Jump to content

Recommended Posts

 

 С това "кукуриго" И Чанг Хьок е изключително чаровен, направо неотразим!!! 

 

И с кукуригу и без кукуригу, по пижама и без...  :wub: Отдавна не бяха давали толкова красива и мила романтична история. На Ра е като изящна и нежна кукла, а Чанг Хьок и той една душица добра... По-добре, че не съм гледала тайванската версия само да ги сравнявам, но за мен са си страхотни двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната серия най-динамична и интересна.

Само на две мадами признавам играта, всички други са ми изкуствени, включително тази, е да, ролята й такава,

но не ми харесва.

Преиграване със смеха на главния и подчинените му, на две места добре стоеше...

Непринудена свободна игра, както винаги на Чанг Хьок, а Джин Хьок, само като видя стройните му дълги крака и елегантна фигура, па и с този глас...

много ми е приятен, но героят му до тук , също нищо особено. В тайванската версия не беше ли братовчед на главния... или греша...

Правя сравнение между двата сериала, и не мисля че този го превъзхожда,  но и този си има своите достойнства.

Тук много бързо стана влюбването, нямаше чак такава вътрешна борба, грубостта, каквата трябваше да притежава Гун, но  затова пък доста пародийни  елементи, показващи ревността му и отношението му към Даниел.

Смях се с  глас при надбягването и слушането на музика в колата... 

Сериалчето не е нищо особено, още повече че и сценарият се повтаря, само артисите са различни, ако ви са любимци, като на мен, ,гледайте за развлечение, ако не, загуба на време е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър епизод и днес, с нетърпение очаквам утре рано сутринта субтитрите на английски. Този корейски сериал наистина ме радва, поне до тук.
Балерината продължава също да ме изненадва, държи се на положение, а не като типичният луд и злобен корейски кифльок в женска роля.

Стана ми жал дори за нея, в сцената с плесницата. За мен се държи достойно, което е за уважение, макар че знам ли кога ще я избие шайбата. Включиха майка й, която очевидно ще е злобното родителско тяло (след като до тук нямаме такова).
Ама то любов в този епизод, ама то пеперудки, ама то сърчица, ама то смях, хаха, ох, сцената с фотосесията ме довърши, хаха.

Невероятна сцена и на финал, сълзи в очите и на двамата, която завърши със страхотна целувка. Аххх, Гонито е много добър, знаех си, знаех си.



Този сериал е ода на Любовта, също като в приказките. Гледам и не вярвам на очите си, а не обичам романтичните истории, но щом дори аз омекнах и ставам на памук само като ги видя двамата. Явно ме е напекло слънцето.

 

И само да имат късмет корейците да опропастят отличните ми впечатления до тук от продукцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми е малко на границата на сладникавостта, но тия двамата са големи идиоти и много радват в сцените когато са заедно. Ако не беше главната двойка, този сериал не го виждах. :) В 9-ти онзи оппа-та пак се бута дето не му е работа... направо не знам какви ще ги въртят до 20 епизода.  Разбира се още отсега усещам че има шанс да ги разделят, защото действително са малко глупавички и двамата.  Ким Ми Йонг е прекалено доверчива, не казва какво и се върти в главата и 100% лошите ще се възползват. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Вече ги разделиха.

Сериалът тук се раздели от тайванския вариант и пое малко в друга посока. Ще видим какво ще стане в следващите епизоди.

Двамата наистина са глуповати и се оставиха някакви тъпи членове на рода да ги разделят.

А и братчето и сестрата не останаха назад.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказката беше добра до тук, но е време наивните и влюбени главни герои да се вземат в ръце. Разболяха принца и ясно ми показаха в 10-ти епизод, че именно сега започва истинското корейско шоу за мен и ще разбера отново кон боб яде ли.
Мамчето обаче ме има за фен. Опасна е, огън жена с характер, а и си защитава момичето (то момичето да вземе да покаже малко характер скоро, че... нещата не отиват на добре) - тя е и майка, и татко, не й е било лесно да ги отгледа сама тия трите мамини убавици (особено ония двете.... ммм, ум да ти зайде).
Корейската Мая Плисецкая също ми харесва, тя се оказва много приятна изненада, а очаквах да започне да върши глупости, макар че то време има, кой ги знае сценаристите какво са намислили, като нищо ще и изпият мозъка за има-няма един епизод. Ясна е вече и нейната история, сега ще чакаме батко й да си я познае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е,че сериала малко тръгна в друга посока

от тайванската,но все ми се струва,че тук пак ще вкарат в действие балерината,която ще спомогне за загубата на бебето.А и нали някой  трябва да помогне на момето да се вземе в ръце,и това ще бъде естествено:" корпуса за бързо реагиране-отчето".А може пък сценаристите да имат друго на ум. :slap:  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм попадала на сериал, който да прикове вниманието ми в първите една- две серии- зор ми е , докато включа кой кой е и за какво се бори, а ако има и някои ретро сцени - пиша го " бегал".

