Jump to content

Gackt


Yuki

Recommended Posts

20111209_yfc-600x400.jpg

 

На 28 декември YELLOW FRIED CHICKENz ще пуснат втори сингъл “ALL MY LOVE / YOU ARE THE REASON“ - първата песен е балада, която вече е представяна по време на европейското им турне, докато втората песен е с рок звучене. ДВД-то ще съдържа и клип на първата песен. На 29 февруари 2012 ще бъде реализиран и първият им албум, все още без заглавие.

 

<Track List> на сингъла:

 

01. ALL MY LOVE

02. YOU ARE THE REASON

03. ALL MY LOVE (Instrumental)

04. YOU ARE THE REASON (Instrumental)

DVD:

ALL MY LOVE (music clip)

 

На 14 декември в блога си Гакто споделя, че планират турне на YFCz в Америка през пролетта на 2012 година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа чудих се дали да пиша тук, така се засрамих.. Нищо за нищо не знам. Не съм музикален специалист, не обичам когато започнат да ми говорят с някакви термини, от които нищо не разбирам, не знам какви песни е правил преди и какви прави сега.
От два часа седя и слушам, и се чувствам сякаш ме е ударил някой с чук по главата. Не ме интересува нос, очи, уши или какво друго си е правил, защо очите му са сини и дали всички ребра са му на мястото.
В момента свърши Love Letter и макар нищо да не разбрах, плача. И искам още.
Много съм щастлива, че открих Гакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма от какво да те е срам. Едва ли тук има много музикални специалисти. Всички ние просто изразяваме възхищението си от даден глас в музикалния раздел. А и нали по-горе го признах доказано за магьосник?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, чета чета ама и аз реших да се включа, като един GACKT фен. Изумява ме най-вече гласът му, а за външността да не говорим. :P Много искам да отида на негов концерт, но се притеснявам да не припадна от вълнение. :lol2: Дано да обиколи пак Европа, та ако може и ние, европейците отново да му се порадваме. :lol2:

Само да разбера, че ще има концерт - никакво ядене в училище - ще спестявам! :28558:

Много благодаря за клипчетата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, чак без ядене! Няма да ти останат сили за концерта, а повярвай, наистина ще ти трябват.

Миналата година билетите бяха по 37 евро, което не е много скъпо за подобен концерт. Доколкото розбрах, тази година билетите за турнето на Ларуку са с почти два пъти по-високи цени.

От друга страна, японски рок изпълнители вече започнаха да изнасят концерти и у нас, следователно един ден може да се появят и по-известни певци. Тази година очакваме и корейците да ни изненадат в това отношение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

37 евро?? Ми че то няма да ми е нужно да спестявам. Ехх изпуснала съм кефа. Няма нищо. Като дойде пак. :lol: (В такива моменти се радвам че съм оптимист. хаха)

Между другото открих истинския twittwеr на GACKT. Има си тикче, което доказва,че е проверен профил и е истински. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото открих истинския twittwеr на GACKT. Има си тикче, което доказва,че е проверен профил и е истински. ;)

Ми, споде ли го де! B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стейджът Moon saga, който се подготвя от миналата година, ще се играе следващия месец.

Историческите преобразявания на Гакт ще продължат със серийната продукция Sengoku Basara -Moonlight Party.Тя стартира също през юли. Гакт ще е в ролята на Ода Нобунага.

Кенто Хаяши ще е Дате Масамуне, а Такеда Кохей - Санада Юкимура.

Инфо

e3cfdd213f11f96c.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко късно се сетих да пиша и тук, но все пак по-добре късно от колкото никога. Искам да му пожелая да бъде жив и здрав, все така с тази уникална усмивка и невероятно чувство за хумор. Да продължава да ни радва с музиката и филмите си и един ден да направи концерт в България. Честит рожден ден Gackto-sama.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откачам! Имам чувството, че Yellow Fried Chickenz (групата, в която участва Гакт) се разпадат. Четох в сайт с новини, че на 4 юли са имали концерт в Будокан, който до колкото разбрах е бил за последно. Ето линк,който за жалост доказва това - :click:

Докато търсех стария линк, намерих този, който не ме зарадва особено. Опитвайки се да бъда оптимист мога да кажа, че с този концерт на Будокан си отидоха грандиозно, само ме е яд, че няма да мога да отида на техен концерт. Въпреки това съм щастлива, че създадоха уникални хитове, които винаги ще бъдат зададени като ринг тон на телефона ми. ;):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, разпаднаха се на рождения ден на Гакт. Забравили сме да отразим тук важната новина. Гакт е винаги е зает с различни прояви. Няма да скучае без групата. Очакваше се този проект рано или късно да се разпадне. Дано и останалите да намерят бъдещо поле за изява!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е официално, че Gackt и Keigo Kitagawa ще участват заедно в дорама.

Тя ще се казва Akumu-chan и ще стартира през октомври по телевизия NTV.

Явно Gackt ще играе два персонажа, ако правилно се ориентирам от показаното в сайта.

Кастът включва още: Yuka, Manatsu Kimura, Mari Hamada, Keisuke Okada, Yosuke Kawamura, Masato Wada, Kenji Anan, Midoriko Kimura и Fumiyo Kohinata .

Официален сайт на дорамата: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гакт ми харесваше повече като мъж на вижуъл кей-а, сега с тея поп изяви ми е малко...

Но като цяло го слушам. Харесва ми гласът му, невероятен е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.tokyohive.com/2013/04/fuji-tv-to-start-a-new-program-to-find-new-artists-from-asia-gackt-to-be-one-of-the-judges/

 

Гакт ще бъде включен в журито на програма, която стартира късно през нощта на 19 април по Фуджи тв. Целта на шоуто е да открива нови таланти в Азия чрез видео сайтове за споделяне като youtube. Предаването се наричa Asia Versus и всяка седмица ще избира по един победител, чиято песен ще бъде продуцирана на финала. Шоуто ще се излъчва още в Тайван, Корея и Индонезия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гакт с още едно прекрасно видео. Мисля, че има препратки към стейджа Moon saga, където певецът си партнира с Тайчи Саотоме.

Не е ли Гакт перфектният принц Генджи, в комбинация с грациозния танц на Тайчи Саотоме, който отново е в образа на оннагата (с бялата коса). Костюмите са от времето на ерата Хеян.

http://www.tumblr.com/tagged/moon-saga-yoshitsune-hiden

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Една от малкото соло песни на Гакт, които наистина обичам. Merveilles на Malice Mizer обаче няма скоро да слезе от телефона ми.



ПС: Точно миналия ден почнах да чета The Tale of Genji. Гакт ми е далече от идеала за красота, но определено мога да си го представя в ролята на Хикару Генджи. Все пак предпочитам моята си версия на принца (:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...