Jump to content

Recommended Posts

Какво се е заформило в темата. 

Колкото обичам да чета коментари (приятелите трудно навивам на корейско) толкова и се чудя на моменти. Но - свободен свят, свободно интернет пространство. 

Аз си харесвам главния герой, може би защото го разбирам. Събрали са ги и тримата с някакво драматично детство, да се чудиш на кого да съчувстваш по-напред. (Макар че не знаем все още защо е толкова привързан към апартамента.)
Кой как преиграва- ами, има си. Много ми е трудно да приема Sunhwa тук, защото попаднах на епизодите ѝ с Kwanghee и ми направи чудесно впечатление. Но (и тук идва забележката) това са роли. Кой какъв е в живота няма много общо. 

За фенсървиса- знае се, че Jinwoon е здравичък младеж, въпрос на време е да го поразхвърлят. Аз си се радвам на слабичкия главен, добре сложен чак не е, но е голяма разлика на фона. Като цяло, симпатяги са всичките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох спора, който се е заформил, но определено аз съм от отбора на гледащите. :inlove:

Мен  ме спечелиха още в първи епизод със свежото начало и фурията Jang Mi. :yes:

Твърде често се натъквам на безгласни, бедни и онеправдани главни героини, така че този път мисля, че заслужаваме да гледаме нещо по-различно. Приятно ми е да чуя и да видя какво мисли нашето момиче и как си казва всичко, което и е на сърцето, естествено нещата се случват по корейски с техните си норми и разбирания, но все е нещо.

Малко засилиха пародията по едно време и разкарването с пилешката яхния из Мола ми дойде малко в повече, но път компенсират с такива моменти като прегръдката пред къщи, която спретнаха в чест на мама и настоятелната мадама, така че лошо няма. :D 

Във всеки епизод си намирам по нещо любимо, може би сега е ред на докторчето да се развихри, ще видим...досега все Jang Mi го "спасяваше" от разни ситуации, а очевидно той няма нищо против да бъде "спасен", чакам с нетърпение неговото прозрение :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

компенсират с такива моменти като прегръдката пред къщи, която спретнаха в чест на мама и настоятелната мадама, така че лошо няма. :D

А мен там ме впечатли как той й помириса косата - много по-интимен жест някак ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Сон Хуа прави доста добра първа (?) роля тук, както отбеляза и фънктастик (в общи линии :)). Няма нищо общо със себе си (поне в We Got Married). Изглежда и някак по-зряла. Същото важи и за майката, която забелязвам е доста търсена, тъй като вади добри образи в доста сериали напоследък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от екипа на гледащите, защото ми идва разтоварващо- комедийка, пародийка, романсче, предпочитам посред лято , пред ред сълзи и сополи, неизличими болести или  айдъли- дървенца.Тук айдълчето поне  е сладурче. ;)(на запазеното място за айдъли- на тъпия ъгъл на триъгълника :896767: )

Явно в Корея мамините златни  дундурковци-  не са нещо необичайно и за това си ги и показват регулярно.Даже не мисля,че  ги осмиват, защото властните мами, независимо бедни или богати са си в реда на нещата там.

Мисля,обаче, че всеки има право на мнение, право да харесва или не ,когото си иска, каквото си иска и да го напише свободно..Няма как да ми повлияе чуждото мнение, ако харесвам някой или нещо и ако няма лични обиди, всичко си е ок.

"Разни хора, разни идеали", в Eastern Spirit се събрали. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свежо сериалче, нищо, че не е толкова оригинален като сюжет, но героите са много забавни. Мен пък никой от актьорите (дори и персонажите им) не ме дразнят. Много ми е забавна Хан Гъру, когато се напие и се превръща в ходеща беля, направо мистър Хайд :D. Йон У Джин (главния) си го харесвам отдавна. Mного хубаво излъчване има това момче, с много изразително лице. А когато повдигне само едната си вежда... страхотИн просто :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не случайно казват, че господ ги събира младите. Вижте Jang Mi, тя е искрена, емоционална, грижовна и упорита, пълна противоположност на сдържения и самовлюбен доктор, но просто са отредени един за друг. Така се ядосвам на това момиче, как не може още да схване, че обича доктора. Дано в 9-ти епизод да загрее.:emote_kiss3: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълна дивотия в най-свежия смисъл на думата. Първите четири серии ги опатках за нищо време, като откраднах от съня си, но просто не можех да се "запра". Главната ми е много симпатична, първична и нелогична. Обаче, много пие това момиче, бе! Има брутално пиянство, което като че ли ще се явява катализатор на повечето драматични обрати в сериала. Поизтъркан похват, но ме развеселява, засега. Приятно изненадана съм и от главния. Досега го бях гледала само в When a man loves, където не ми направи кой знае какво впечатление, но тук се справя добре в ролята си на самонадеян, циничен и егоистичен интроверт. Абе, направо си го намирам за очарователен.  :kissy: Поддържащото звено в лицето на семействата на двойката са железни. Много им се радвам.

