Jump to content

You're All Surrounded (2014)


Recommended Posts

Според мен 

 

тоя я държи с нещо и тя, за да не убият момчето тогава го укрива и пази. Тя му помага и съответно крие истинските си мотиви, които явно са просто едни чужди мотиви. 

Не вярвам да го използва като маша, защото тя защити пред него детектива, казвайки му, че не се знае защо той се среща с убиеца на майка му. В 10 нали му се обади и го предупреди да внимава къде ходи и винаги да е с колегите си, да не остава сам и т.н. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На мен полицайката началничка също ми е страшно любопитна. Жена-шеф-на полиция, няма начин да не е специална, с много тайни и истории... и също висок морал. Този живот означава и да си много самотен... Според мен каквото и да са измислили с нея не ще да е отрицателно, по-скоро ще има грешка и изкупване на вина...

 

Десета серия я одобрих след толкоз чакане :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никак нелоши 11 и 12 серия. Най-накрая Де Гу разбра,

че началника не е виновен за смъртта на майка му. Хванаха престъпника, НО останаха тези, който движат конците. По отношение на шефката съм много раздвоена. От една страна ме съмнява, че използва Де Гу. От друга си мисля, че иска да го защити. По отношение на конгресмена все повече се затвърждава мнението ми, че е баща на Де Гу. Съдя по физиономията, която направи накрая. А и се сетих за първата серия, когато онези мъже дойдоха в къщата на майка му.

 

Имаше даже и смях в 12 серия. Когато Де Гу и началника се караха в асансьора умрях да се хиля. :28558:

Сега да видим какво ще разтеглят още 8 епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволна от 11 и 12  :up: 


 


Пан Сок и Су Сон бяха много готини с колелетата и после като си похапваха  :) 


Непонятно е за мен това тяхното тъпчене ( както в случая тя правеше ). Устата й пълна, та препълнена, а тя блъска още в нея вместо да сдъвче и преглътне  :wacko: 


Интересно става и около конгресмена и шефката на полицията. 


Дали наистина той е баща на Де Гу, както четох предположения по други форуми  :dunno:


 


 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, това с тъпкането на устата е задължително, като белите хавлии за температура, носенето на гръб и т.н.Колкото до шефката, като нищо , ще вземат за драматизъм да изкарат,

че му е майка

 

Сериалът зацикли ,според мен, добри актьори,  уж има от всичко, пък му липсва  нещо, май върви към обозване. . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът зацикли ,според мен, добри актьори,  уж има от всичко, пък му липсва му нещо, май върви към обозване. . 

Да. Не знам защо. Те са си пак същите, само дето в момента ми досаждат, и нищо от това, което се случва не ме вълнува... Един вид като да ти се обади стар познат на работното място, и да вземе да ти разказва подробно какво е пазарувал в мола докато край теб всички бачкат здраво. Не върви да затвориш, но изобщо не ти се слуша...

 

 

Шефката не му е майка. :)

Ако изобщо нещо разбирам от драми секакви, нещо такова е - тя е жената на мъжа, който му е бил баща. Този мъж е умрял - или се води умрял, това е туиста на последния епизод. Бил е на висока позиция, но е щял да напусне заради Де Гу и/или майка му. Прословутият конгресмен го е наследил - бил му е брат,чичо, или каквото там. Жената, т.е. шефката пък е заела неговото място...

 

Остава и да ми се прииска да видя права ли съм....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз се надявам корейските полицаи да не са такива накадърници и идиоти като тези 4 "детективи" и техните началници. Те бяха вкарани уж за да поддържат комичната линия на сериала, но в момента тя изчезна и остана само досадата от тяхното безсмислено присъствие. Драмата вече взима връх в развитието и започват познати до болка схеми, много от които без никакво логично обяснение. Превъртане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен драмичката си  ми харесва :D ,сега когато завърши 13 епизод доста се позамислих,аджеба дали Де Гу

не е син на зетя на конгресмена.След като  щерката на въпросния господин като разбра кое е момчето и се разтрепериха мартинките.

 

Това богаташките/ите в Корея много нагли и коварни хора ,могат да бият,малтретират , да си правят каквото си  искат, и хич да не им пука от нищо,те са  над закона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го въпреки И Сън Ги и засега от 1 изгледан епизод :) съм заинтригувана и вече подхождам с повече очаквания (положителни разбира се) към продукцийката . Продължавам да следя с интерес !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази идиотия стана негледаема. Простотия след простотия, даже вече не е смехотворно а жалко. Дотук с това недоразумение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последните два-три еп, наистина са безинтересни, особено пък 13 еп, в който абсолютно нищо не се случи освен, че в последните две минути разбрахме, че 

Де Гу има нещо общо не само с конгресмена, а и с)  дъщеря му, според мeн също ще се окаже  син на мъж, който тя е обичала, но дали е сегашния и съпруг нямам идея. Той като че ли въобще не иска да се занимава с нея и присъства само от немай къде в семейството ( това са ми впечатленията от няколкото минути в които той се появи в началото на епизода

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде в 15 и 16 серия пак типичните корейски похвати.

