Jump to content

Recommended Posts

Не е велик шедьовър на корейските драми, но надскача много от по-известните сериали.

Това клише за химията между двамата актьори, мразя го, но тук ще го използвам - беше истинско партньорство.

Имаше слаби моменти към края, но първите серии си заслужаваха, бяха много приятни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал. Много харесвам такива сюжети, които са близки до реалния живот, макар такива силни, дългогодишни приятелства да не са нещо често срещано. Няма да преповтарям кой, какво и защо, само ще спомена, че много дразнещо за мен беше връзката на Нан Хи с бейзболистчето. В момента, в който изчезна от полезрението и изкуствената драма и чувства, в които така и не ме убедиха, приключиха - всичко си застана по местата. Силно се помъчих да преглътна и "великата" китаристка, на която да не бяха давали никакво екранно време, в което да свири на живо. :o И последната серия леееко са я поразводнили, но пък ми хареса това с писмата им с мечти, написани преди 10 години. Въпреки критиките ми, накрая останах с прекрасно чувство и подхранена надежда, че неочаквани шансове винаги има в живота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен това сериалче изключително много ми допадна , леко и приятно, ненатоварващо с излищни драми и сълзи. За такова приятелство като тяхното всеки може да им завижда ( аз съм една от завистливите :i love this: ) Който се колебае да го гледа според мен няма да съжалява :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче!

Тук ,от всичко изгледано с нея ,най - много ми хареса Су Е като визия/говоря предимно за прическата с бретон,приятелка се отказа да гледа " Атина" заради смешните й вежди :) /,а и такъв закачлив и жизнерадостен образ пресъздаде.

Главният го харесах още в " Беглецът",определено го предпочетох пред Би.

Гледам,че сте сравнили сериалчето с " Пълна къща"- да,има общо между тях,даже този ми е с една идея по- интересен.

Добра актьорска игра,без излишни драми и истерии,главната е едно смело мъжко момиче,гледайте- няма да съжалявате!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълго подминавах този сериал, може би заради постера (не ми вдъхваше доверие за нещо интересно) и сега съжалявам, но съм на път да наваксам и макар че съм на първите серии съм просто възхитена :) Филмчето е просто прекрасно, направено с уникални реплики, ситуации и въобще всичко необходимо, за да ти оправи настроението за седмица напред :)

Гледайте обезателно !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+Красиви актьори (особено главният е един от най-симпатичните, които съм гледал в кор. сериали) и като цяло добра химия между тях

+По много добър начин е предадено отношението между мъж и жена приятели

+Лек и приятен за гледане сериал

-Слаб сюжет като цяло. Доста недоизпипани и форсирани моменти. Предвидима развръдка и действие.

-Край в един епизод по "корейски". Повечето истории оставят да си "висят"

-Присъствие на почти всички клишета от корейските сериали - мляскания, напивания, караоке, тъпи герои и героини, етс. и етс.

 

Лично мнение:

 

Въпреки че не е нищо уникално сериалът е много сносен и успява да ви грабне до толкова, че ще го догледате без проблем. Историята има много слаби моменти и като цяло си е шаблон. За пореден път към средата се бях ядосал на сценаристите. Главната героиня, а и герой, имат прекрасна химия помежду си. Ако сюжетът беше на ниво, сериалът щеше да е прекрасен. За съжаление обаче действието така е написано, че в даден момент просто спира да ви пука за героите. Лично аз не можах много-много да се идентифицарм с тях. И двамата до самия край не знаеха какво искат и кой точно обичат. Въпреки 30-години "приятелство"... Много клишета, доста слаби моменти, висящ и почти липсващ финал. Плюс може би е също, че темата да бейзбола действително не е натрапена и не е водеща изобщо. Като цяло не съжалявам за това, че съм го изгледал, но и едва ли бих го препоръчал особено на мой познат или приятел. Просто добър романтичен сериал, но посредствен и по-скоро незапомнящ се. За пореден път се убеждавам, че и страхотни актьори да имаш, ако историята ти е зле, няма как да ти оправят филма/сериала. Музиката е приятна, нищо особено, но определено не дразни.

 

 

Оценка от мен: 7/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Романтично, мило, има за гледане и за превъртане. Типичната история под друго име, а относно актьорите, изиграха си ролите добре. Заслужава си времето за всички любители на типичните романтики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с положителните мнения по-горе.Много ми хареса сериалчето.Отдавна не бях правила такъв маратон до 3 сутринта:lol2:Толкова ми хареса тоя Lee Jung Jin, че се чудя защо не ми е направил впечатление в Бягството и К2.Ама там вниманието ми е било към главните, както стана с Jung Kyung-ho в Time of dog and wolf( тука нещо не го забелязах, пък после ми стана любимец). Аз не мисля, че беше бавен и скучен през втората половина, просто си трябваше време да осмислят и преминат в другото ниво на своите отношения.Не че е идеалният сериал, но пък те оставя в едно позитивно настроение. Е и малко носталгично за тези(като мен), които отдавна, отдавна са минали тази възраст:(Хареса ми играта на всички, диалозите бяха хубави и смислени и изобщо препоръчвам го с две ръце:yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста приятен за запълване на времето сериал особено, ако не го започвате с високи очаквания. Красиви главни: той е секси, тя – естествена и лъчезарна. Имат много добра химия и взаимодействие помежду си. Общото настроение е доста позитивно. Да завидиш на приятелството между двамата. Освен лекото прекаляване с терзанията във втората половина на сериала, нямаше почти нищо от нещата, които ме дразнят.

Тук открих и че преди повече от десетилетие корейските филмаджии са знаели за съществуването на явлението „секс преди брака“. Не знам някаква цензура ли ги е налегнала в някакъв момент или е модно залитане, но сега цари една невинност дето и в приказките я няма. Едно е във филми на училищна тематика, но когато и 30+ годишни герои се държат все едно не знаят що е любовно чувство и какви са възможните му физически проявления, малко досмешава.

Ох, отплеснах се. Имах предвид, че тук взаимоотношенията са една идея по-реалистично описани. Някои от второстепенните също ми бяха интересни. Общо взето, ако търсите нещо неангажиращо и приятно, този сериал е чудесен избор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Baioretto написа:

Онлайн с български субтитри :subs:  -  :click:

Плейлиста го има в канала ни във vbox7. Някои сериали могат да се търсят там. Поднових линка. Мерси. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...