Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Заглавие: 9회말 2아웃 / 9-и енд 2 аута
Познато още като: 2 аута в 9-ия ининг
Жанр: Комедия, романтика
Епизоди: 16

Сюжет:
Драмата е за любовните истории на неженени хора към 30-те. Хонг Нан Хи е редова служителка в издателска къща, тя се влюбва и разлюбва постоянно от малка, докато в един момент не разбира, че нейният бивш съученик и най-добър приятел Бьон Хьонг Те е бил винаги до нея. Хьонг Те изглежда апетитна хапка в очите на много жени, но за Нан Хи, с която е израснал, той е просто едно страхливо момченце. '9-и енд 2 аута' ползва бейзбола като метафора на живота и съдбите на влюбените.

Участват:
Lee Jung Jin като Byun Hyung Tae
Park Soo Ae като Hong Nan Hee
Lee Tae Sung като Kim Jung Joo
Hwang Ji Hyun като Yoon Sung Ah
Lee Sang Woo като Lee Joon Mo

Личен коментар: Много хубава драма - главните герои са много чаровни. Не се притеснявайте от бейзболната метафора, за щастие (поне мое smile.gif) не се набляга много на бейзбол smile.gif. Гледа се много бързо. Разговорите наистина са много интересни, любовните преходи са много плавни, отношенията много нежни. Напомня ми на някаква кръстоска между Worlds Within и Full House (лично мнение).

Сваляне с руски субтитри: ТУК

С английски субтитри: ТУК
С български субтитри: ТУК и ТУК

Онлайн с български субтитри: ТУК :click:
:essub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладуска драма, супер много ми хареса. Веселото настроение на актьорите се прехвърля върху зрителя. И двамата бяха много сладки и се справиха много добре с ролите си.

Разискаха проблема с това могат ли един мъж и един жена да бъдат истински приятели. Меже би на всеки му се е случвало нещо подобно и възможните вариянти са два- мъжът и жената винаги стигат до момента,

в който един от тях започва да изпитва чувства към другия. В първия вариянт остава несподелена любов и талкова дъбоко проятелство неможе да съществува повече между тях, а втория вариянт както в този сериал се получи...

 

нещата минават на следващо ниво.

Имаше страхотна химия, между двамата. По-голяма част от драмата беше супер смешна, много ме кефеха когато се напиеха как почваха да пеят и танцуват :es:

 

Заслужава си вниманието определено, тази драма стана една от любимите ми :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал ми е от любимите! Много се радвам, че сте го превели. Горещо го препоръчвам. Много забавни отношения и диалози, много смях и сладурски физиономии :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е много мил наистина. Изчистен. На места много забавен, но като цяло спокоен. Честно да си кажа, добре че не съм корейка.

Да съм застреляла и майка, и колеги (може би в обратния ред) :) Благодарско за субтитрите наистина :yes: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен сериал,няма я тази драма като в другите сериали.Харесаха ми взаимоотношенията на двамата главни герои,както и на останалите.Насладих и се на 100%.... :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, тъкмо го свърших - много ми хареса, въпреки че се знаеше какво ще стане накрая. До последно ме държаха в напрежение, за да видя как точно ще се развият нещата, че да се стигне до края ..

 

.. и да се вземат младите..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошно филмче,няма лоши,няма тежки драми.

Добър развой на едно приятелство.Дано на всеки да се случи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е Сериалът! Мед за душата! Прекрасна драма без много драма, с много забавни моменти. :es:

Смяла съм се като идиот. И пак като идиот на последните епизоди си поплаках. От кеф.

Проблемите са реални, много от нещата и аз ги мисля и ги чувствам по същия начин. И всичко се решаваше без излишни драматизми. Явно затова ми и хареса.

Много свежи и забавни диалози. Доставяше ми страхотно удоволствие да гледам и слушам особено двамата главни. Големи сладури. Су Е тук много ми хареса за разлика от „Атина”. А Чонг Джин ме радва все повече и повече. А за връзката на героите им мога да кажа само „Дай боже всекиму!”

Добре че ми го препоръчаха този сериал, иначе кой знае още колко щеше да чака.