С огромно удоволствие се насладих на двете серийки и с още по- огромно видях, че има качени нови две - благодарности на преводачите!

Чанг Хьок е неотразим, в такава светлина и роля не го бях виждала, но и тук си личи мъжкарят.

Главната ми е много сладуреста, а как останах приятно изненадано гръмната, като видях още един любимец в ролята на Даниел.

Определено ще го изгледам с кеф до край, каквито и шантави обрати и решения да са измислили сценаристите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

11ката беше егати излишния епизод.   :) Странична история с амнезия, която се разреши към края.  Е, пак имаше два-три добри момента...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попрескочих тук-таме, първоначално помислих, че го правят за да ги  разделят наистина.

Ма тя...  точно като  охлюв - поведение и визия и всичко....с тез кръгли очилца.

Доста емоционално наситен епизод, добре се разчуства и поплака Гун.

Продължава да ме е яд на Джин Хьок, защо се е хванал с таз роля, никак не му отива на таз стойка, младост и визия да е аутсайдер и да продължава да е такъв.

Мъжете като него бързо щяха да се преорентират в друга посока, сякаш тая е единствената останала жена на тоз свят, с таквиз качества, аде де...

А може накрая

 

Гун да умре и Даниел най-после да се вреди... :28558: :28558: :28558:Не че толкоз го искам де!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се очакваше, дойде и момента в който главните герои най-после имаха възможност да покажат на какво са способни. А именно -   уникалната вселенска глупост която им предричахме. :)  Слава богу и това свърши в края на серията... Сега всичко започва отначало и пак ще е интересно :D  Но признавам го Даниел "отчето" Пит. Най-дразнещия персонаж просто. Дори герои като аджушито от Paradise Ranch бледнеят в категорията "бутащ се където не трябва мазохистичен губещ" Ама няма да му се дразня повече. Отсега нататък ще му се кефя като страда по нея. Такива образи си го заслужават! Ако ще 3 години да и е спонсор в Париж, няма да го огрее нищо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм гледала тайванската версия и не мога да изкажа компетентно мнение, но на мен сериалът ми харесва. Разтоварва ме, интересен ми е, харесва ми как са преплетени комедията и драмата. Главните са много сладки, играят ролите си добре. Много ме радва смехът на Гун :D В началото ми се стори много престорен и пресилен, но вече просто ме убива от кеф, когато го пусне в действие. Само стискам палци краят да не е драматичен и той да вземе да си умре от тази генетична болест... :)

 

Когато тя загуби бебето си беше адски тъжно... Успях да се разплача - въпреки, че не е тежка драма, а реално погледнато би трябвало да минава за комедия. Просто като си свикнал досега с Dog Poopie и изведнъж вече го няма... А това заминаваме на Ким Ми Йонг, ха много лесно го реши.. Но поне се надявам да си е повдигнала малко самочувствието и да е станала по-смела, да отстоява по-лесно своето.

Нямам търпение за следващият епизод.. Много ми е интересно какво са правили през тези три години :)
И ост-то ми харесва много, доста са приятни песничките, зарибяват :) Пък и добре се вписват в картинката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,12 епизод си беше драма сравнение с предишните епизоди,хубавото е,че сега вече започва същинската част на сериалчето.

 

 

За тези 3 години голяма промяна има и в двамата,особено  прическата на Гун,а пък  охлювчето - дама от класа. :P

На мен Даниел ми харесва,как иначе ще гледаме ревността на Гун,все някой трябва да я подклажда. :28558:  Очаквам много комични моменти.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изгледах до 12 еп. 

9 и 10 бяха голяма забава с тези терзания на Гон  в леглото, обаче дойде 11 еп. и настана драмата, големи сълзи, голямо нещо, доста време отделиха на тези моменти, а можеше да ги съберат всички нещастия в един епизод, особено амнезията си беше напълно излишна. Важното е, че вече действието преминава след 3 г. и се появиха с нови лица, айде Гон го приемам с къса коса, обаче нея с грим-не, Даниел и той там естествено. Очаквам следващите епизоди да разведрят обстановката.

 

ПП аз чак сега виждам, че е 20 еп., все си мислех, че са 16 и сметки правех на осми, че сме на средата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, че изкараха амнезията, драмата и раздялата само за два епизода. Доволна съм до тук oт този корейски сериал. За техните стандарти си е попадение. Сега в оставащите до финал 8 епизода започва най-интересното.
Да похваля прима балерината - образът ми харесва, не ми е противна, а напротив, дори актрисата ми стана много симпатична. И... да не забравя - мама. Тя се оказа голям образ и много точна корейска аджума.

Много съм доволна от новата прическа на Гон. Наистина ме изненадаха на финал. Това е перфектният Чанг Хьок за мен.

bb90796ee78459d1.png

И парчето от саундтрака, което излезе тези дни и е на Кен (така де, И Дже Хуан, за мен по-известен като момчето, което не спира да говори) от VIXX. Саундтракът е наистина отличен, да ги похваля още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...