Jump to content

Recommended Posts

За мен сериалът започна от 5-ти епизод нататък,преди това гледах 1 епизод по 3 часа.Ако щете ми варвайте,но и понятие си нямах кои са Chae Rim  и Si Won преди да започна да следя сериалът,важното е,че ми хареса как си партнират,той беше типичният дечко с голямо самочувствие,а тя вярно не успя да ми заприлича на 35-годищна лелка,но се справи добре с възпитанието му и израстването му до отговорен мъж и баща :P А малката кукла беше толкова чаровна и сладка,че дори и най-коравосърдечният татко щеше да се размекне при вида и . Не се сдържах и си направих доста нейни скрийншотове за спомен :rolleyes: Чудя се само къде се дяна мюзикъла  за който се изприказваха толкова приказки <_< ? Не мога да си обясня какво им пречи на тези корейци да направят поне 1 приемлив край ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм, че драмата е изключително конвейрна - като кърпена от няколко познати ни драми. Дотолкова, че дори музиката беше сякаш "заета" от You're Beautiful.

 

Наистина трябва да призная на Че Рим майсторството за втори път да изиграва една и съща роля и да играе толкова различни образи (Dal Ja's Spring e другата драма).

 

Дотук с критиката - колкото и схематична да беше драмата, тя се гледа на един дъх и оставя адски позитивно чувство у гледащия. Актьорите са изключително симпатични, играта е на ниво, дечицата са много чаровни. Не съжалявам за нито една изгледана минута. Драмата задоволи точно това, което трябваше и наистина ти разнежва душата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време ми попадна,но така и не ме грабна тогава-остана малко като нещо за гледане по-нататък във времето.Сега го изгледах на един дъх(буквално :28558: )

Началото ми се видя клиширано,но някак с всеки следващ епизод привлича вниманието и просто ти става интересно.Но не бих определила историята като романтична,фокусът за мен беше по-скоро върху трансфомацията на Мин У и в отношенията с малкото съкровище.(Наистина невероятно сладко момиченце :rolleyes: )

А като лично наблюдение

Не знам дали само на мен ми се струва,но първите епизоди си бяха фенсървис отвсякъде.Не че е за оплакване,но в първите четири-пет епизода Siwon имаше повече сцени съблечен,отколкото с риза.''Обличането'' му в последствие беше в унисон с промяната на героя-от eyecandy лигльо,който разчита предимно на външния си вид в началото,до развиващ таланта си сериозен актьор накрая.

 

Но краят беше доста претупан в много отношения

Не ме убедиха достатъчно в любовната история,започна малко клиширано,но като цяло добре развиха историята,до един момент.Сякаш са имали предвидени още поне два епизода,в които да се фокусират върху отношенията на Мин У и Ке Хуа,но вместо това са струпали всичко накрая.

Иначе за възрастовата разлика,неотдавна гледах Анего,там нещата бяха по-крайни. Тук разликата в годините не се набива на очи,проблемът беше коренно различният им начин на живот,но и това преодоляха.:)

 

За Мин У..какво да кажа,чувала съм за Super Junior,но не съм особено запозната с творчеството им(или иначе казано, мога да посоча кой кой поне за трима от групата ...май :D) За феновете на Siwon предполагам е било доста интересно как се е справил с ролята.Нямах някакви определени очаквания,но беше добре.Не знам,може би съм предубедена по въпроса,когато гледам нещо нямам проблем да се абстрахирам от личността на актьора,но си признавам че участието на попзвезда обикновено не ми ''вдъхва доверие''.(Без да умаловажавам ничии талант и усилия)Радвам се че в много случаи ,включително и този, съм оставала приятно изненадана.

Сериалът е приятен,гледа се на един дъх.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го изгледах за един ден. Много ми хареса, позитивно е. Повдига духа, точно от това се нуждаех - леко сериалче, без много драма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам сериалът е много интересен,а главните герои много пленяват.Вече го има и с БГ субтитри ето и линк за сваляне :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има линк няколко поста по-нагоре :lol: ^^

Иначе .. сериала си е цяло бижу. Обожавам го. Ши уон е такова съкровище , още ми е в сънищата тоя човек :lol: Справи се добре с ролята си, харесаха ми всичките му физиономии, действия и характер. Главната актриса беше добра също. По принцип я харесвам, защото е голяма забавница и тука много й се радвах..най ми е любима сцената в колата

,в която му пееше някаква песен,за да го развесели.

Малките дечица и те бяха големи сладури ....

Въобще драмичката си е сладка от всякъде.Не мисля, че ще има недоволни от нея :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиширано, клиширано, клиширано. Сценариста на тоя филм трябва да бъде удушен, разчленен и заровен под грамаден камък. Как не им омръзна да правят едно и също не знам! Поне са случили с малката сладурана, иначе едва щях да го изтрая. :( :( :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиширано, клиширано, клиширано. Сценариста на тоя филм трябва да бъде удушен, разчленен и заровен под грамаден камък. Как не им омръзна да правят едно и също не знам! Поне са случили с малката сладурана, иначе едва щях да го изтрая. :( :( :(

 

 

Еми така корейците правят своите "продължения". Защо да им се сърдим?! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм, че драмата е изключително конвейрна - като кърпена от няколко познати ни драми. Дотолкова, че дори музиката беше сякаш "заета" от You're Beautiful.

