Jump to content

You're All Surrounded (2014)


Recommended Posts

Сериалът не е лош, хубавото е че не е съвсем "драма", а си има и смешни моменти. Но

целият епизод с убийството на момичето в трета серия е твърде тъпо и очевадно нагласен и разваля доброто впечатление дотук. Струпаха на едно място твърде много от досадните и отвратително тъпи клишета, служещи за отлагане на развръзката. Манията на корейските сценаристи на всяка цена да усложняват развитието на действието в сериалите рядко води до нещо добро и според мен това убийство е напълно излишно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 3та на моменти ми идеше да го маркирам като добро, но нищо ексклузивно... нооо четвърта оправи нещата отново. Не, че историите не се подразбират в още средата, но пък героите са ужасно ентусиазирани и заразителни :)))))), подскача ми се от тях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, надявам се да продължат все така добре сериала. В трета това

с момичето ми дойде в повече слава богу поне не умря, макар че и комата <_< В четвърта серия обаче не спрях да се хиля как ги закачиха с белезниците, а после отидоха в ресторанта. Горките такъв късмет имат просто нямам думи да се озоват в ресторант, в който ги вземат за заложници. :lol2: Умрях да се хиля когато му скочиха всички на престъпника и ги намериха едни такива замаяни заради газта. :lol:

След края на четвърта серия обаче май ще започне тежката артилерия наречена драма. Силно се надявам да не развалят този прекрасен сериал с драматизъм, а да продължават умело да преплитат двата жанра. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам. Искам да се гонят и да им се случват смешни неща и да се учат на други неща, и да се ядосват смешно и да поплакват чат пат и да са екип ..иии да има загадки и съспенс и изненади и много нормални хора заплетени в други неща ... и ... да са заразителни до финал .. и никакви драми, МОЛЯ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигнах до 4 епизод - малко по-разчупено е като формат, но има доста безумия в целия сериал. Мисля, че корейските сценаристи е време да позагледат някои и друг американски крими сериал да се позапознаят малко с реалния свят. Не може детективи да са толкова безумно тъпи просто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне знам за американски... български да не гледат :)))))))

Специфично е... понякога се чудя тази параноя у нас, с тези странни дс-шпиони-престъпници-мафия... планове и йерархия... и планове в плановете ... втори и трети чинове... далечната фигура на безумното дългоръко ченге............ хммм... реалността е, може би е най-вече битови престъпления и парашутисти, знам ли. Това им харесвам на корейските полицайски истории - странните роднински отношения между полицаи и престъпници като в Running man, или полицаите, които продават мулти-левъл маркетинг вода на полицейските управления  като в Psychometry...

Тъй дя, на шеста серия съм и все още ми харесва..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължава да върви гладко сериала едно престъпление обхваща две серии. Това с детенцето наистина беше много тъжно.

Ей такива типове направо трябва да ги разстрелват. Как може така да блъснеш дете и да избягаш.

Сега след края на 6 серия

 

ми е интересно след като тя го разпозна той дали ще отрече или ще й признае всичко. Обаче как само я целуна като видя шефа им да идва. :D

Очаквам следващите серии с огромно нетърпение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За детенцето 

и на мен ми беше страшно жал. Макар че ме спаси от вживяване ето тази статия, която бях прочела малко преди това: Най - гръмките корейски премиери през март  където авторът откровено се гаври с желанието на корейците да внасят драматизъм с деца. В описанието на One on one авторът пише:

Сюжетът на филма засега не е много разбираем, но интригува. Убито е дете (аха, отново! без това у корейците не могат), и група хора взима правосъдието в свои ръце. .. Във филма смущава и наличието на нашия любим актьор от миналата година Ма Дон Сок (Ma Dong Seok), който наистина успя в тази година да се снима в десетки филми и заради това вероятно вече и не помни къде-какво-защо - в кой филм ... само едни мъртви деца пред очите му...

