Jump to content

Cunning Single Lady (2014)


Recommended Posts

Дам, до всички,които мислят, че е имала онова у спойлера.

Не мисля, просто подготвят поредното клише...,нещото

рак някакъв

:28558::cry: , което ще се случи с героинята, за да има и драматизъм, че къде само смех и забава у корейски сериал...

Много, много клишета, то братя и бащи разсипници- комарджии ли не щеш, задлъжняли на идиоти лихвари, бедни, но горди девойчета и.пр, то и финиша е предсказуем-замазка

някаква, но главните са ми слабост, а, и има още нови, много готини сладури - на единия доста кръвясали му бяха оченцата....хм... може и в живота да се припокрива с героя си :28558: :28558: :28558: :28558: Големи свалки :emote_kiss3: , де що види секси матриал :slap:-отзад, да му налита, друг е въпросът, че после физиономията му доста се поизкриви и се чудеше как да се отърве... зарди отпред.

Че в тази насока, не му стигнало времето да се нананка сладура. Мисля, ще се заформи с него нещо, нашата хитруша нали му взе шалчето... е то без да иска, но съдбовно 

предполагам, според сюжета, и целенасочено, според сценариста/ката.

А сестричката,

май тя беше булка и се целуваха в колата, и явно са катастрофирали и съпругът й е умрял.

 

Те така, получи ми се що-годе душевнию комфорт, който търся у корейските сериали... :bee:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сериала определено задържа внианието ми ,

за разлика от сериала "Emergency Man and Woman" , който поизоставих ... да потлежи на диска :-)

...на този чакам следващите 2 епизода с нетърпение...а и актьорският състав е все сладури

 

cunning-lady.jpg?w=600Joo Sang-Wook и Lee Min-Jung

cunning-single-lady-L-021114.jpgL (Kim Myung-Soo)

N2014021015023320301.jpgSeo kang-joon

 

 

вмъкнат :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

сериала определено задържа внианието ми ,

за разлика от сериала "Emergency Man and Woman" , който поизоставих ... да потлежи на диска :-)

...на този чакам следващите 2 епизода с нетърпение...а и актьорският състав е все сладури

 

cunning-lady.jpg?w=600

cunning-single-lady-L-021114.jpg

 

 

Метни и другия сладур де, че не го виждам... :emote_kiss3:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те нищо кой знае какво в 3-4, но сладурите са налице и си ги гледкам.

Чакам завръзката. Всъщност тя си е налице, но мисля още ще се завързва, :28558:

Очаквах нещо по-комичничко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

засега въпреки сюжетните прилики, смятам, че отстъпва на Emergency Couple

тук много повторения, единият си спомня някакъв разговор, след една минута другият си спомня абсолютно същото..

липсва ми и хуморът, който блика в Спешното

от друга страна, главните са хубавци и двамата, наистина се моля за химийка и малко повече страст и всичко ще е ок  :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:kissy:  Главните...всичките красавчики,ОST супер,сценария ми е малко куц засега,и този път не ни се е разминало

семейство идиоти  /гледам ги с прецъкване отсега,явно не схващам нещо корейското смешно/

Добре че нуната си е съвсем на място и бързо се ориентира!Мисля че интригата ще се завърти не само около отмъщението 

между тях,а и  около любовен четириъгълник.Много тривиален би бил варианта повторно да ги съберат с бившия,

а и каката ще трябва да сватосат,че тя много свенлива и сухареста ще го раздава и сама надали :nunchako:  ще я огрее.

А и братчето и нуната предполагат като типажи  по комични отношения,и двамата доста отракани го раздават.Би било хубаво да видим повечко  комедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено този сериал започва да става все по-интересен и добре направен.

Малко не ми е ясно защо жанрово е даден и като комедия щом всички комедийни ситуации свършват със сълзи.

 

 

 

Не очаквах чак такава ситуация след катастрофата на колежката му. Ампутираният крак ми дойде вповече. Но поне стана ясно защо толкова мрази баща си, а той явно не смее да й се репчи много - много. От показаното, след като разбра, че са били женени и са се развели, по-скоро на нея бих лепнала определенията "лукава и необвързана".

Малкото братче вече доста е хлътнало в нея, но няма никаква представа за тяхната предишна връзка.

Днешната серия затвърди посоката на развитие на сюжета. Двамата явно още много се обичат и разводът им е следствие на наниз от злощастни събития, върхът от които явно  е спонтанният аборт, за  който той не знае.