Значи отиват и й показват медальона на мадамата, а тя им показва фалшифия. А след туй им вземат медальона (с една жертва за разнообразие :28558: ), главния взема да се тръшка, че той е виновен, а след туй се започва "Ам сега как ще я караме. Доказателството го няма".

Слава богу, че осават само още четери епизода. Да ги бяха направили само 16 щеше да е добре, ама корейците явно обичат да теглят локуми. :dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали заради избирателното гледане и прибягването до скип бутона, но имам едно питане, ако някой разясни би било чудесно:

 

Малко ми се губи континуитетът:
Значи - медальонът пада, Ким Джи Йонг го взима, попада в полицията, шефката го дава на убиеца, после е изпуснат в училището и го взима О Су Сон.

Нали?
Възможно е да ми се е изгубила нишката.


По същата причина не разбрах за историята за брата на Те Ил, разбрах как се е запознал с бившата съпруга на детектив Со, но не и каква е драмата с хьонг-а и кофти семейството.

 

 

Ако някой ме просветли би било страхотно, нещо не ми се гледа детайлно минали епизоди. :D В момента единственото, заради което все пак продължавам, са малкото останали епизоди до края и желанието да видя справедливост, много дразнещи са ги направили злодеите. 

Иначе съм съгласна с roslava за произхода на Де Гу. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За медальона  точно така е станало,  но за брата на Те Ил,аз също не разбрах нищо,май само се загатва за него,но не съм много сигурна.newsm78.gif

От всички актьори най си ми харесва Ча Сън-Уон,то и затова още следя драмата,неговият герой е много готин, на моменти доста сериозен,а след това изведнъж комичен.hahaha.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледано.Най- запомнящо, за мен, от тази драма, ще остане  заглавието и може би актьорите, участвували в нея.

Започна добре, но зацикли и до края се мотаха в  кръг.Никакво нетърпение и любопитсство, в очакване на следващата серия, поне при мен нямаше.Гледа се, но нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- запомнящо, за мен, от тази драма, ще остане  заглавието и може би актьорите, участвували в нея.

 

За съжаление съм напълно съгласна. Само дето ти геройски си го изгледала докрая, пък аз едва изтиках до 12 епизод. Мъчително беше да гледам това явно "покушение" срещу таланта на двамата ми любимци. Много скучни образи са им създали сценаристите този път, нищо даже не помня от репликите им. Жалко, започна обещаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз мисля ,че точно тези локуми кара човек да се отърси от напрегнатото и сиво ежедневие .... смислените продукции са много добри ,но те задължават да мислиш повече и така не си почивам в наслада ами още повече се "затормозявам " както каза Мел ... няма лошо в бозата,стига тя да е поднесена по интересен начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

А аз мисля ,че точно тези локуми кара човек да се отърси от напрегнатото и сиво ежедневие .... смислените продукции са много добри ,но те задължават да мислиш повече и така не си почивам в наслада ами още повече се "затормозявам " както каза Мел ... няма лошо в бозата,стига тя да е поднесена по интересен начин

Аз винаги съм с две ръце ЗА по-леките, ненатоварващи сюжети, та да не кърша ръце дали и как ще ми премахнат някой от главните герои :D. Само понякога гледам някой по-стресиращ, ако е добре направен. Лошото е, че тук хич не беше интересно представена историята. Самата история беше интересна, имаше хляб в нея, даже започна много добре. Но после диалозите преминаха в баналното (лично мнение :)). Може би, ако не харесвах толкова двамата главни, та да се ядосвам, щях да си го изгледам бавно и славно. Може някой дъждовен ден да му дам втори шанс, поне да се нагледам на Ча Сънг Уон, ако не друго  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа ли какъв ви е проблемът? Но не само за този сериал, а и за останалите...

Големите очаквания. Подхождате оптимистично, с голяма надежда и високи очаквания към сериалите. Очаквате, че щом участва ваш любимец или харесван актьор, то сериалът ще е добър. И от тук са всички разочарования и т.н.

Аз, примерно, имах едно-единствено очакване - 20 серии да си гледам Ча Сънг Уон! 20 серии с него са радост за душата. За сценарий не съм се надявала. Просто сядах, пусках серията и се наслаждавах на гледката на любимец... :) И затова хич, ама изобщо, не съм разочарована...  Започнете ли да подхождате като мен, азиатското ще ви стане по-неразочароващо :) Няма да обръщате внимание на клишетата, на изкуствена игра, на дупки в сценария, а само ще се наслаждавате... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To по тая логика можеш да хванеш една снимка на Ча Сънг Уон и да я гледаш 20 часа и все същото. За мен любимците ми са предпоставка за гледане, но ако драмата е супер зле и те не могат да я спасят (е, примерно Lie To Me не можах да го изтрая, макар че и двамата главни са ми любими). 

 

Колкото до тази драма - дропнах я на 13-ти епизод - нямаше какво да ми задържи вниманието нито откъм сюжет, нито откъм актьорство. Позитивът й е, че е лека и ненатраплива, така че ако на някой му се гледа псевдоекшън, това е за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...