Jump to content

Recommended Posts

MV5BMjdjM2I1Y2EtZDVlNi00NTgyLTlhZjEtNWFhYWZhNWJmOGNiXkEyXkFqcGdeQXVyNDc5MzE4NjQ@._V1_.jpg

Teach You To Love (2010)
Страна: Южна Корея
Телевизионен рейтинг: 3.8%
Дата на излъчване: 10 октомври 2010 г.
Време на излъчване: неделя 23:35
Жанр: романс, комедия
Канал: MBC
Режисьор: Park Sung Soo

Участват:
Kim Kyu Ri - Lee Jin Yi
Ki Tae Young - Kwon Tae Joon
Yang Jin Woo - Choi Chul Woo
Lee Sung Min - Park Yong Dae
Hyun Woo - Oh Ji Hoon
Choi Jae Hwan - Hacker Yoon

Резюме: Куон Те Джун (Ki Tae Young) е консултант по запознанствата, чийто удобен живот на студен и циничен плейбой е хвърлен в хаос след срещата му с И Джин И (Kim Kyu Ri), която го наема, за да ѝ намери идеалния мъж...
:essub:

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :subs:

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ :subs:

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филма, историята е лека и интригуваща. Избрах го заради постера, актьорите ми се сториха много симпатични, макар че до сега не съм ги гледала никъде.

Малко се изтормозих докато намеря от къде да го изтегля, понеже линковете който са дадени, не ми послужиха за нищо.

И рових се, и рових се из чичко google, докато след известно време се сетих за русния тракер и си го изтеглих от там - :click:

А английски субтитри си взех от линка посочен по-нагоре, понеже с руския не се разбираме добре. :)

Ей сега погладнах и разбрах, че има и бг суб, за което благодаря на преводачите, но се чуствам малко набутана, че не видях по-рано и го гледах с англиийски. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много хубав филм,останах много доволна.Благодаря на екипа работил по превода.

 

Мацето чакала 12 години първата ѝ любов да я забележи,като си хваща двама консултанти по запозванства и то не кой и да е, единият е първата ѝ любов. :D

Както се казва с твоите камъни по твоята глава.

 

Много добре замислено филмче,почти до края оставаш заблуден. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна и свежа изненада е този филм.Гледа се много леко. Само малко края са смотали пак с тези болести. Можело е да измислят нещо различно. Идеята за агенцията - "Напътствия за смотаняци" - е страхотна. Трябва и тука да има по две на път, защото Народът има осезаема нужда от професионална помощ. Изкушавам се да си спретна една такава консултантска фирма. :huh:

Благодаря на екипа за филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно филмче с интересна идея. Успяха да ме изненадат ;)

Главният не го бях гледала досега. С тази прическа и като излъчване леко ми напомня на Ким Нам Гил.

Благодаря за субтитрите :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах филма и много ми хареса. Романтична история за любовта,

забавен, прекрасен, а всички актьори бяха големи сладури :wub: . Препоръчвам го :yes:

Благодаря за превода. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен, прекрасен, вълшебен, много, много много готин, разпускащ спешъл! Зарежда те с прекрасни емоции, много добре се почувствах като го изгледах. Актьорите бяха много сполучливо подбрани, лепнаха им ролите! Не искам да издавам и зрънце от историята даже и в спойлер. Гледайте!!!

 

П.П. Ама, не, честно ви казвам - гледайте го!:D

П.П. 2 А, да - мерси за субките, аз се прехласнах много и забравих. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен филм за любовта и силата, която ни дава да се борим с нея и за нея. За пръв път виждам артистите, но съм очарована и от двамата. Всъщност Ki Tae Young ми заприлича на един от принцовете в "Кафе Принц" - Kim Jae Wook и затова го гледах, но не е същият актьор. Но си струваше, защото ми допадна много! Много правдиво изигра и студенокръвния сватовник и влюбения мъж, пък как целува... леле! Големи сладури бяха и двамата!

Уж за добро манипулираме другите, цели спектакли изнасяме за да постигнем дадена цел. Ама правилно ли е? И докъде е границата? Разбираме чак когато ние станем обект на въздействие. Бих се чувствала излъгана може би, но сигурно новото чувство ще надделее. Хм, не знам отговора всъщност...

Като свърши филма исках още /и първата ми мисъл беше "Еее, що не е сериал!!!" :D / и сигурно ще го изгледам още няколко пъти!

Препоръчвам го горещо на романтичните души!

И много благодаря за субтитрите на екипа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голямо въздействие ми оказа този филм и непрекъснато мисля за героите и актьорите ;):wub:

Ki Tae Yong съм го гледала в Creating destiny , където играе със своята съпруга Eugene.