Много добра 8 серия. С грижите й за  него в болницата, за които той не разбра, но лукавата ще си ги припише без да й мигне окото. С поклонението пред починалия му баща. С отношението на майка  му и сестра му към нея.

 

 

 

 

Сериалът според мен е доста по-добър от Emergency Couple. По-наситен с разнообразни емоции и случки. С отлична игра на каста.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук  сериите ги има с руски превод. Приятно гледане!!!

Редактирано от mrnkaloto
Покривайте линковете!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте за "онова".

Главният и главната са чудесни, чудесна визия, чудесна игра, забавлявам се.

Доста време се отдели на погребението, има и доста кусурчета, но общо взето не им обръщам внимание...

и съм доволна. Очерта се и триъгълникът... очаквам продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми харесва много сериал, добра актьорска игра, добър ОСТ. Личи се, че има още силни чувства между двамата главни, доста неща, относно развода им има, които не са си изяснили и въпроси, които чакат своя отговор. Директорката очаквам скоро време да направи един-два мръсни номера, дори все още се учудвам, че не е уволнила главната, братчето и той вече взе като че ли да има някакви съмнения за тях, също очаквам и от него няколко опита да им попречи да се съберат, но въпреки това мисля че е пределно ясно какъв ще е финала.

За Спешното съм съгласна с горните мнения, скучен е от доста епизода насам, не че не го гледам де, но не кой знае с какво желание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено този сериал започва да става все по-интересен и добре направен.

Малко не ми е ясно защо жанрово е даден и като комедия щом всички комедийни ситуации свършват със сълзи.

 

 

 

Не очаквах чак такава ситуация след катастрофата на колежката му. Ампутираният крак ми дойде вповече. Но поне стана ясно защо толкова мрази баща си, а той явно не смее да й се репчи много - много. От показаното, след като разбра, че са били женени и са се развели, по-скоро на нея бих лепнала определенията "лукава и необвързана".

Малкото братче вече доста е хлътнало в нея, но няма никаква представа за тяхната предишна връзка.

Днешната серия затвърди посоката на развитие на сюжета. Двамата явно още много се обичат и разводът им е следствие на наниз от злощастни събития, върхът от които явно  е спонтанният аборт, за  който той не знае.

Много добра 8 серия. С грижите й за  него в болницата, за които той не разбра, но лукавата ще си ги припише без да й мигне окото. С поклонението пред починалия му баща. С отношението на майка  му и сестра му към нея.

 

 

 

 

Сериалът според мен е доста по-добър от Emergency Couple. По-наситен с разнообразни емоции и случки. С отлична игра на каста.

Съгласна , пъти по-добър,Да не говорим за диалозите, които в конкуренцията, сякаш са изсмукани от пръстите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешното го отписах ,макар наистина подобен,но куца нещо там.

А тук съм  за 'second lead',идеята за братчето ми допада повече,много тривиално би било да ги съберат отново

идейно  хич не ми се връзва,а и главния си е страхотен.Но ясно накъде се отичат нещата,за жалост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е супер, а и двамата актьори са невероятни. Добре играят, а и

този аборт в миналото е бил капката на предела.

Да видим, нашият герой какви ще ги сътвори като разбере истината?

А колкото до спешното, определено мисля, че го пренебрегвате. Сериала има дълбок замисъл, но какво да се прави на вкус и цвет, таваш нет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкият е супер, може и уроци да дава на боса, който е предвидимо захлупен по корейски и разбира единствено от бизнес :28558:  След предсказанията на "врачката", като нищо са го разорили, заради едното тестване  :896767:  Иначе продължава да е сладурски сериалът с нацелена на 100% двойка .Пълнежът не дразни и играта добра, клише, но приятно поднесено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захлупен, захлупен , ама я колко срещи успя да осуети между бившата и малкия. Но директорката е учудващо тиха, което направо не е за вярване. И тук не ни спестиха свекървището, че и каква се пада-зълва май в добавък има нашата ГГ, тъкмо да и е по-трудно да реши да стават пак двойка. И аз имам предчувствието, че ще се зададе черен облак над компанията на президента, но нали си имат къща мечта, няма да ги мисля много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смях се от първата до предпоследната минута на тази серия, закачлива, весела, забавна. :up:

Голям образ тоз Чу Санг, то физиономии, то,то то чудо... детинско  поведение, съчетано със зряла мъжка елегантност... :kissx: :kissx: :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...