Ще се гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха да си кажа ,че ми харесва  и изгледах последната серия... :mad2: да не кажа едва докретах  до края.Тия  корейски сценаристи сигурно си мислят ,че пишат за инфантили .Все едни и същи трикове залагат...дежурно героите не са се доразбрали и 5 мин преди края баммм успяват, сега  20 еп ще  има да се чудят главните "обича ме ,не ме обича"...то гимназисти да бяха по рано щяха да зацепят. И да вземе някой да им каже на горките корейци  колко си е добре на плажа по бански ,не закачулени

с разни гащи и блузи а и тези прословути  бански -полички ..направо ми идват в повече,то бива лицемерие и превзетост 

ама чак толкова.Известна ми е манията им  по избелването,ами да не се показват изобщо на плаж като са толкоз целомъдрени и превзети. :896767:Единственото положително,актьорите си играят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да се оплача публично от 2/3 от женското съсловие в сериала. Не че е прецедент, ама двете манипулативни кобили ми се ще да им заблъскам главите една в друга. 

 

Едната: "Ама аз, нали, искам дете, ама да е от тебе, щото ти си ми по-по-най. Е, да, аз малко те манипулирам, пък и те прогоних в желанието си да ти контролирам живота, ама ти па що избяга? Не те ли е срам ся, заради тебе и без деца да седя? Айде из**** ме и няма да те издам."
И другото цвете за мирисане: "Не ме търсете, ама ето ви 5-6-8--23356 подсказки къде съм, щото традицията повелява аз като се фръцна, кака да се юрне по мене да ме дири вдън гори тилилейски. Еми да, бременна съм от пълен боклук, което си е мой проблем и моя (планирана) "грешка", ама що да не прехвърлим отговорността на всички останали, най-вече на кака?"

 

Тия просто минават всякакви граници, но най-дразнещото е как сценарият едва ли не ги оправдава?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двете наистина са големи манипулаторки,поне едната със сигурност ще успее. :up:

Добре де,аз ли съм тъпа  нещо не мога да разбера, :28558: аджеба заглавието на драмата нали е "брак без любов",а то какво се оказа,че до сватбата тия двамцата ще вземат да се залюбят. :rofl: Или ще се преструват през цялото време,че не се харесват,а и докторчето вече май не му се ще да бъде цял живот самотник. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм  в клуба :896767:

 

Бремената кифла нещо съм я пропуснала,комай във всеки сериял има по една такава неориентирана,дето има мозък колкото да улучва пътя.
Имам чуството ,че такива образи ги списват сценаристите ей така за цвят на бозицата..Ама съм сигурна ,че за героинята й всичко ще завърши
благополучно...с Менделсон.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Искрено да си кажа, мисля, че нещата с бившата не са се развалили само заради едва неразбитата стена на любимото му апартаментче. Според мен мацката нещо е сгрешила, я е била бременна и е махнала детето без да му каже, я нещо друго такова. Затова я е прогонил. Иначе личеше, че са били доста близки. А и са били доброволци в онова селце на брега на океана и кой знае какво са правили в пансиончето й, дето се опита да го тръшне.

Онова пък бременното е напълно безлично чудо, което, за моя жалост, ще тропосат на сладура - русовелко, който си е пълен идиот и много ме радва с реакциите си.

За мен най-противното чудо в този сериал и като артист, и като роля, е сервитьорчето. Този граници не знае. Едно време по нашите плажове имаше такива гларуси.  :28558:  Тъп по селски, но с плочки на корема. От лицеви опори? От що ли?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този сериал заглавието въобще не му се връзва с историята, която видях аз до тук. Женитба въобще нямаше, а очаквах това да е едно от първите случващи се неща, освен това главната героиня е много неориентирана в чувствата и желанията си. Първо беше влюбена в гаджето си, след това ( не разбрах и аз кога стана ) се влюби в героя на Джин, нацелува се с всички подред,включая и главния към който не съм забелязала да има някакви чувства, но и  съм стигнала сега до еп. в който го носеше пиян на гръб. Напива се наляво и надясно и въобще все още съм в чуденка какво и харесват останалите мъже в сериала. А изпълнението с изпускането и... нямам думи просто, не виждам защо не ни го спестиха , а напротив отделиха на този "проблем" почти цял епизод. И с тези гениално реализирани идеи в последните еп. ме отказаха да следя по-нататък сериала.

Но ми се искаше на финал да добавя едно изпълнение на "сервитьорчето", да не остане някой, който не го знае с лошо впечатление за актьора/певеца  изпълняващ ролята му след глупостите, които се казаха по негов адрес.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:up: Еха пее момчето ,та се къса..а и нищо против плочките нямам,а  тая част от анатомията обикновено е в резултат

на усилия и пот в залата :kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчето си е страхотно, не разбрах тук к'во се захванаха да го плюят толкова страстно. Аре, да съм мъж и да завиждам, разбирам, ама има и жени, които се възмущават, което ме озадачава. И аз не виждам нищо лошо в това да има тяло момчето - трудило се е, направило си е телце за чудо и приказ и си го показва. Аз лично съм доволна.

 

Иначе аз ги разбирам девойките - нормално е да искат да ги обичат мъжете, които те обичат. Че главната е по-симпатична е, ама другите също си имат своите оправдания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...