Jump to content

KAT-TUN [J-POP]


ryu

Recommended Posts

Клипчето не е нищо особено. Но харесвам синия цвят . Обаче са прекалили с тази електронизация на гласовете. Само тези на Коки и Тегучи звучат добре, останалите са малко смешни. Иначе песничката на първо слушане е добра, но и не очаквам, че някога ще могат да я изпеят на живо. .

 

Песента на Джин ! Страхотна комбинация и ритъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноооооого обичам да ме няма един ден и да се върна и да е пълно нови неща.

 

Искам само да уточним кое видео е първо. Смисъл Коки пак ли е рус или D-motion е преди да си оправи косата.

 

Започвам с Обичай се...

Джин си махна очилата о_о

Почти ти повярвах. Клипа е доста приятен, макар че нещо тая липса на цветове...Винаги им се е искало да са рок и удряха некви сивкави клипове, но на това толкова поп парче...Частите на Джин и Джуно са много добри, както и песента, ако й махнем превода. Също така кадрите с Джин са eye candy, Коки изглежда толкова миловиден с тази прическа, а Мару никак няма да позная че е най-възрастен. Само Каме не ми харес аи то не заради дрехите му, много статичен ми беше...А накрая жестовете на Жинката :bounce:

 

Д-моушъна съква като парче. Никак не ми харесва, да на Джунно частта е супер, а той самия сякаш никога не е изглеждал толкова готин. Наистина са му сменили имиджа, защото обикновено и по клипове е един залухав, но тук след Джин той сякаш най-много блестеше///Жинката е сменил очилата!!!! А Каме мязаше на девойка.

 

Забелязах, че и в двата клипа обаче Жин е много, много добре. Някак изглежда доволен, не го бях виждала в друг клип така, винаги е един безизразен, а тука усмивки, закачки...Жестоко.

 

Heartbeat не ми хареса, но Аканиши се е справил супер.

 

И все пак Джунно ми обра точките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жинката <-- :rofl:

Та.. Коки си е със еднаква прическа и в двата клипа.

Hear Beat и аз не я харесвам. Всички други Джонита могат да я изпеят, но не ми се връзва с Каттун.

Листа с песните на Джин, които е пял днес.

 

1.Christmas Morning

2.Keep it up

3.WONDER

4.I.N.P

5.Adjust the love

6.A Page

7.Lovejuice

8.BANDAGE

9.care

10.----BREAK 30 min----

11.Hallolujah

12.change

13.Paparats

14.Hey Girl

15.Dance Time

16.ha-ha

17.My MP3

18.RESET

19.Eternal

20.Keep it up

 

 

И се оказва, че те са само 3 японски.

А да и за това, че Джин изглежда доволен - еми в майкинга на Love Yourself забелязах, че са му дали да разгледа камерата на режисьора, а негова мечта е някой ден да снима филм. :D

Никога не съм мислела, че Тагучи ще ме радва толкова много. Направо е страхотен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай Жинката забравихме soulmate-а му и неговото соло в сингъла- Aishiteiru Kara, което е ужасно между другото. Не знам той какво си мисли, но след Kizuna нещо много свястна негова балада не съм чувала, да не говорим че тук е сякаш се бори за последните си мигове живот. Доста се е улял. Толкова е умряло и никакво, че чак ми иде да се скарам на Каме, а тъкмо днес писах една толкова хвалебствена статия за Акаме.

 

А не знам някой обърна ли внимание на текста на Жинчо, но за сефте ако си я затананикаш няма да те обявят за pervert. Изключвайки думата "кучка" текста е съвсем чист от всякакви перверзии и псувни. Е да, няма много смисъл поне за мен, но няма пълно щастие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен Каме ме разочарова тази година. Aishiteru Kara е пълен провал. Джин, че сигурно и сам не се разбира какво пее, всичко го знаем.

Искам да видя соло от Коки. Тея хора сериозно не им обръщат никакво внимание на беквокалите.

 

Бтв, може ли да ми пратиш по ЛС или не-знам това, което си написала за Акаме, че ми е много интересно?

 

Не знам дали някой е забелязал, обаче Джин се е постригал. Опашкат аму е по-къса и май си е изправял косата... Вс еоще не мога да повярвам. А и всички го знаем, че няма да си направи труда да се мръдне щом е с Каттун. Те в началото не с аможели да с епонасят, сега пък са си безразлични...

Както и да е, ще ми е отнеме известно време, за да свикна с новата прическа на Каме.. Тоя човек с къса коса не го харесвам!

Коки направо.. новата прическа страшно много му ходи. Ама той както и да се направи, все си е пич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък и Каме, и Джин ми харесват МНОГО с новите си прически. / ама Каме май е с перука само /

Ако Джин си свали тези очила, да му видим хубавото лице, цена няма да има! Наистина му отиват, ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз обещах старите фотоси и смятам да си изпълня обещанието.