Заглавието ме подведе и бях решила, че е някаква ученическа спортна драма. Щях да я подмина и да съжалявам. Не правете като мен, а гледайте! Палли, палли! Особено ако сте около 30-те или се чувствате на толкова. ;)

И огромно благодаря за превода! :bow: Удоволствието беше безкрайно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че беше този сериал, за да ми оправи настроението след "49 дни"! Обаче подсъзнателно очаквах Су Е да счупи главата на някой (някоя)-какво да правя като гледах първо "Атина"? :ph34r:

Zlaty_pet много хубаво го е казала, просто няма какво да се добави! :yes:

Много благодаря на Sierra! :thanks: Дай още два-три такива сериала и телешкото в сладко-сисел сос е от мен! И ще заявя публично, че харесвам Lie to me! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Zlaty_pet много хубаво го е казала, просто няма какво да се добави! :yes:

 

 

И аз така мисля , Park Soo Ae трябва да я гледаш в Emperor of the Sea / God of the Sea , там за мен и е най-добрата роля , а и сериалът си заслужава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък нея не я харесах толкова в императора, може би заради самия император ли, не знам.

 

И аз така. Добре, че бяха Ил Гук, мадам Чами и сиетата, че да не затъне сериала. "Императора" си беше едно голямо дърво, поне според мен (може би единствения актьор, който не стоеше на мястото си) ;)

А за "9-ти енд 2 аута" аз в началото мислех, че ще е по-скоро спортен, но приятно се изненадах на сюжета. За първи път бях гледала Lee Jung Jin в План Б и всъщност той беше основния стимул да се захванем с проекта... Радвам се , че го направихме. Сериалът остави в мен много топли чувства и ме накара да се замисля върху много неща от живота :)

 

Любимата фраза : "Браво! Браво!" (спуках се от смях на тоя момент, когато пристигна албума с голите снимки) :lol2: :lol2: :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е неееее )) На 5 епизод съм и не спирам да се хиля с тия двамата. До тук сериала надминава очакванията ми и съм много,много доволен от видяното. Страхотно е,че всичко е в умерени граници,няма някакви любовни драми,поне не и до момента и абе стахотно сериалче за развлечение. Приятно очарован от актьорите,които честно казано гледам за първи път, Хайде накрая пак ще изкажа мнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина сериалчето е прекрасно - влиза директно в личната Топ 3 :lol: страхотна химия между героите /не само между главните/,имаше и невероятни образи-абе не е за изпускане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чета коментарите и се чудя защо на всички сериалът се харесва, а на мен нещо ми е малко скучен.До 5 или 6 серия съм и ако не беше любопитството как двама приятели от

30 тодини ще се влюбят един в друг

щях да го спра още на първата.Като го доизгледам ще ударя един цялостен коментар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък не ми беше смешен сериалът, ама хич.

За сметка на това го гледах с наслада. Взаимоотношенията се развиваха много спонтанно и истински.

Очаквах сюжетът да задълбае в съвсем различна посока, затова останах приятно изненадана.

 

Но ме потресе

как някой може да си тръгне от дадена връзка без обяснение и после да се върне и да очаква, че всичко ще си е по старому. Че и с претенции да й съдействат за връзката й.

 

 

Играта на всички бе на ниво! Сериалът си заслужава гледането, затова не се колебайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами днес си го догледах. Отдавна не бях гледал 7 епизода един след друг. Но така се прехласнах,че не ми се искаше да го изоставя дори и за секунда. Определено до последно не бях сигурен как точно ще се развият нещата и се раздвам ,че сценаристите ми спестиха няколкото вечери безсъние като решиха нещата по един прекрасен начин :) Много,много приятен сериал и много приятна игра на актьорите,останах наистина безкрайно очарован от всички. Е разбира се двамцата си ми бяха номер 1 но и другите се справиха блестящо. Определено се радвам ,че не го подминах и разбира се благодаря за субтитрите без ,които нямаше да мога да се насладя на това прекрасно сериалче. Определено си ми влиза в топ-а и горещи препоръки.Няма да издавам нищо повече,защото смятам,че голяма част от очарованието му се крие там,че почти до финала те държи в някакви колебания,какво точно ще се случи и как ще се развият нещата.

 

Само се чудя:

тези цветя,които получаваше от Хьонг Те ли са или от Чонг Мо (май така му се изписваше името)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

 

Само се чудя:

тези цветя,които получаваше от Хьонг Те ли са или от Чонг Мо (май така му се изписваше името)

 

 

 

Не се чуди :P

Той накрая си каза, че лесно предложение за брак не се прави. А розичките бяха с белички дантелки, точно като за случая.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...