 

Напълно съм съгласна с теб. Мога да изредя поне дузина драми откъдето са взети сцени.

Особено в първите епизоди все едно гледах един нов прочит на "The last scandal of my life".

 

даже сцената със скъпарския бар и заливането с червено вино (поне да бяха сменили напитката).

 

 

Не бих отрекла, че драмата си има своето очарование наред с познатите ни клишета, но не ме изненада с нищо.

Става за запълване на времето.

Благодаря на екипа трудил се върху субтитрите. :kissx:

 

П.С.: Само на мен ли ми струва, или музикалния фон на пианото беше мелодията от Twilight, когато Едуард свиреше на пиано на Бела? <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата е забавна има си свойте моменти, наистина е много клиширана и страшно много копира други драми, но като цяло става за гледане за по-непретенциозните.

Въпреки това, което написах си я бях набелязал и чаках с нетърпение буквички, за това едно голямо БЛАГОДАРЯ за преводачите (много добра работа сте свършили пак) :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм фен. За ден и половина стигнах 7-ми епизод.

Според мен актьорите не си пасват на ролите... Аджумата с тази прическа и глас (особено гласа) си е точно за пазара,

Мин У преиграва (но на него му е простено), дребосъка много ме дразни (просто защото нищо не прави) ...

Мога да изброя безброй неща, които не ми харесват, но въпреки това сериала е свеж и зарибяващ.

Това, което ме спечели е музиката с която озвучават - пасва идеално със сцените и определено прави впечатление. Особено тангото...

Напълно истинска е фенщината. С нож да я режеш :28558: Показват я такава, каквато всъщност съм гледала по фенсрещи и концерти.

И любимият ми репортер... Здраво ме разсмя на сцената в гаража, докато сталкваше Мин У :rofl:

 

Идеално средство човек да отмори след тежката работна седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен действието на сериала се разви най-добре в последните два-три епизода. Тогава всичко стана набързо, но точно това му беше необходимо, защото през повечето време сюжета се въртеше около едно и също.

Изненадах се от себе си как го изгледах докрай и не се отказах при положене, че цял месец се мъчих с него.

Определено имаше хубави, забавни и драматични моменти, но както вече сте написали, бяха клиширани и използвани в други сериали. Като цяло нещо ми липсваше. Не усетих тръпка и емоция да го следя с интерес, не усетих присъствието на актьорите, не ме впечатли особено.

Останах озадачена от края, който беше малко не на място. Очакваше се да се случи това, но преди него почти нищо не предполагаше, че е възможно.

Доволна съм от играта на Ши Уон. Справи се сравнително добре. Че Рим също беше добра. Малко ме дразниха и двамата, особено аджумата като започнеше да говори на диалект, но бяха мили. Малкото момиченце беше страхотно. Обожавах да я виждам на екрана и с Мин У имаха симпатични моменти.

Останалия каст също беше интересен, но нещо липсваше от към игра, поведение, сюжет.

Сериала заслужава да се види, макар че аз не бих го повторила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че сериалът беше нещо супер ново и уникално, но пък беше забавен. Гледаше ми се точно такъв, лек и летен филм и точно това получих.

Началото определено може да се нарече "фенсървис", но пък то какъв :D- Ши Уон не може де ни омръзне. Главната героиня също се справи много добре(и на мен ми остана до края любим момента, в който аджумата са разпя ). Но причината, поради която изгледах и 16 епизод е малкото бонбонче. Това дете беше неземно сладко B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мъка изгледах 10 епизода и мисля да се откажа. Не ми върви този сериал и туй то! :rolleyes:

Толкова изтъркана и закърпена с бели конци история, че... Да не говорим, че ми идва в повече това лигавчене с чуждото дете, като нейното си стои у дома с безотговорния баща. :huh:

 

Единственото позитивно нещо е красивият каст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, да си призная, го гледах повече заради Choi Si Won, който ми беше страшно забавен, и заради малката сладуранка, която играеше дъщеря му. Chae Rim също игра много добре, но героинята й леко ме дразнеше на моменти.

 

Иначе драмата си е корейска класика. Тя - бедна, не особено красива, доста възрастна (за корейските стандарти :lol: ). Той - млад, красив, богат и известен. И, разбира се, не може да не се влюби точно в нея. Винаги съм се чудила на този елемент в корейските сериали. Ако ще се влюбва младежът в доста невзрачната девойка, тя поне трябва да има забележителен характер и душевност. Аз поне не съм забелязала такова нещо. Имаше такива с някои интересни качества (най-вече инат), но нищо по-така. Но май точно това е привлекателното в повечето корейски сериали - леки, неангажиращи, разтоварващи и пълни със страстни емоции... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази ми се нарежда с листа от най-най-тъпи драми..заедно с Палавата целувка и Мери,омъжи се за мен /която и така не до изгледах..нямам и намерение <_< /

Нито каста ми хареса..нито историята..абсолютно нищо не ми хвана вниманието,освен момиченцето на главния. Някой ако е голям почитател на Шиуон нека да го гледа...,но според мен не си струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 5-6 еп. стигнах и до там, нещо не ме грабна или вече толкова сериали съм изгледала, че търся нещо по-различно. Актьорите не ми пасват, а заради сладкото бонбонче не ми се гледа само сериала. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...