 

Първо всичките:

minikattun-1.jpg?t=1266136058

 

naked-1.jpg?t=1266136063

017399202.jpg

017399201.jpg

017399230.jpg

 

 

Junno <3

junnooo-1.jpg?t=1266136546

 

Maru & Ueda

017399254.jpg

 

Kame <3

kamehair-1.jpg?t=1266136809

 

kameee.jpg?t=1266136805

По някаква причина Каме тук трие гърба на Рьо.

wtf.jpg?t=1266136968

 

 

И се почва одисеята на Джин <3 :

017399314.jpg

 

017399315.jpg

017399316.jpg

017399317.jpg

017399318.jpg

017399319.jpg

017399320.jpg

017399321.jpg

017399322.jpg

017399324.jpg

017399325.jpg

017399326.jpg

yougjin-1.jpg?t=1266137493

017399352.jpg

 

 

И останаха само Акаме снимките, ама и те са малко, само Джин се е улял с публикуването на миналото си ^^ :

017399357.jpg

 

017399353.jpg

017399355.jpg

017399356.jpg

017399359.jpg

017399358.jpg

 

 

Айде стига толкова, че ме заболяха ръцете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бтв надявам се Джин скоро да смени пак имиджа, че нещо тая шапка с помпона, опашката и тъмните очила не ми се нравят много. Вярно, с шапката е сладък, ама имам чувството, че иска целият да влезе в нея И да говори повече - както пишеше в коментарите към видеото, даже Уеда говори повече от него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джин сериозно почна да ми лази по нервите. А след това. Моля? Радвам се, че ще има турне, ама Каттун не са Каттун без някой от мембърите. Просто.. Както пишешe в един коментар, това е милият начин на Джони-сан да ни каже, че Джин напуска Каттун.

Даже не мога да се изкажа както трябва xD

Та, такова, ако ще се маха - да се маха. Какви са тея драми дето ги разиграва..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, не мисля, Жини винаги си е бил вейка, а и не е за нов албум промоцията, без него даже мое и да е по-добре, предвид какво му е поведението. Напусканията на Джонитата не са толкова лесни и никога не са по собствено желание, така че силно ме съмнява.

 

Аз го отдавам пшовече на имидж, отколкото на реалност. Откакто се е върнал от Америка, което са си повече от 3 години, не се е спряло да се спекулира с личността му и с това какво е правел, защо го е правел и продължава ли да го прави. Малко или много Жин прибра образът на черна овца и лошо момче по природа, но доколко е истина не можем да сме сигурни. Времето ще покаже де.

 

Edit:

От доста отдавна спрях да се впрягам или интересувам от Джин, с нищо не го е заслужил. поведението му е отвратително и бавно губи феновете си, а и таланта си, затова въобще не ми пука. Жив и здрав да е, КТ ше си се справят, ше чакам турнето и ше стискам палци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джин пак са го хванали лудите...

Следващият им сингъл няма да е с негово участие, защото нашият човек заминавал пак за няколко месеца в Щатите да "търси" солова кариера. Щял да остане там до октомври и да има три концерта плюс няколко клубни изяви. След това нищо не се знае, можело съвсем да не се върне...

 

Заглавието на сингъла ще е "Going!" и ще излезе на 12 май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нали ти казах, че Жину е в немилост.

 

Той е теглил една на КАТ-ТУН, а от това, което чета явно най-сетне и те на него и май съвсем скоро ше си тръгнат по отделни пътища, макар да не мисля, че Баканиши ще се справи сам. Особено както му се ще в Америка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва.. тва... Going! за нищо не става.

Попрпинцип е рядкост да не харесвам точно техните песни, ама...

Аз не, че и очаквах нещо различно с тва име.. А и като казаха, че ще е OP направо се отказах.

Но пък все пак има надежда за сингъла. Fall Down е много добра песен и една от малкото им по-рокерски.

Солото на Коки - I Don't Miss U отдавна го знам и много си го обичам. Тва, солото на Каме също ми хареса като го чух, другите не ме засягат

А и PVто... провал. Дори Bokura no Machi de е по-добре.

И нещо напоследък ми се набива в очите - Мару прилича на пенсионер с тая прическа. От 06та не ми ли писна? А на Коки новата няма да я коментирам... искам си прическата от D-Motion >< Уеда с тая пеперудка до окото... Тагучи обаче си го харесвам, макар, че не бих отказала да го видя пак на бодлички. Каме да си пуска по-дълга коса, че вече не мога да го трая, а Джин ... да вземе да дойде да направи едно соло и в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Going! - слаба песен, но пък клипа ми хареса много.

Бялото им отива на всички, облекли са ги наистина добре.

Кадрите с Уеда, Коки и Тагучи най ме радваха.

На Уеда му липсваше подплашеното изражние,

но за сметка на това са му залепили някаква странна пеперудка на врата,

която можеха да ми спестят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм запозната с танцовите възможности на групата,но тук не ги има особено ;Д...

първото нещо,което гледам в дадено изпълнение или клип винаги са танците...тук са доста скучни...и понеже клипа няма особен замисъл освен няколко човека в яка стаичка да танцуват,трябваше повече да обърнат внимание на това...

Но пък са ги облякли много свежарско...обожавам мъже в бяло...

песничката и тя е свежа и лекичка...но не си падам особено...;х ;х

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли от каде да си намеря епизодите на Cartoon KAT-TUN от 50-ти нататък с английски субтитри защото в ютуб намирам само с китайски и вече сериозно се изнервям <_< Ако някой ми помогне направо златен ще го направя защото тези момчета така са ме зарибили че няма как да не изгледам цялото предаване :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уаааааа нямам думи супер си Kimi Lee в момента правя тройни салта от щтастие :es::thanks::beer:

И за да не е съвсем празен поста бих посъветвала всеки който им е фен да гледа предаването много е готино, гостите им са много интересни, а те са тоооооолкова забавни :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...