А тук наистина ролята много му приляга и те кара да се влюбиш в него, така добре изиграна.

 

I_ll_Teach_You_Love_2010_Ki_Tae_Yong.jpg

Tae_Yong_Kim.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала нещо толкова приятно, нежно и романтично. Страхотен сценарий, каст и режисура, а и как няма като режисьорът е снимал моя любим Паста, My Princess и други интересни.

Ки Те Юнг с тази си визия през цялото време ми напомняше на Ким Нам Гил и усещам как тази нощ ще се отдам на някой епизод от Bad Guy. Много ми хареса, първоначално изобщо не можах да го позная, а съм гледала някои неща с него. Ау, с Юджийн са ми много симпатични!

Ким Гю Ри също се справи добре, както и Янг Джин У, за който чак към края си спомних къде съм гледала.

Хареса ми определено и всички образи от Паста, които присъстваха тук, породиха весели емоции :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го гледах. Супер приятно филмче :) а към края става и една чудесия, която като в "Разкази с неочакван край" те кара да се чувстваш

малко надхитрен, затова че не си се сетил по-рано за какво иде реч. Страхотно изживяване..... разказах го на маса колеги и съответно на родата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради това, което се случи в последните 10-15 минути от филма, си мисля че си заслужава гледането! И понеже си запазвам на компютъра постерите на всички филми и сериали, които съм гледал, съвсем естествено и потърсих и за този, но така и не успях да намеря нещо хубаво и затова си "направих" свой. То всъщност не е кой знае какво, но ако на някой му послужи, ще го споделя тук :)

 

 

 

IllTeachYouLove2010.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, филмчето много ми хареса. Не беше нито прекалена драма, имаше си малките комедийни моменти, а също и много приятните романтични. До средата не знаех какво ще се случи накрая,

но когато тя скри снимката, когато той влезе в домът й ми стана ясно какво ще се случи и накъде вървят нещата.

Много добре замислен филм, радвам се, че не го превърнаха в невероятна драма

и не убиха главната.....

Те Йонг беше страхотен, ролята наистина му приляга много, както и на другия пич, който успя да го излъже и то доста добре ...... Заслужава си! Благодаря за превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е страхотен! Рядко попадам на нещо толкова добро, което да ме остави с усмивка.

Имаше изненадваш обрат, който ме остави без думи... Паузирах и гледах тъпо екрана около 2 секунди :blush:

Двамата актьори си паснаха изцяло, което достави неописуемо удоволствие за зрителя :)

Чаровни, пленителни усмивки, а и страхотни актьори!

 

А този младеж - къде беше досега, пиле? :i love this:

 

Определено си заслужава, та даже ми беше и кратко!

 

Благодаря за субките!

 

П.С. Младежът беше много "културен" :i love this:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как къде е младежа - ми виж каква сгодна женица е завъртял? :lol:

 

Разкошен спешъл!. Великолепнен сценарий, с цели 2 изненади, макар че и за двете подозирах още към средата. И все пак беше замислено и изпълнено великолепно. Страхотни актьори са подбрали и за трите роли. Главния сума ти време се чудех откъде ми е познат, а то било от сватбените му снимки покрай Юджини. :lol: Главната е страхотна мадама, без да е кукла или хилава манекенка, просто чаровница. Третото колело, "колегата", също много убедителен и като добрягата, и като подлото копеле. Разбира се и доволното количество цветя помогнаха да го харесам. :D

 

Последно ще допълня с пояснение за надписа под една от снимките в изложбата, който явно е девиз на филма:

"Най-трудното в този свят е да спечелиш нечие сърце."

(Екзюпери, "Малкият принц")

 

Много съм доволна и силно препоръчвам. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като започнах филма, не ми се стори нищо особено, дори го преполових и си чудех защо още го гледам, но

в последните минути нещата се промениха тотално, финалът ми хареса, само как може няколко минути да обърнат един филм!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това филмче беше просто невероятно и изненадата беше перфектна тоест под ''изненада''искам да кажа финала на филма ! И все пак да отбележа че главната актриса(Kim Kyu Ri) не беше нито някоя Красавица което доста добре ми допадна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм ми оправи вечерта вчера. На пръв поглед много обикновени и комични ситуации те карат да се замислиш за много неща, свързани с любовта и хората като цяло.

В началото героинята изобщо не ми хареса, бях сигурна, че ще е поредната лигава истеричка. Хареса ми, че не разтеглиха много признаването на чувствата, нямаше тръшкане, рев и всичко както си му е редът :D

Определено си заслужава, прибрала съм го във външната памет с идеята да го гледам отново скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...