Jump to content

Bride of the Century (2014)


Recommended Posts

интересно сериалче , очаквах едно , а то друго излезе определено ме изненада много приятно ... приятно гледане , няма да съжалявате .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо сериалчето, но много цензура събрана на едно място до нищо добро не води :( Иначе си има и интересните моменти и интригата. Хареса ми като цяло, бозата не ми пречи стига да е поднесена подходящо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна изключително ударно, но малко го разводниха към края. Като цяло обаче ме забавляваше и мога да кажа че ми хареса. Според мен Ли Хон Ки се справи с ролята си, макар да ми изглеждаше доста по - млад от годините,  в които го бяха вкарали. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хе хе поздравления за коментарите! :D

не ми се иска хубавите корейски сериали да се превръщат в това, в което се превръщат, но явно в Корея всичко това се приема за точно.

Мегазвезда в главната роля, нищо че нито грам не се вписва в нея. През цялото време ми приличаше на сърдит тийнейджър в костюм, не можах да се оттърся от това впечатление и това си е.

Главната героиня започна с бойна стъпка, но набързо и нея я приземиха с "мечтата" за баба и магазина и наивност на килограм.

Къде са расли тия хора, защо да има толкова голяма разлика между провинцията и Сеул или всъщност това, на което наблягат е, че богатите растат в саксия и хора не видели цял живот, не знам...

Наистина това ме дразни най-много, че им слагат клишетата на всички герои и няма мърдане и на сантиметър.

Така започват да приличат на сериалите дето ги гледаше д-р Хаус. ;)

Всъщност Бини в "Тайната градина" един път разчупи модела с неговата интерпретация на богато момче, но тук определено сме доста далече от постижението му .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва сериалче се гледа с кеф, ако си фен на Хонгки. Ако не си - нищо кой знае какво, особено за тези гледали много корейски сериали. Лично мен ме изкефи по ред причини. Ясно, че следя Хонг Ки какви ги дроби във всичките му участия и изяви, но и самата история не е безкрайно лоша. Колкото и да е клиширана, върви динамично и забавно. Жалко, че точно тая поредна ''красота" е в главна женска роля, но пък се постара момичето. Да, има в началото един момент където Хонгки е леко комичен, играещ "лошко", но след 2 - 3 серии се оправя :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...