал с дискриминация, в който главната героиня е инструмент на главния герой. Не мисля, че ще работи нещо извън фамилията и че ще бъде независима. То надеждите, че ще има силна главна героиня се изпариха още в началото като се видя колко е наивна, но колкото и да си наивен да се съберат възрастните и да ти кажат жениш се - и ти с наведена глава да се съгласиш. Опълчи се поне веднъж, кажи им че няма да живееш в къщата, а ще се изнесете да живеете сами. Бий му един шамар на онзи като те дърпа насам-натам. Как манипулират, такива женски роли са пример за дискриминацията над жените в обществото. Интересното е, че повечето такива сценарии се пишат от жени - олицетворение на реалността.

Ако догледам сериала, ще е единствено заради актъорите, които са много добри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа какво ще стане до края само от толкова епизоди. Сега главната ще я тормозят в къщата едните, докато бабата ще я възхвалява постоянно, а тя пък нали е наивна ще има само "добре, добре, ще измия чиниите, ще сготвя". Главният герой ще терзае по уж избягалата му любов и вероятно ще тормози/пренебрегва главната героиня 4-5 епизода, докато не се осъзнае, че е влюбен в нея (Full House). Главната героиня ще се окаже сестра на онзи (той нали търсеше сестра си), той може да бие главния герой, защото се държи зле с нея. Може да има раздяла 1-2 епизода. След няколко обрата, главният герой ще наследи компанията. Накрая хепи енд и поредният сериал с дискриминация, в който главната героиня е инструмент на главния герой. Не мисля, че ще работи нещо извън фамилията и че ще бъде независима.

Ако догледам сериала, ще е единствено заради актъорите, които са много добри.

 

 

Леле, Стотак, уби ме! 

Мислех си, че няма начин човек да не чете спойлерите тука в темата, ама ти си доказателството, че имало железни хора :28558:  :28558:  :28558:

 

Жалко, че не позна....... Спойлер! :na2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, Стотак, уби ме! 

Мислех си, че няма начин човек да не чете спойлерите тука в темата, ама ти си доказателството, че имало железни хора :28558:  :28558:  :28558:

 

Жалко, че не позна....... Спойлер! :na2:

Как ще чета спойлери, не обичам да ми се спойлва сериала. Аз коментарите не чета. Не ме интересуват изобщо коментарите на останалите, защото и без това от тези, които пишат няма човек със сходни предпочитания за сериали. Най-много на някой нов сериал да прочета коментарите, защото са малко, но да чета 11 страници... да бе да. Между другото съм изненадан, че ми препоръча този сериал, защото бях написал, че търся сериал, в който главната героиня да не е наивна. Това, че не съм познал може да ме накара да го догледам :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотак, наистина си далеч от сюжета по-нататък. Накрая мадамата би ти харесала, смятам. Ако го изгледаш докрая, де. Не че няма и клишета, но сценарият е хубав. И съвсем различен от очакванията ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от сериалите, които съм гледала 3 пъти целия. И толкова колкото съм плакала на него едва ли ми се е случвало... освен на Thank you , пак с Jang Hyuk

 

Но така или иначе горното дълго мнение... е твърде далеч изобщо и от сюжета, и от замисъла на сериала. Да - истина е, че започва като комедия, но завършва като

трагедия

... Аз не се сещам нещо, което да няма в този сериал.

 

А относно Jang Na Ra - гледала съм я в още 2-3 сериала и то нарочно съм ги гледала заради нея. Най-добрата и роля е именно в този сериал  - Fated to love you...

 

[това накратко като за този късен час, но не се стърпях...]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотак, наистина си далеч от сюжета по-нататък. Накрая мадамата би ти харесала, смятам. Ако го изгледаш докрая, де. Не че няма и клишета, но сценарият е хубав. И съвсем различен от очакванията ти.

За колко би ми харесала, едва ли са повече от епизодите в които ще ме дразни?

 

Но така или иначе горното дълго мнение... е твърде далеч изобщо и от сюжета, и от замисъла на сериала. Да - истина е, че започва като комедия, но завършва като

трагедия

...

Ето типичният пример защо не чета коментари. Моето са предположения. Твоето обаче си е чист спойлер, който ми спойлна сериала. Как така обобщи коментара ми след като предположенията ми са малко, другото си е чист коментар на изгледани епизоди. Замисъла на сериала го остави, сам да си изградя впечатления какъв е след като или ако го изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не чета мнения, преди да съм изгледала даден сериал или филм и понякога съжалявам. Това, което искам да посъветвам Стотака е да даде шанс на този сериал има какво да се види. 

:up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще му дам шанс, разбира се. То от последните неща, които загледах, този сериал е най-добър. Само заради Jang Hyuk, който е много добър актъор, си заслужава да се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от любимите ми сериали! Много затрогващ и симпатичен! Дори и идиотския смях на Чанг Хьок ми хареса...Макар и да съм го гледала отдавна, си остава един от запомнящите за мен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тайландците също се канят да направят римейк на сериала през 2017 год.

Ето кой ще са главните:

 

 
Bie Sukrit Wisedkaew
3057236123_1_3_Igy2WYch.jpg
 
Esther Supreeleela
807f266081f0998ea064e099cc9fcf1c.jpg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допадна ми !

Имаше си забавните и емоционалните моменти.

 

Песента на Аilee - Good bye my love  допренесе за някои моменти още повече..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да сравнявам двата сериала, харесаха ми и двата. Тайванската стрида повече ми хареса като визия и игра.  

Охлюва ме дразнеше, защото не харесвам хора, които не могат да отказват. Знам, че ролята е такава, но цялото това мънкане

и пулене не ми допадна. Тайванецът беше малко дървен и много млад за този персонаж ;) 

А Хьоки беше страхотен! Той е един от любимците ми. Винаги му се кефя.

Този луд смях беше преекспониран, явно режисьора има ментални проблеми :)

Дизайнерчето е симпатяга, но нищо повече. Изобщо не ме трогна.

А Барона ми беше влязъл под кожата и хич не исках стридата да се събере с онова дрЪво :P

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го след като прочетох темата. Изгледах първи епизод и го оставих-смеха на главния ме подлудяваше. Не знам как обаче след седмица-две реших да го продължа. И не можах да се спра! В течение на сериите въобще вече не обръщах внимание на смеха или прическата на Чанг Хьок, който определено е ГОЛЯМ актьор! Толкова се радвах с главните, смях се и плаках с тях на тъжните моменти. 

Гледам азиатски сериали от скоро, но за момента този ми е в топ 5.Със сигурност ще го изгледам още веднъж, а саундтрака ми е на телефона и си го слушам редовно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смеха му ме дразнеше ужасно. Ами как да не ме дразни като беше идиотски и ненормален. Не съм гледал друг версии на тоя сериал.  Имах съвсем различни очаквания за този сериал. Да е лек и смешен и романтичен.  А той се оказа драма и рев основно. Имаше и романтика, майтапите бяха само в началото. Главната актриса много симпатична. Поне краят беше хубав. Сюжета пълен с доста клишета, нищо изненадващо. Любов, мъка, раздели, и събирания. Главната героиня не се измени много с развитието на сериала. Първата част по ми хареса от втората. Става за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...