Но като изключим сюжета, който не блести, образите им са пълнокръвни и живи, завлече ме много повече от Bitter blood например, където освен че сюжета цепи мрака с тъпоумие и героите избледняха до обичайна средна комедия..
-------------------------------------------------------
И седма и осма серия ми бяха интересни, а пък осма свърши на пиков момент :). Всъшност не мога да разбера какво толкова ме кефи и това е май най-готината част :)
------------------------------------------------
В девета се оляха.. 
Мразя, когато нещата станат стандартни.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много бързо го разкриха Де Гу. За 20-серийна драма очаквах, че ще влачат още малко. Девета серия не ме впечатли кой знае колко определено драмата беше в превес над комедията (в много голям превес). Не знам на кои светци трябва да се моля  да не развалят сериала толкова хубаво почна. Не искам драма, не искам драма, ама никак не искам само драма в сериала. За жалост като ги знам корейците след 9 епизод май на там отиват нещата. :mad2:

Сега ми е на акъла,

че онзи мъж, с когото се срещна убиеца на майка му май ще се окаже баща му. Щом медальона е бил толкова важен, че чак да убият майка му явно господинчото иска да си запази положението в общество (а може би съпругата и някое друго дете). Сега се замислям дали тези показания, който тя трябваше да даде изобщо да нямат нищо общо със смъртта й. :wacko: 

 

Ще почакаме и ще видим как ще го оплетат сценаристите. Ако е манджа поне да не е от грозде. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ками, ++1 и +1 :)

И аз никак не искам драма, и като помисля, много е вероятно това в спойлера ти, да е идеята на сценаристите за "нестандартно" развитие на сюжета... как не ...

И +1, и моите наблюдения сочат, че сериите между 9 и Предпоследната в корейската индустрия, са тотален драмен пълнеж, който спокойно може да бъде прескочен. 

Фактът, че още няма превод на 10 серия, само потвърждава, че е затъпена цялата работа... иначе аз много се радвах, че този сериал беше един от най-рейтинговите доскоро... т.е. не само на мен ми харесваше...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фактът, че още няма превод на 10 серия, само потвърждава, че е затъпена цялата работа... 

Ами тя 10 серия още не е излъчена, така че няма как да има превод. Миналата седмица беше излъчен само един епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами във Викито пишеше, че 10 епизод ще се излъчи тази седмица. Предната не е бил излъчен заради изборите в Корея.

За нестандартна идея

аз много искам да съберат очилаткото и партньора му и да вземат да направят една гей двойка. Ето това вече е "нестандартно" развитие в корейски сериал. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз напълно съм съгласна с Ками и по двата въпроса за

бащата и гей двойката

:D Ще гледам, драмата е много приятна и лека за гледане засега, затова не искам да има излишни драми и сълзи, ама то май май искам не искам ще има. Има нещо гнило и при лекарчето, те и него ще развият, като допълнителна история, всеки случай ще се гледа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя 10 серия още не е излъчена, така че няма как да има превод. Миналата седмица беше излъчен само един епизод.

Ахаааа, това съм го изтървала :)) ... след 9та, реших, че 10 е толкова разочароваща, че никой не иска да я качва :)).

Значи има шанс....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 епизод няма да бъде излъчен днес, а утре, защото Сънг Ги имал някаква травма на окото. Днес доколкото разбрах  ще бъде излъчен някакъв специален епизод. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работата вече става дебела. Знаех си аз,

че детектива няма никаква вина относно смъртта на майката на Де Гу, а и на другото отгоре сина му загива в тази нощ. Много тъжно. :( Но не очаквах тази, която е дала медальона на убиеца да е шефката, тази която му е помагала. А и защо му помага, а не го издава на "бащата" на Де Гу. Сега след като  детектива намери камерата дето му я беше сложил Де Гу ми е интересно какво ще стане. Ще се срещнат ли с убиеца, ще се разкрие ли нещо.

 

Дори и в драма стил продължава да ми поддържа интереса. Чакам си следващите епизоди за да видя как ще я подхванат. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен става сериала.Защо ли си мисля.че около шефката има нещо гнило

 

Връща на убиеца медальона.Знае всъщност кой е той,кой е поръчителя,а пък помага на Де Гу,двойна игра играе.Дали го използва като маша за да постигне някакви свои цели.

Силно се надявам депутата да не е баща на Де ГУ.

 

 

 

Комисарчето  ми е  любимец,един такъв строг се прави,а всъщност добродушко.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...