Jump to content

Recommended Posts

QfQchob.jpg

 

 

02.jpg?resize=610%2C855

 

 

03.jpg?resize=610%2C85504.jpg?resize=610%2C855

 

 

 

 

 

The Sound of Desert (星月传奇)

Страна: Китай

Също така известен като: Feng Zhong Qi Yuan

По новелата на: Tong Hua – „Da Mo Yao“

Година на излъчване: 2014 - Октомври - 01 до 2014 - Ноември - 10

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:00

Жанр: Период, Драма, Романс

Канал: Hunan TV

Епизоди: 35

Режисьор: Lee Kwok Lap, Lin Yu Fen

Субтитри: Английски

OST

 

Участват:

Liu Shi Shi като Xin Yue (Jin Yu)

Eddie Peng като Wei Wuji

Hu Ge като Mo Xun

Fala Chen като Qin Xiang

Han Dong като Li Ji

Kristal Tin като Hong Gu

Maggie Cheung като Wan Yujin

Qin Hao като Wu Weili

Cai Ya Tong като Mao Yunzhu

Shi Xiao Qun като Princess Zhaoyang

Wu Zhuo Han като Wan Qian

Lv Liang като Zhao Zhen

Zhang Xiang като Li Yan Nian

 

Резюме: Jin Yu (Liu Shi Shi) бива отгледана от клана Xiongnu, въпреки че приемният й баща е Han. Но заради политическите промени в редиците на Xiongnu, тя е принудена да избяга в Chang'an - столица на ранната династия Han, променяйки името си на Xing Yue. По време на своето пътуване среща двама различни мъже - ведрия и спокоен Mo Xun (Hu Ge), и красивия, но студен генерал Wei Wu Ji (Eddie Peng), заплитайки сложен любовен възел. Но кого ще избере в крайна сметка?

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Свали с Руски субтитри  :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го загледах, но има само 6 с руски. Но в Азията коментарите са доста много. Явно сериалчето си заслужава.

От това което видях в първа, мъжорята и мацето хващат око :28558: . Наистина изборът ще е труден, освен ако не излезе някой от тях роднина, че то се таквиз излизат накрая, голяма мешавица по него време :28558: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен сериал но доста разтеглен и муден на моменти. Гледах до един момент (над 20 епизода) след което ми омръзна и го зарязах. Според мен Xin Yue направи правилния избор, поне дотам докъдето го гледах. Някой ако може да ми каже как свършва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. Започнах го на майтап, но вече съм почти към края. Хареса ми историята, различна от дежурните господин великолепен и глуповатото, бедно и не особено красиво девойче. Когато екранните партньори са равностойни е удоволствие да се гледа, а не да се чудиш как по дяволите такава жена може да впечатли или да е харесвана от такъв мъж. Много силни женски образи, въпреки незавидното положение на жените в онова време става ясно, че умните, способни и добре изглеждащи са се справяли доста добре. На моменти ме побиват тръпки от студената пресметливост на дамите. 

Двамата мъжки съперници са напълно равностойни и тук добре е изиграна интелигентната любов. Без удари под пояса, с разбиране и уважение на проптивника. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще  започна да гледам, като видях пълен превод и веднага залагам на сляпо, че пред "ведрия и спокоен Mo Xun", както е написано горе в резюмето, е избрала другия вариaнт. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дръпнах няколко серии да го видя и ми хареса, пък има и превод :) Ама прочетох някакъв коментар, че преводачът/ преводачката спира с превода - вярно ли е? На английски ли ще го догледам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче ми беше компания за този снежен уикенд :D Много ми хареса. Главната двойка беше много добре подбрана - и двамата със силен характер. Не че не съм чела за интригите в императорския дворец, ама сега така нагледно...просто... явно да си жена в двореца е било голяма мъка (освен ако не е била от пресметливите, ма то май други нямаше :D ). И двамата главни мъже ми харесаха като характери и затова като daneto се радвам, че нямаше нечестна игра от тяхна страна :) Но най - много, както и в другите исторически драми, ми хареса облеклото на жените - красота. Особено одеждите на жените в двореца :)

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната героиня е адски безсърдечна и нахална, и крайно несимпатичен характер, направо ме отказа от сериала. Не е необходимо да е някоя пърхаща безмозъчна пеперудка, но можеше малко по-нюансирано да я представят, а те направо с брадвата в началните серии. Но пък красиви актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не го е догледал да каже как се разпределят накрая :D? Тя главната не беше ли израснала в пустинята с вълците, нормално е да се държи малко "варварски" :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е с израстнала с вълците :28558: Но хич не и е това кусура, нейното си е рафинирана градска (а не извънградска) гадост и безсърдечност, няма общо с пустинята, много бързо хвана цаката на градския живот :28558: Абе може и да се оправя следващите серии, кой знае, все пак двамата левенти от постера трябва да се борят за нея, пък и актрисата е много симпатична, може и да му дам шанс по-нататък да видя за какво е гюрултията между белия и черния. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е интригата с кой ще е на края, аз не мисля да го гледам до края, а няма и кой да каже. Докъдето гледах бях доволен, че единия изобщо не ме кефеше как само ревеше заради него. Няма обаче друга интрига освен това в сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интригите дойдоха кат набутаха по принуда главната в двореца, ама тя не им се даде на ония ми ти императрици и наложници... за финала....

накрая остана с генерала (хип-хип-ура), че и забременя от него и точно заради това я вкараха в двореца - уж да я пазят, а иначе за да го вържат него. Ама и тя имаше акъл в главата и за финал така скрой нещата, че уж двамата и детето умряха, та да могат да си живуркат спокойно

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, lenazai написа:

Много свестен сериал.

Ако скоро го гледа - дали му завършиха бг превода......... или все още си е до средата?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...