Jump to content

Yuya Matsushita


ukio

Recommended Posts

Новият сингъл - Kimi e no Love Song ~10nen Saki mo~“ ще излезе на 25 януари, а на 22 февруари се очаква нов албум.

Той ще включва някои от вече познатите ни песни - Bird, 4 Seasons, Paradise и Naturally.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песните в новия албум са подредени по следния начин:

01 Theme of 2U

02 SUPER DRIVE

03 Naturally

... 04 Beautiful Days

05 INTERLUDE Ⅰ

06 4 Seasons

07 Paradise

08 Life in the dark

09 INTERLUDE Ⅱ

10 Last Dance 06'

11 2 of Us

12 キミへのラブソング〜10年先も〜

13 Bird

14 A Song For You

15 Beauty & Beast

16 Secret Love feat.BRIGHT / SHUN

17 STEP BY STEP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година ще има японски мюзикъл по корейския сериал Dream high. Датите му са обявени за юли. Главната роля е поверена на Юя. Останалият каст включва едно Амюзче (Мизута Коки), Нанака (BRIGHT), Joey, Juria Kawakami (Jurian Beat Crisis), Анна Сантос. Режисьорът Masuda Tetsuharu е известен с работата си над видеоклипове на AKB48 и SMAP.

Link

Интервю с Юя

095e988dfa533e1a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

d77c4fe714f6b5c0.jpg

bc033d52be449205.jpg

a68147ac76502211.jpg

 

Инетресно, дали Юя ще се изруси отново за стейджа, понеже сега е с черна коса?

11-ят му сингъл ще бъде включен към анимето Natsuyuki Rendezvous, което стартира юли.

Вчера е имал концерт в залата Зепп Токио, която се намира на Одайба. Ние минахме покрей нея, когато бяхме там, за да видим огромния робот Гъндам, а в средата на месеца от Тенимю представиха мюзикъл на същото място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сингълът, за който спомена ukio, ще се казва “SEE YOU” и ще излезе на 29 август.

Две снимки от пресконференцията на мюзикъла

Останалите можете да видите - Тук

 

 

df4dbf345c391af8.jpg

fc82e07c1c747b59.jpg

 

 

Няколко от репетициите:

 

 

58fa9e280c8f0a2c.jpg

23d3acaee8f35165.jpg

d3439ed6c6d5d870.jpg

 

 

 

Source: engekilife.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе превю на сингъла See You.

 

http://www.youtube.com/watch?v=WrC2lD8rMmc&feature=related

 

 

48359b073459d205.jpg

 

 

Юя ще запише песен с BRIGHT(по-точно с Nanaka, защото напоследък останалите три са доста пренебрегвани),

която ще се казва Forever.

 

Може да чуете част от нея в долния клип.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк

Natsuyuki Rendezvous

Много проекти подготвя Юя това лято. Днес са започнали да играят и мюзикъла. Не се съмнявам, че той се е справил блестящо, също както в Куромю.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпуснали сме нещо интересно - участие на Юя вчера в Студио Амеба. Шоуто се е наричало Wata @ Ame и се е предавало директно по Ustream. Пускам линк, понеже и в момента предаването си върви, само че с други гости (Хироши Язаки е там и виждам, че се е изрусил!).

a02c1a2c88e938de.jpg

Линк

Амеба 1

Амеба 2

Ден по-рано певецът е имал друга изява в предаването Warauta.

Линк 1

Линк 2+ кредит - фейсбук

Началото на месеца е активен период за него, тъй като промотира ново видео като част от първия си Бест албум, озаглавен BEST of BEST (излязъл е на 5 декември). Клипът към песента Naked Night излезе тези дни. Оформен е в танцов стил.

Naked Night PV

bca80cc1639982f6.JPG

Януари 2013г. го очакваме с фотосесия за списание Pati Pati.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко повече от час, когато в Япония настъпи новата 2013 г. Юя откри свой личен блог и направи първата си публикация. Честити ни новата година, споделя и за изминалата, а ние вече ще можем да научаваме всички новини лично от него.

Прибавям и аз още един в списъка ми в амебата...

 

Yuya Matsushita Official Blog

 

Доволна съм от участието му в Pillow Talk. Изненадах се много приятно, когато го видях в епизодите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава новина! Горната снимка е от самия блог.

Ето и новогодишното послание на Юя:

Честита Нова Година!

Във фейсбук можете да прочетете резюме на първия пост в новия блог.

Линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохо, Юя се завръща с пълна шитсуджи сила за 3тия мюзикъл на Черния бътлър! Йес, ма бой, йес!! И също другия ми любимец - Уехара Такуя. Естествено, двамата ще reprise-нат оригиналните си роли (като Себасчан XD и Грел). Всички останали ще са нови.. за мюзикъла, имам предвид, иначе доста от тях са мои стари или нови познайници. Най-се радвам за Маса и Шинджи (липсваше ми след Тоши денсетсу Онна-та момчето!)

 

av3ckl.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо видях новината. Всъщност, тя отдавна витаеше в пространството. Знаеше се, че това няма да е нов мюзикъл и аз дори очаквах да видя стария каст, без промени.

Обаче много се радвам, че има нови лица!

Вижте кой ще играе Сиел! Такето Танака! Знаех си, че това дете бързо ще се включи на голямата сцена, след като така успешно пресъздаде образа на Яхико в Рурони Кеншин. Сасаки Йошихиде също е в каста, както и Такуя Иде, Такуя Кавахарада, Шинджи Рачи. Трудно се четат имената с този шрифт.

П.П. Прическата на Юя за пореден път не е направена както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз не знаех! За мен си беше изненада, признавам, и то хубава.. понякога предпочитам да не знам за слуховете, честно казано! ^__^

 

В какъв смисъл, няма да е нов, че не разбирам? Иначе, жалко за предишния Сиел.. що трябваше да го сменят? Нямам нищо против Такето Танака, освен, че не ми хареса в Кеншин.. (ма то там почти никой не ми хареса, тоя филм остави някакъв горчив вкус в устата ми, за жалост.) Ениуей, радвам се още и за Иде Такуя, Вашио Нобору, Такаги Шун и Сасаки Йошихиде, хаха някак го бях пропуснала него, той е голяма скица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...